BezpiecznaCiaza112023

druga ciaza

8 lata 11 miesiąc temu #975185 przez moninapio
Witam jestem Monika Nowa i totalnie niezirientowana szukam informacji o ruchach dzidzi i nie widze. Jestem w 19 tyg drugiej ciąży i nie ma ruchów nic nie czuję i powinnam być spokojna ale tak strasznie mnie to smuci jest jakaś wrzesnioweczka co też taka nieczula jak i ja. Jeśli pisze nie tu z góry przepraszam i witam wszystkie kolezanki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #975187 przez Dave
Moninapio - prosze tutaj są wrześnióweczki:) www.zapytajpolozna.pl/forum/vii-ix/88108...sień-2015?start=2985



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #975252 przez goniag12
Hej. Ja w pierwszej ciąży poczułam ruchy dopiero w 20 tyg. Niby w drugiej można poczuć wcześniej i u mnie tak bylo ale to też nie jest reguła. A może masz łożysko na przedniej ścianie. Wtedy ruchy dziecka są zamortyzowane i można ich nie czuć. U mnie tak było w pierwszej ciazy. Ja cala ciążę bardzo słabo czułam ruchy, nawet w 7,8 miesiącu bywały dni ze nie czułam ich w ogóle przez całą dobę. Kupiłam sobie detektor tętna i byłam spokojniejsza inaczej musiałabym co drugi dzień jeździć na ktg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #975402 przez moninapio
Nio tak łożysko mam na przedniej ścianie brzuch zawsze miałam w tluszczyku i niby wiem to wszystko ale jakoś potrzebowałam kogoś z zewnątrz kto by powiedział to samo co wiem w piątek idę na usg i może się ciut uspokoje dziekii

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl