BezpiecznaCiaza112023

Malowanie pokoiku maluszka

8 lata 2 miesiąc temu #1029002 przez antosia
Nie ma sensu zabieranie się za to samodzielnie - efektu nie będzie. Może i malowanie wydaje się proste, ale nigdy nie uzyskasz takiego efektu, jaki chcesz uzyskać. Doświadczenie. U nas firma robiła gipsówkę i malowanie, to byli oni - http://kapitanremont.pl/
Nie rozumiem po co zabierać się samemu za gipsowanie - przecież nawet mając o tym pojęcie można zepsuć efekt. Tutaj sprawdzał to mój teść. Z góry uprzedzając pytanie - nie było wcześniej mowy o tym, aby on sam to zrobił.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1029922 przez margaretka22
Ja używałam farby akrylowej.

Szambo-eko-betonowe.pl/zory/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030267 przez Anastazja
Ja boję się szkodliwych substancji więc nic nie zmieniałam ani przed urodzeniem ani długo po...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030913 przez dobaola
przy starszym malowalismy magnatem. 2 miesiące przed porodem.
teraz jestem w ciazy z drugim i póki co nie planujemy nic ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031250 przez robertab
Myślę o pomalowaniu ściany pokoju farbą imitującą tablicę do pisania - czy sądzicie, że to dobry pomysł? W sumie nie chciałbym uczyć malucha pisania po ścianie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1044884 przez SanN
Zobaczcie sobie jeszcze dziewczyny farby tablicowe - oladidom.pl/produkty-produkt:farba-tablicowa.html naprawdę świetna sprawa z nimi, a przy okazji można dziecku sprawić masę frajdy dzięki temu. Wyznaczyć miejsce, gdzie można malować po ścianie do woli. Opcji jest dużo, ale jak nawet nie taka to poszukaj farb zmywalnych.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 3 miesiąc temu #1068354 przez antosia
Dopasujcie jakąś fototapetę, powinno to wyglądać znakomicie, patrzcie - tapetuj.pl/category/fototapety Nie sugeruję wzoru, ale chyba jednak lepiej niestawiać na aktualne zainteresowania dziecka, tylko raczej wybrać coś bardziej uniwersalnego. Przynajmniej wydaje mi się, że taki kierunek jest odpowiedni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 2 tygodni temu #1069379 przez KarolineCZ
Koniecznie pomyślcie także o odpowiednich osłonach okiennych. Wiadomym jest, że maluszek śpi o najróżniejszych porach dnia. Ja bym polecała żaluzje aluminiowe bo są uniwersalne, a poczytacie o nich tu: https://homeartgallery.pl/uniwersalnosc-zaluzji-aluminiowych/ .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 11 miesiąc temu #1069404 przez misiu
Warto zwracać uwagę na jakość farby, jaką malujemy pokój dla dziecka. Lepiej, żeby nie miały niebezpiecznych składników, a po malowaniu pokoju należy sporo odczekać, bo taki zapach zostaje w pomieszczeniu jeszcze przez dobrych kilka dni. A co do samych kolorów, to mi bardzo podobają się neutralne pokoiki - szare i beżowe z jakimiś mocniejszymi akcentami kolorystycznymi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 8 miesiąc temu #1070264 przez KarolineCZ
W pokoju dziecięcym świetnie sprawdzi się także kolorowy dywan. Widziałam możliwość zamówienia takich dywanów w tym sklepie internetowym: https://sklepeureka.pl/kolorowe-dywany . Uważam, że prezentują się bardzo oryginalnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 miesiąc 1 tydzień temu #1080388 przez golden
Malowanie pokoiku maluszka to zawsze ekscytujące wydarzenie i ważne jest, aby wybrać odpowiednie kolory oraz dekoracje, które będą harmonizować z resztą wnętrza. Czasami dodanie odpowiednich tekstyliów może nadać pokojowi wyjątkowego charakteru i uczynić go bardziej przytulnym. Ostatnio natknęłam się na stronę szalonepromocje.pl/ gdzie mają różne tkaniny i zasłony, które mogą być ciekawym dodatkiem do aranżacji pokoju dla dziecka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl