BezpiecznaCiaza112023

Małe łobuziaki :)

13 lata 3 miesiąc temu #51448 przez jedynaczka
jakbym widziała Mikołaja, ma to samo co i Filip i Julka.
Może to taki okres przejściowy faktycznie?
Mikołaj rzuca jak mu sie coś nie spodoba, i to dosyć silno, już nie raz dostałam drewnianym klockiem w głowe... po tym incydencie ląduje w koncie i ma tam siedzieć aż nie przyjdzie mnie przeprosić, przeprasza i jest spokój na pewien czas bo sie bawi, a za chwile znów czymś rzuca, próbuje w ten sposób zwrócić moją uwage na siebie, wogóle on cały czas chce być w centrum zainteresowania wszystkich :)
Też mu spokojnie tłumacze, ale na razie rezultatów nie widać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #51487 przez Gosia_Krupa
Dziewczyny,mój Miśko też taki nerwus,ale on już mi w szpitalu pokazał co potrafi. Teraz jak mu coś nie wychodzi to zaczyna płakać i tupać nogami,czasami mówi "nie umiem". Zazwyczaj na spokojnie mu mówię,żeby się nie denerwował,"pokaż,mamusia zobaczy", "pomogę ci,dobrze?". Z reguły pomaga,razem jakoś nam się udaje albo go troszkę naprowadzam. Chyba skutkuje,bo bywa,że przyjdzie i powie:"mamusiu,pomóż" i tłumaczy o co chodzi,albo bierze za rękę i pokazuje.

Małe histerie już razcej pojawiają się rzadko. Na szczęście :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #51541 przez _aga86_
To troche mnie pocieszylyscie :) Chociaz dzisiaj to tak mi Julka dala popalic jak nigdy. Wyobrazcie sobie, ze od samego rana jak tylko Jej czegos odmowie, badz powiem "nie wolno" zaczyna sie rzucac i placze tak jakby ze skory Ja obdzierali. W dodatku widze, ze specjalnie cos robi i czeka, az powiem NIE WOLNO, zeby potem wpasc w histerie. Mam nadzieje, ze to tylko incydent, bo czulam sie taka bezradna- poprostu nie wiedzialam co robic. Trwalo to jakies 2h z malymi przerwami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #51576 przez jedynaczka
Aga u mnie też tak jest, że Mikołaj rzuca np pilotem od telewizora i z uśmiechem czeka na moją rekacje... i co w tedy? niekiedy po prostu nie reaguje, ale w tedy nauczy sie ze może robić wszystko a ja nic na to, jak mówie nie wolno to ucieka i czeka aż zaczne go gonić, i co począć?
jakie jest najlepsze wyjście z sytuacji?
Jak Mikołaj zaczyna płakać z powodu np że nie dam mu miseczki z jedzonkiem dla królika to też zaczyna histerycznie płakać, ale w tedy go zostawiam samego i wychodze z pokoju, jak sie uspokoi i przychodzi to mówie ze nie wolno tak sie zachowywać i zeby mnie przeprosił, więc przeprasza (przytula się i daje buziaka) i później grzecznie sie bawi :)
aż do następnego incydentu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #51588 przez Mirella
Jak Klaudia się położy na podłodze i histerycznie wyje, co szczerze mówiąc zdarza się coraz rzadziej, to bezczelnie mówię żeby leżała jak najdłużej to spokojnie maila napiszę, i totalnie ją olewam, sama się uspokaja bo widzi ze to na mnie nie działa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #51590 przez _aga86_
no wlasnie zostawiam Julke sama w pokoju- czekalam za drzwiami minelo jakies 10 min jak sie uspokoila. Ale na moj widok znowu zaczela. Chyba ma dzisiaj na mnie nerwa- nie wiadomo z jakiego powodu. teraz spi i mam nadzieje, ze jak sie obudzi bedzie miala dobry humor.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #51613 przez Madzia89862
u mnie jak jest ryk i tez wychodze:) to maly nie zostanie w pokoju tylko idzie za mna:)nie ma bata musi sie wyplakac przy mnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #51711 przez jedynaczka
Madzia u mnie też tak było, ale jak wychodze to mówie że ma zostac w pokoju i przyjść dopiero jak skończy, i już teraz wie, że musi się wyryczeć - bo inaczej tego nie można nazwać, i dopiero przychodzi jak już tylko łka i jest cały w łzach, ślinie i śpikach :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #51717 przez Madzia89862
to moj maly albo nie rozumie bo nigdy nie zostaje;/a i ja miekka jestem tez troche

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #51769 przez _aga86_
Julcia zazwyczaj zostaje, ale bywa, ze chce wyjsc. Musze Wam powiedziec, ze przez reszte dnia mialam Aniolka w domu. Normalnie jakby miala dwa wcielenia- he he... Az mialam wyrzuty sumienia, ze sie na nia zloscilam :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #51911 przez jedynaczka
Aga najważniejsze że jej przeszło :)
U mnie dziś Mikołaj bardzo grzeczny, aż miło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #53578 przez Manga
Gorąca historia - ku przestrodze.

Dziś rano gdy robiłam śniadanie, Aleks oglądał bajki.
Jak zwykle cichutko, grzecznie... tak mi się w każdym razie wydawało ;)

Wysmarował się całym dużym NOWYM słoiczkiem Sudocremu!!!

Miał na całym ciele, łącznie z włosami i ubraniami niesamowicie grubą i tłustą warstwę tego gęstego kremu. Oprócz tego kanapa i jeszcze wiele innych mebli...

Już sytuację opanowałam - pralka pierze ciuchy, obrus itp. Tylko mój synek nadal siwy, bo z włosów to tak prosto nie schodzi.

Ech...
Jak ja kocham tego mojego łobuziaka!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #53580 przez ilona
Uwielbiam czytać takie historie. Banan na twarzy sam się pojawia :laugh:

Manga powiedz, że uwieczniłaś to na zdjęciu :)

Pozdrowienia dla małego Gagatka :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #53582 przez sloneczko
ja wlasnie tego sudokremu nie lubie, bo sie tak ciagnie, i ciagle jest na skorze;)

ahe czadowy on jest, haha

ciekawe jak dlugo bedzie jeszcze chodzic nakremowany;)



moja od wczoraj wychuca zabawki z lozeczka, ale tylko jak mnie czy kgos widzie.. a tak to sie ladnie bawi, sie zaczelo...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #53601 przez Manga
Jakieś fotki pstryknęłam, ale było ciężko, bo w tym czasie jak próbowałam zrobić zdjęcie, to białe rączki zostawiały kolejne ślady...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl