BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 1 miesiąc temu #1027413 przez asiekasiek
Asiulek dobra wiadomość :angry:

kurde Laura coś katar ma :/

a w ogóle M. był w domu i szwagierka myśli nad płytkami w łazience w nowym domu !! super czyli na jesień byśmy przeprowadzali się !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1027417 przez pesq
Kasia mam wizyte na początku marca, BożeBOżenko ona jest jakaś crazy dziś :dry: :dry: :huh: :huh: Mysia współczuje Ci bo u mnie eeeeeeeee łeeeeeeeeee eeeeeeeeee bez histerii ale jęki ciągle i idzie oszaleć... I nie wiem o co chodzi :dry: :dry:

Co do diety jak czytam Mech to tak zazdroszcze.. dajesz jedzonko jakie chcesz.. a u nas co, jaglana na pepti albo kleiki a zaraz nudne warzywa.. Nie wiem kurde nie wiem :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1027419 przez asiekasiek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1027420 przez basiek149
Pesq nudne warzywa też są super :) U nas hitem jest dynia, która mi za cholerę nie smakuje a moje dziecko się nią zajada... :P A dzisiaj ta dynia wylądowała wszędzie bo Kuba mając ją jeszcze w buzi... kichnął :silly: Tak więc ja, mój mąż, ubranka Kuby i cała reszta mebli zostali nakropieni na pomarańczowo B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1027421 przez basiek149
Asia hahahaha :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1027425 przez pesq
LAski na nowe forum idziemy bo ciezko ogarniac fb, stare i nowe + warto pamiętać o... dziecku :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1027444 przez Scarlett86
Dziekuje dziewczyny :kiss: Nie dam sie i bede walczyc !
Dzieci moje po tych akcjach mi mowily ze chca do Polski, ale macie racje...to nie jest takie proste.
Tutaj zycie sobie poukladalismy i jakos nam sie zyje nie liczac pewnych sytuacji.
W polsce zylo nam sie biednie. Ledwo starczalo od 1 do 1 i nie moglam kupic dzieciom czegos ladnego albo jakiejs
zabawki, wakacje czy kino itd...Tutaj dzieci maja swoje pokoje. Julcio ma ze mna i mezem. W tym domu mamy jeszcze strych tyle ze tam nie ma okna i trzeba zrobic podloge sciany, ale to z czasem i juz obiecalismy ten pokoj najstarszemu. Julcio przejmie pokoj po najstarszym bracie. Myslimy z mezem zeby kiedys wrocic do Polski ale to pewnie nie predko. Chcemy w najblizszych latac kupic dzialke w polsce taka rekreacyjna. Zobaczymy jak sie wszystko pouklada.
My tez jestesmy alergikami. Jak na zlosc zaczely mi na scianach wychodzic plamy wody w kuchni i 2 pokojach. Wkuchni to juz farba zaczelaa odpadac. Wpokojach na gorze na uszczelkach przy oknacz mam grzyba i to teraz zaczelo wszystko wylazic. Dzwonilismy do agencji ze taka sytuacja itd...przyszedl jakis pan ale on jest chydraulikiem i on tutaj nic nie zrobi. Nie mielismy dzwonic on mial zlozyc raport i ktos mial sie pojawic. Nikt nie przyszedl. Kolejny telefon do agencji kazali czekac tydzien, ktos przyjdzie miedzy 8 a 17. Nreszcie ktos przylazl. Facet popatrzyl pokiwal glowa ze on nie wie co zrobic. Pokazalam mu te uszczelki a on ze to tylko przy oknach i to na tej gumie. :blink: Powiedzial inspekcja zrobiona i poszedl, ma przyjsc jeszcze ktos na inspekcje ale od 2 tygodni cisza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1027446 przez Scarlett86
Julian tez maruda straszny na zmiane placze potem postekuje i mruczy. Chyba zeby ida

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1027451 przez agatagama
dziewczynki co widzicie? Jaś to ma już tak długo z obu stron, że myslałam, że to normalne, ale jak pokazałam koleżankom, to były w szoku... zęby?? trójki??
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1027454 przez me.ch
Dziewczynki Kochane zapraszamy, nowy domek otwarty:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1027455 przez me.ch
Agata, no dziwne. Wyglada jak zab ale czy one tak plytko sa?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1027456 przez Zazanna
Dziewczyny przenosimy się :)

Od tej pory załączam subskrypcję żeby wiedzieć z maila jeśli ktoś tu napisze, np. jakby chciał dostęp do nas :)
Scarlett wysyłam Ci link na priw i instrukcję do naszego nowego domku :)
Podziękowania: Scarlett86

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1027460 przez asiekasiek
Żegnam :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1027476 przez Kasia888
Stare forum buuu :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1027479 przez Scarlett86
Dziekuje :) Chyba wszystko zrobilam dobrze. Zazanna wyslalam Ci wiadomosc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl