BezpiecznaCiaza112023

ubranko na wyjscie ze szpitala?

10 lata 8 miesiąc temu #721823 przez srenka_918
To zależy jaka będzie pogoda ;) No i jak chcesz przetransportować małego, bo jak np w wózku to body i pajacyk owszem a potem bym proponowała grubszym kocykiem opatulić, chociaż każda robi inaczej ;)

A do września może jeszcze zakupisz jakiś kombinezonik ;) to jeszcze jednak jest trochę czasu ;) bo jak kupisz np rozmiar 62 to można ubrać dziecko mniejsze też, kto Ci zabroni :) a potem będziesz miała w co "pakować" dziecko na spacerki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #722493 przez emma
Zamiast kombinezonu we wrześniu wybrałabym body, pajacyk z długim rękawem, a na dwór też pajacyk, tylko że welurowy (teraz jest tego sporo na wyprzedażach). Będzie cieńszy od kombinezonu, ale przyjemnie ciepły :-). Przyda się i później na chłodne noce.
Rozmiar kupilabym nie bardzo duży. W moim przypadku za duży kombinezon okazał się początkowo zbyt obszerny, więc go nie wkladalam, aż zrobił się za mały ;-). 56 cm (ta sklepowa numeracja i tak zwykle wypada większa) będzie i tak za duże, no chyba że wiesz, że urodzisz dziecko, które ma ponad 4 kg ;-).
Powodzenia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #722733 przez Katarzynka
Ja jak wychodziłam z Kinią ze szpitala to miała taki kombinezon (pajac) z polaru
Tylko wtedy miała pod spodem tylko body i pajaca

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034633 przez Aga_Krk
Przy wyjściu ze szpitala body są ok. Dziecko okrywasz kocykiem, albo wkładasz w rożek i jest mu cieplutko. Ja wyposażyłam się w deareco.com. Byłam bardzo zadowolona z jakości ubranek. Mam je schowane w szafie, bo w ogóle się nie zniszczyły. Będą czekać na nowego domownika :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl