BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 1 miesiąc temu #862003 przez nike84
Słonko jak to miło czytać tyle dobrych wieści :) Z wyjątkiem oczywiście choroby, ale mam nadzieję że niedługo Piotruś wróci do zdrowia :) No i jak Piotruś szaleje - ząbki, pomidorówka, plecy, brzuszek :)
Trzymam za was mocno kciuki i ściskam gorąco :kiss: No i mam nadzieję ze kiedyś się w końcu spotkamy na spacerku ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862025 przez akina_zet
Słonko jak dobrze,że się odezwałaś :) Tyle pozytywnych wiadomości :) Zdrówka Kochani dla Was i duże buziaki ode mnie i Iguni :)

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862066 przez Nubi
No hejka, cos tu jeszcze w trawie piszczy;) u nas zeba nima, mimo ze od 2miesiecy wychodza...dieta powoli rozszerzana, po tym jak gadalam ze slonkiem i sie chwalila gastrycznymi wyczynami Piotrusia, pozazdroscilam i powoli idziemy do przodu, dzis jadla ze smakiem kroiczka...poza tym zmieniamy garderobe z 3-6na 6-9msc :)
I jeszcze jedno. W srode bede w krk wiec licze na randke z wrzesniowkami :)

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862830 przez nefeli
Slonko bardzo sie ciesze ze u Was duzo lepiej i mocno trzymam kciuki zeby bylo w ogole super!!! mocno Was calujemy z Neli :* :* :*
Mi tez brakuje forum,wiadomo sentyment :) ...ale na fb duzo mi latwiej,mimo ze i tam teraz nie mam czasu pisac.
Slonko zdradz mi prosze troszke swoich kulinarnych pomyslow dla maluszka,bo powiem szczerze ze i mi sie pomysly koncza,ze wzgledu na brak produktow i wybrednosc Neli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #863154 przez agamo
Palua słoneczko ty nie mów ze nie chcesz założyć fb bo tylko ciebie tam nam brakuje i co jakiś czas piszemy żebyś tam dołączyła ale nie ma cię jak przekonać Cieżko znaleźć czas na pisanie a już tym bardziej i tu i na fb więc pleaseeeeeee choć na fb Mnie dziewczyny namówiły i zalorzylam to zlowrogie konto fejsbukowe :p Piotruś szaleje u nas obroty mamy ale tylko na brzuszek! Ale mój to len sam poród o tym świadczy bo wiadomo nie spieszno mu było! No i zebulki już macie a z obiadkami super ja tez wprowadzam pomału wszystko tutaj rozszerzanie trochę inaczej wyglada więc są deserki i z truskawka i z pomarancza które już przeszlismy pozytywnie Zbieram się za gotowanie dla niego ale coś się zebrać nie mogę trochę te supermarketowskie produkty mnie odstraszają ale chyba się wykońcu zbiore bo u nas wogole sloiczkowych zupek nie ma więc chyba najwyższy czas A ty tam dbaj o siebie bo same kości z ciebie zostaną! No i dużo dużo dużo i jeszcze raz dużo zdrowka dla was! :*

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #863434 przez iwonta_kg
O jak tu gwarno i tłoczno! :)

SłonKo super że u was wsio ok i że napisałaś :) Jestem za tym żebyś założyła FB i była z nami na bierząco!! Buziaczki kochanie :kiss:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #866720 przez kalina
oj cos tu sie dzieje.. ja wolalam forum bo bylam na biezaco w miare i wiecej zagladalam bo na tel moglam a tera tylko komp na fb wiec cxasem nie ogarniam co sie dzieje.. i trza sie pilnowac zeby wiadomosc trafila do grupy a nie na ogolna strone:-P

u nas cos sie zebow nie mozemy doc ekac.. ciekawe czy natalce i zosi wyjda w podobnym czasie:-P

zaczynam watpic w sens karmienia cyckiem. szczegolnie ze znowu mloda ma jakies drobne krosteczki na brzuchu i na pleckach.. ujawnia sie bardziej po kapaniu ale pewnie przez cieplo.. od kilku dni ma i nie wiem od czego.. kurde czasem mysle ze jakbym na mm jechala to przynajmniej latwiej by bylo wychwycic

sloneczko lepiej pisz tu niz w ogole.. choc fakt duzo sie dzieje ale na fb
tutaj minusem jest wywalanie ze strony:-\
na fb minus ze czasem posty gina przywalone innymi i jak czasem zagladam zadziej to juz nie wiem o co kaman.. wiec



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #870279 przez niagara
Cześć Dziewczyny :) Zajrzałam do Was mając nadzieję, że coś tu się dzieje, ale widzę, że nadal wiatr hula. Szkoda, bo pozostał mi sentyment do tego miejsca i brakuje trochę forumowych pogaduszek ;)
Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #871254 przez słonko
Faktycznie hula wiatr :(

Kalinka się odezwała, ale zniknęły pozostałe Asie i papi, a przecież do niedawna dość często tu zaglądały.

Ja oszacowałam ostatnio, że raz na tydzień powinno mi się udać tu zajrzeć. Jaasne. Minęły dwa tygodnie. Tak ten czas zapierdziela, coś strasznego. Moja mama pyta co po macierzyńskim, a ja w ogóle jeszcze nie myślę o pracy...
Minęło pół roku i obawiam się, że ta druga połowa zleci jeszcze szybciej :( A ja bym chciała trochę zwolnić.

Z leczeniem Młodego stoimy jednak chyba w miejscu :/ Są super dni, ale są i fatalne. Niestety, jeśli chce się tu odnieść sukces, to trzeba się "doktoryzować". Te wszystkie badania, diety, suplementy, terapie. Lekarzy, którzy się na tym znają jest w Pl... chyba sztuk 1! Masakra. Zresztą, ja już całkowicie zwątpiłam w medycynę i najchętniej nigdy bym więcej żadnego lekarza na oczy nie oglądała :/ Za to jest dużo rodziców, którzy już swoje "doktoraty" zrobili i dzielą się widzą na forum o autyzmie, na które to teraz najczęściej zaglądam (najczęściej = raz na ok. 3 dni :P ). Niestety wciąż najbliższe mi jest stwierdzenie "wiem, że nic nie wiem", a czas leci.

No nic, na razie trzymamy się katorżniczych diet, bo są one absolutną podstawą, która stała się w ostatnich latach właściwie standardem leczenia autyzmu na całym świecie, bo pozytywnie wpływa na niemal każde dziecko. Ale najczęściej to nie wystarcza.

Kalinko, co w końcu z tą wysypką? Czyżby, tak jak u nas, od zarostu taty? :)

Ależ mamy w Krakowie cudowny wieczorny deszcz po bardzo ciepłym dniu. Zapach powietrza - poezja!

Buziaki!

Paulina i Piotruś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #871269 przez słonko
Ach, zapomniałam odpisać Dadze, może jeszcze tu zajrzy: Co do dań, to nas teraz mocno ogranicza dieta, więc też niewielka różnorodność :dry: . Lecimy na mięsie i rybach, warzywach (nie wszystkich), owocach i jajkach. Piotruś je np. zupki z różnych warzyw na wywarze mięsnym, czasem domiksuję mu mięso. Czasem nie miksuję zup, bo takiego np. miękkiego brokułka to już sobie ładnie gryzie i łyka. Poza tym z surowych warzyw je awokado. Pyszne zmiksowane z żółteczkiem :) Na obiadek rosół :) A na deser uwielbiamy jabłka, mango, banany, pomarańcze... Piotruś próbował chyba wszystkich owoców, które pojawiły się w domu :) Jemu niemal wszystko smakuje :)

Paulina i Piotruś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu - 10 lata 2 tygodni temu #872214 przez aska06091
Witam się i ja:)

Mało się tu dzieje, ale fajnie, że ktoś się odzywa. Przyznaję się, że zaglądam tu rzadziej od dłuższego czasu, a nie piszę, bo często pisalabym sama ze sobą :(

Słonko ja to też bym z chęcią dawała Agatce więcej rzeczy do jedzenia, które można gryźć, ale mama moja zaraz panikuje. A lizaka chciała jej dawać jak 4 miesiące skończyła :dry:
Co do lekarzy i służby zdrowia to u nas w pl ta kwestia pozostawia wiele do życzenia...


Byłyśmy wczoraj na szczepieniu, Agata waży 8660g i nawet bardzo nie płakała :) teraz siedzi i marudzi, bo się nudzi, więc idę bawić się z moją pipcią :cheer:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu - 10 lata 1 dzień temu #873908 przez Nubi
Pozdrowienia!

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #873910 przez Nubi
Ps. Zauwazylam ze Agatka juz wyzabkowala! Gratulacje...my nadal oczekujemy i chyba w koncu sie wykielkowanie zbliza!

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 dzień temu #875466 przez nefeli
Slonko ciesze sie ze u Was coraz lepiej :) widzialam fotki Piotrusia z waszego zlotu :) jest cudowny !!!! co do diety ja myslalam ze mowilas ze macie jakies straszne diety,ale z tego co widze to jecie wszystko nawet wiecej od nas,sadzilam ze miesko wykluczone....a i zapytam jak mu podajesz to awokado? bo ja jem,ale malej nie dawalam...miksujesz z ugotowanym zolteczkiem surowe awokado? Moja mala wszystkim gardzi :( poza kaszka i mlekiem niewiele jadamy co mnie martwi ....a jeszcze zauwazylam ze jedliscie owocki egzotyczne i pomarancze...nie bylo zadnych sensacji? kurcze czego Wam nie wolno jesc???? caluje Cie mocno i Piotrusia i zyczymy z Neli duzo duzo zdrowka,bo to najwazniejsze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 godzinę temu #875862 przez nuśka09
Witajcie dziewczyny! :)sprzedaję ciuszki po córci mojej przyjaciółki, są w super stanie nie które nawet nie noszone, może któraś będzie zainteresowana allegro.pl/z-szafy-lili-6-12-msc-jak-now...isy-i4186722109.html
Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl