BezpiecznaCiaza112023

wózek

9 lata 3 tygodni temu #974943 przez Azja
Agusia ja mieszkam na 3 piętrze i nie wyobrażam sobie wnoszenia wózka na 3 piętro sama :ohmy: nawet najlżejszy. ja syna w nosiłam w gondoli a stelaż zostawał na dole. Powiem Ci ze wnieść gondole z dzieckiem na 3 piętro to już się można zmęczyć :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #974948 przez AgusiaKRK
No właśnie, też tak mi się wydaje... Ale u nas jest tak wąska klatka schodowa, że żywcem nie ma gdzie zostawić. Zastanawiam się już, czy nie będę śmigać z dzieckiem w chuście, a wózkiem to jak mąż wróci z pracy... No sama już nie wiem jak to zrobić!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #983563 przez Małgorzata Góźdź
W takich przypadkach ważne są wymiary wózka i jego waga ja mam wózek 3w1 aluminiowy www.alama24.pl/wozek-trzyfunkcyjny-atomic-4baby i nie mam większych problemów a wiem co mówię ponieważ z pierwszym dzieckiem miałam wózek Tako 2w1 wielki ciężki stalowy i swoje przeszłam. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1035682 przez kopciuszek89
a my zdecydowalismy sie na quinny i ich buzza xtra. nie dosc ze jest calkiem lekki i przyjemnie sie prowadzi, to do tego stelaz jest mocny, a na wozek mamy dozywotnia gwarancje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037119 przez pati25
Ja mam Murę, ale na szczęście w bloku jest winda, więc nie muszę nosić wózka po schodach. Zresztą nawet wnoszenie lekkiego wózka po schodach plus dziecko jest bardzo uciążliwe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038076 przez kopciuszek89
u mnie grany jest buzz xtra z quinny ;) jak na razie jestesmy zadowoleni z mezem, bo wozek latwo sie prowadzi, nie jest ciezki, wiec bez problemu wnosimy go do mieszkania. no i stelaz jest solidny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038506 przez Justi_mm

kopciuszek89 napisał: u mnie grany jest buzz xtra z quinny ;) jak na razie jestesmy zadowoleni z mezem, bo wozek latwo sie prowadzi, nie jest ciezki, wiec bez problemu wnosimy go do mieszkania. no i stelaz jest solidny

"mlodszy brat" buzza xtra, czyli zwykly buzz jest nieco lzejszy :D my przy zakupie kierowalismy sie wlasnie waga :) bo oba sa tak samo swietne, maja te same funkcje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041664 przez sima
3 kołowy nam się nie sprawdził, na szczęscie udalo nam sie go oddac, bo przy okazji dziecie nam się nie mieściło... pozostaliśmy przy klasyku, głeboko spacerowy z gondolą z kunert-wozki.pl i bardzo nas ten wybor usatysfakcjonował ;) Wózek ładnie sie prowadzi, podejżdża pod krawęzniki , jezdzi po dziurach, bruku, ale i na chodniku daje radę, gondola jest spora , więc maluchowi wygodnie. Składa sie bez problemu. to, co dla mnie wazne,- polski producent i serwis .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041938 przez MarysiaMaria
ja też pamiętam miałam kłopot z wyborem wózka. W sumie to wcale nie jest taka łatwa sprawa, jak się może wydawać na pierwszy rzut oka. U mnie też początkowo było 3-kołowy, ale nie przypadł mojej córeczce do gustu :-P i musieliśmy zdecydować się na coś innego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043664 przez sima
moim faworytem jest kunert silver kunert-wozki.pl/12-wozki ,
jezdzi swietnie, radzi sobie z kraweznikami, dobrze sie składa i rozkłada. Jest solidny. Warto się nad nim pochylić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1044827 przez junonka
Ciekawą ofertę na wózki dziecięce producent TUTEK posiada. Wybór jest spory, jakość znakomita, a ceny przystępne. Wiem,bo mam i jestem mega zadowolona. Składa się świetnie, nie mam kombika :P a daje radę go zmieścić w bagażniku. Z krawężnikami jak wcześniej mówiono także lekko sobie radzi, w sklepie z łatwością można nim jeździć między sklepowymi regałami. Jak dla mnie bomba.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 11 miesiąc temu #1066952 przez KarolineCZ
Myślę, że warto rzucić okiem na ofertę sklepu internetowego mamabrum.eu/ . Z tego, co widziałam, to mają bardzo duży wybór różnych zabawek i akcesoriów, a także właśnie wózków. Polecam do nich zajrzeć, może akurat coś wpadnie Wam w oko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 11 miesiąc temu #1066969 przez Tygrysica88
Ja ogladałam te wozki tutek i one maja mała gondole zalezy kiedy urodzi sie dziecko ja szukam takiego 3 w1 zastanawiam sie nad takim

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 9 miesiąc temu #1067222 przez kadma
Jak szukasz wózka z dużą gondolą to lepiej obejrzyj x landera , poza tym x lander ten który ja mam ma ogromny wygodny kosz zakupowy a ten na filmie to tragedia, niczego tam nie zmieścisz i będziesz musiała dźwigać siaty jak po drodze na spacer będziesz robiła zakupy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 miesiąc 4 tygodni temu #1080346 przez LKyper
Wzięliśmy wózek Anex Air-X, który jest bardzo lekki i wytrzymały jak na swoją wagę. Mam zaufanie do tej firmy, dlatego gorąco zachęcam do jej zakupu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl