BezpiecznaCiaza112023

Fotelik samochodowy

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #245266 przez bombel779
eash napisał:

moim zdaniem o momencie przejscia z mniejszego fotelika na wiekszy nie decyduje waga dziecka, ale jego wielkość (np. jak mu nogi wystają, to fotelik jest za mały)

Nóżki mogą wystawać. Sygnałem do wymiany fotelika na większy jest natomiast wystająca główka dziecka ;)

My po wielkich poszukiwaniach zdecydowaliśmy się w końcu na Bebe Confort Iseos TT :)
www.tosia.pl/sklep/product/p/87/bebe,confort,iseos,tt.html


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #360824 przez alicjaa
witam,Dziewczyny czy ktoras z Was ma fotelik CARETERO diablo xl?

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT4b9XZne-q38Ym5kU5Y6YfuUn1_E6hI9mq964iHNYUkdm6p-cdMw


czy moglbyscie napisac jak sie sprawdza? wlasnie przymierzamy sie do kupna wiekszego fotelika i ten mi wpadl w oko - ale to na zdjeciu... chcialalbym sie doweidziec jak w paktyce?

pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #376398 przez stenka
Jaki mi polecicie fotelik samochodowy? Interesuje mnie taki od 9 kilo, najlepiej żeby już nie zmieniać czyli taki wielogrupowy , polecajcie co macie Mamusie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #376504 przez natmur11
wątek o fotelikach już istnieje, zapraszam do poczytania :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #403704 przez Merci89
Ja mam taki fotelik z przedziału 9 - 36kg - od 9 miesiąca życia do 12 roku życia. Model to Nautilus firmy Graco. Wolałam kupić taki, żeby co chwila nie wymieniać. I nie żałuję wyboru - komfortowy dla dziecka, bepieczny przede wszystkim (m.in. ma wzmocnienie po bokach fotelika, pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa), z oddychających materiałów, super się sprawdza. Mała w nim przede wszystkim nie płacze, bardzo lubi z nami podróżować. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #865985 przez PannaAnna
my się jednak zdecydowaliśmy na kupowanie fotelików stopniowo i teraz wybraliśmy fotelik dla naszego przedszkolaka - jane montecarlo r1 :) polecam ze wzgędu na wysoki poziom bezpieczeństwa oraz wygody malucha :) sporo się naszukaliśmy ale w końcu wybraliśmy ten idealny :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #866296 przez malenks
tez zastanawiamy sie nad tym fotelikiem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883380 przez KarolineCZ
To ja widziałam bardzo fajne foteliki na www.lulajbaby.com/ , tylko że nie wiem na który sie najlepiej zdecydować. Wiadomo ze trzeba patrzeć na te wszystkie testy i opinie chociaż czasami są one bardzo rozbieżne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #983737 przez Małgorzata Góźdź
A co myślicie o tych fotelikach www.alama24.pl/foteliki-swamochodowe-kategoria

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991792 przez JoannaSas
jeśli ktoś szuka fotelik samochodowy to polecam http://maxi-baby.pl/k30,foteliki-samochodowe.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994129 przez MamaAntka
bardzo fajny fotelik ma cybex: [url=http://http://www.mamaija.pl/cybex-aton-q-fotelik-samochodowy-0-13-kg,d2525.html] cybex super fotelik [/url] wogóle foteliki z tej firmy są super, bezpieczne i ładne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1016149 przez Kamawi
Ostatnio w sklepie widziałam nowy fotelik marki Jane- Quartz. Z przedziału 15-36. Ma 11 stopni regulacji wysokości zagłówka, system isofix dla bezpieczniejszego i szybszego montowania w samochodzie, pochylane oparcie w 3 pozycjach. Nawet ma zdejmowany pokrowiec do prania w pralce. Widziałyście? macie już moze ten fotelik? Jak się sprawuje?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034671 przez kopciuszek89
My postawilismy na maxi cosi- ich foteliki sa bardzo dobrej jakosci, maja testy adac, zapewniaja bezpieczenstwo maluchowi :) a dla mam, ktore jeszcze fotelika nie kupily- polecam wziac udzial w konkursie Maxi Cosi- Bezpieczne podroze :) do wygrania jest fotelik 2waypearl z baza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035227 przez Oera
ja mam taka specjalna podkladke pod fotelik, ona jest na 15-36 kg i u mnie fajnie sie sprawdza, bo dzieciak jest jeszcze wyzej :) tu macie link dladzieckasklep.pl/p/119/255/fotelik-sam...36-kg--inne-gry.html a fotelik mam taki zwyczajny tez na ta samo wage

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1038975 przez pati25

kopciuszek89 napisał: My postawilismy na maxi cosi- ich foteliki sa bardzo dobrej jakosci, maja testy adac, zapewniaja bezpieczenstwo maluchowi :) a dla mam, ktore jeszcze fotelika nie kupily- polecam wziac udzial w konkursie Maxi Cosi- Bezpieczne podroze :) do wygrania jest fotelik 2waypearl z baza :)


Foteliki Maxi cosi bardzo dobrze wypadają w testach zderzeniowych ADAC, ale szukając fotelika dla malucha trzeba się kierować jego wagą, wzrostem, no i marką samochodu, w którym chcemy zamontować nasz fotelik.
Do Maxi Cosi przekonuje obecnie dożywotnia gwarancja dawana przez producenta do wszystkich wózków i fotelików Maxi Cosi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl