BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

10 lata 1 miesiąc temu #843703 przez klauduska89
no może i spróbuję jedną noc z nim spać ale to dopiero po weekendzie jak goście odjadą i mąż będzie miał się na drugie łóżko ewakuować :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #844755 przez mami_nka
Haloo jestem :) a se jakos zapominam obiecuje poprawę gwiazdooo ! jakos ostatnio wogole wole spedac czas z moja duperką :) huehue
Kochana co u nas? hmm rośniemy robimy sie pyzaaa i jedna i druga :D siedzi se sama jak ją posadze bo nie ogarnia jeszcze jak to samemu zrobic narazie ogarnia obrót na brzuch i tyle ale powoliiii do celu :) Wpiernicza i pałaszuje obiadki deserki kaszki za to mleko? yy okolo 400-do max 500ml dziennie ale widac jej styka... jutro postaram sie wejsc i dac jakies foto mojej dupery :) a co u was pokazujcie mi się tutaj razem z Kacperkiem bo ja cie jeszcze nie wiedizlam :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #845937 przez asiulek_dolls
hej :)
coś ostatnio zalatana jestem i czasu na forum brakuje... ale widzę, że nie tylko ja tak mam :P

wczoraj byliśmy na kolejnej wizycie u naszej pani neonatolog, Kacper waży 8940 i ma 69cm, poza tym wszystko ok, pani dr bardzo go chwaliła i za miesiąc prawdopodobnie pojawimy się u niej po raz ostatni :)
byliśmy też przy okazji w odwiedzinach u mnie w pracy, wszystkie "ciotki" były zachwycone moim małym kawalerem a ten zadowolony wędrował z rąk do rąk i czarował je zalotnym spojrzeniem, uśmiechem i swoją paplaniną.... a matka... matka pękała z dumy B) :silly:

Klauduśka jak tam wasze nocki?

Mami_nka no w końcu!! welcome back!!!!!! heh fote to chyba będę musiała special for you pstryknąć bo od lipca ciągle jestem po drugiej stronie aparatu :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #845998 przez klauduska89
nocki odpukać troszkę się polepszyły i znam już przyczynę tego marudzenia - mamy trzeciego ząbka :) Dawid ma obie dolne jedyneczki i jedną górą a kolejna w natarciu, gryzie mamę po cycolach i ma z tego niezły ubaw :) Zauważyłam też że chce spać na boczku a jeszcze nie bardzo potrafi się dobrze ułożyć więc jak tylko zaczyna się mocniej wiercić to go na boczek układam i czasami idzie dalej spać.
A jak tam Asiu planujesz powrót do pracy? Ja nie wyobrażam sobie co to będzie jak skończy mi się macierzyńskie, małego nie ma z kim zostawić a z jednej wypłaty nie da rady wyżyć, tak więc w planach chyba drugi bejbusek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #846647 przez asiulek_dolls
no to gratulujemy kolejnego ząbka!! :lol:
może teraz Dawidek będzie miał lepszy humorek

a co do powrotu do pracy to jakoś mi się tam nie spieszy...
macierzyński mam do 13.07, mam jeszcze trochę zaległego urlopu, razem z tym tegorocznym będzie 62dni więc wyjdzie z tego jeszcze prawie 3 miesiące wolnego a później albo tak jak u Was w planach drugi bobas, albo urlop wychowawczy...

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #847534 przez mami_nka
Musisz koniecznie!! czekam na wasze zdjęcia!

a tu lili pod linkiem :
pokazywarka.pl/ajqpt8/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #856402 przez mami_nka
ooo i ktoć tu się obija? !! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 godzin temu #864834 przez klauduska89
asiulek_dolls gdzie się z Kacperkiem ukrywasz:)?
Znów cisza na forum a maminka zajrzała :)
Może napiszę co u nas. Niestety od tygodnia Dawidka dopadła choróbka :( osłuchowo wszystko ok ale ma straszny kaszelek i katar, jest na antybiotyku i mam nadzieję że szybko mu przejdzie, całe szczęście nie doskwiera mu to za bardzo i jest wesoły i pogodny. Stał się BARDZO ruchliwy i czasami mi już ręce opadają od tego jego wiecznego wierzgania, chce żeby go ciągle po domu oprowadzać i chce ciągle stać, na kacu już nie poleży bo pełza jak rak po całym salonie :) dziś pierwszy raz sam ustał w łóżeczku, ale mama była z synka dumna :D do tego ma już 4 ząbki i kolejne chyba będą szły bo pani doktor wczoraj na wizycie stwierdziła że dziąsełka bardzo rozpulchnione. A co tam u was? Kacperek zdrowy? Pokarz nam tego przystojniaka bo dawno zdjęcia żadnego nie było :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #873942 przez mami_nka
jaki tu spokój nananana :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #874110 przez klauduska89
Aśka coś się opierdziela nananana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #878908 przez Kasiasia
Witajcie mamusie
Jeśli miałybyście chwilkę i ochotę proszę wypełnijcie tą anonimową ankietę do mojej pracy dyplomowej www.ankietka.pl/ankieta/147462/wiedza-logo.html
Z góry dziękuje :)
Czerwcówka 2013 :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #879667 przez Ivvona
Witam serdecznie
Chciała bym zaprosić mamy ze śląska jeśli takie tu są ;)
na sesje zdjęciowe swoich pięknych brzuszków jak i narodzonych maluszków.
Zapraszam również do oglądania moich prac na stronie..
www.facebook.com/pages/Iwona-Kielerz-Fotografia/512564335507806

Zachęcam do polubienia i śledzenia różnych promocji
Wszelkie pytania proszę kierować na maila lub telefonicznie.
Pozdrawiam

FOTOGRAF

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #901359 przez cukierecek27
Dawno mnie nie bylo ale nadmiar obowiazkow mnie przerosl.. w koncu obroniona :D Aśka a jak u Ciebie??

pozdr.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl