BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #981396 przez dziubasek
Tak kochana ja miałam mirene ( dla mnie super sprawa- strasznie tesknie za nia ;))- pamietam tylko ze musi byc dobrze dobrana ( mi okres wrocil dokladnie po 28 dniach od wyjecia, Czyli prawidlowo ale znam kobitki Ktore bez badan miale wkladane I im organizm swiruje po wyjeciu)
Bede w pl 7 tyg w wakacje, 27 lipca bede dwa tyg nad morzem a nad Beskidy troche daleko ale nigdy nie mów nigdy :)
Troche mi sie sprawy komplikują z kredytem ( wszyscy mówią ze mamy sie nie martwić a ja mam czarne myśli), maz Moj zatrudniony w sluzbie zdrowia( panstwowa posada) I sie przyczepili ze ma nieczytelne zarobki ( bo kazdego tygodnia ma inna ilosc godzin a nie tak jak ja stala) nie wiem moze dlatego ze my nie stad takie problemy :/ psychicznie jestem wykonczona

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981399 przez dziubasek
A I Dzulietka moja wczoraj pierwszy dzien sie ani razu nie obsiurdala ( wolala siusiu I nawet ja bez pampka polozylam spac ) - duma mnie rozpiera :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981540 przez MlecznaMama
haha 27 lipiec to urodziny mojego pierwszego skarba :) a kto wie Dziubasku jak się potoczy, może my będziemy nad morzem w lipcu. Chociaż wolałabym w tym oku pojechać do Wiednia do ciotki, a najlepiej tam już zostać.. Szkoda ,że mąż ma inne zdanie.

kuuuuude nieciekawie z tym kredytem, Mam nadzieję że problemy znikną! Żebyście mogli już spokojnie myśleć o swoim miejscu. Ładny będziecie mieć domek? duży? opowiadaj opowiadaj!!!!

gratulacje do Julki! zdolna kobietka. My na razie się jeszcze nie wzięliśmy....

ej śniło mi się że znowu miałam rodzić i że właśnie miał mnie badać odrynator naszego szpitala, którego podczas pobytu w szpitalu, przy narodzinach córki ,pieszczotliwie nazwałam "PAN WIELKA ŁAPA"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981610 przez dziubasek
Jak sie uda z kredytem to ci pokaże cały domek- na razie wole nie zapeszać :/ dom fajny salon, 3 sypialnie, kuchnia z jadalnia, osobna pralnia i garaż, aaa i ogromny ogród.
A czym wy sie w pl zajmujecie? Ja nie jestem pewna czy zycie na obczyźnie jest lepsze od tego w pl.... Mieszkam tu 8 lat, do wszystkiego musze dochodzić sama, ze wszystkim radzimy sobie sami bo z rodzina to dobrze na zdjęciach :/ i mam wrażenie jak oglądam te foty z urlopów w ciepłych krajach ze w pl zycie nie jest takie ciężkie. Ja oczywiście mam kasę i stać mnie na urlop ale dopóki mama zyje to bede spędzać urlop w pl. Moze maz ma troche racji :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981635 przez MlecznaMama
Dziwi mnie czemu ludzie którzy żyją za granicą, budują się tam, żyją tam odradzają emigrację.....nie mogę tego sczaić...
mąż jest spawaczem, lakiernikiem i tak dalej. ja nie pracuję jestem z wykształcenia pedagogiem ale o pacę nie miałam czasu się postarać bo zaraz po studiach zaszłam w drugą ciążę. Nigdy nie zarobiłam więcej niż tysiąc złotych.
to prawda nie każdemu jest źle w Polsce, ja zawsze chciałam wyjechać. Połowa mojej rodziny emigrowała. nigdy nie wrócili.....
Mój mąż natomiast nigdy o wyjeźżdzie nie myślał stąd ... ze tak powiem nasz konflikt interesów.
Świetnie że będziecie mieć duży ogród! Marzy mi się... my mieszkamy u teściów więc nie mam możliwości poświrować coś na ogrodzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981653 przez dziubasek
Ja nie odradzam ja tylko mowie ze zycie na emigracji wcale nie jest takie kolorowe jak wszyscy mówią ( znam takich polaczkow co biorą kredyt lecą do pl i opowiadają jak to im sie super zyje), zycie jak wszędzie indziej tyle ze daleko odrodziny, często gęsto czujesz sie niechciany na obczyźnie. A co do mnie to ja nie miałam perspektyw do zycia w pl. Wyjechałam i nie żałuje, planuje zostać tu bo moje dzieci sie tu urodziły i bede miały godne warunki na dorosłe zycie ale nie mowie ze na starość nie wrócę do pl.... Nie tam żebym tęskniła za krajem ale tu nigdy nie bede u siebie
Mam nadzieje ze troche pomogłem zrozumieć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #982467 przez magdalenagal
Dziubas kanciaro... Będziesz na Podbeskidziu. Bielsko jest rzut beretem od Pszczyny .
Gratuluję Mleczna Mamo :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #982589 przez dziubasek
Magda bo ja słaba z geografi ;P a ile km jest od ciebie do MlecznejMamy? Zaraz zorganizuje zlot lipcowek u ciebie na 30tke :D , chciałabyś? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #982592 przez MlecznaMama
ja Cię gwiżdżę! kto jest z Pszczyny!!!??? MAgda!!! ? no to jest chwila drogi!

ZLOT LIPCÓWEK! ZLOT LIPCÓWEK! ZLOT LIPCÓWEK!

Już się szykuję!

PS a co do tego Dziubasku co pisałyśmy wcześniej. Masz rację w wielu kwestiach! JA to taki dziwny przypadek jestem. Zawsze chciałam wyjechać z Polski. buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014660 przez Nikaa
hej Mleczna Mamo co tam u Ciebie ?

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl