BezpiecznaCiaza112023

materac

7 lata 5 miesiąc temu #1044817 przez Aga_Krk

Joanna-Rona napisał: Gosia napisał:

To daj potem znać co Ci w sklepie doradzili, bo ja też przygotowuję się do zakupu. Jak ja coś się wcześniej dowiem to też oczywiście napiszę


Oczywiście Gosiu jak się czegoś dowiem to dam Ci znać. Ogólnie może to trochę potrwać bo łóżeczko materacyk wóżek i wanienke będziemy kupować w Skawinie w hurtowni bo mają taniej
i jeszcze dają rabaty jak kupisz dużo na raz. Myślę jedak, że o materacyk to podejde się dowiedzieć wcześniej gdzieś tu w Kraku.


A ja zakupiłam materac z reluganu z deareco.com. Jestem bardzo zadowolona i mogę śmiało polecić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1044997 przez sima
Mówi się, że ze względów ortopedycznych materac dziecięcy powinien być elastyczny, tzn. dopasowywać się do kształtu ciała i pozycji, jakie dziecko przybiera podczas snu, by kręgosłup dziecka był równomiernie podparty na całej długości.

"Kupując materac dla niemowlaka, warto zwrócić też uwagę na inne jego właściwości. Niektóre materace dla dzieci (np. lateksowe czy kokosowe) reklamowane są jako „antyalergiczne” – ich wnętrze nie jest bowiem atrakcyjne dla alergenów, np. roztoczy czy grzybów. Te lateksowe czy wypełnione łuską gryki materace są przyjazne dla skóry, gdyż tworzywo, z jakiego je zrobiono, nie nagrzewa się od temperatury ciała, a dodatkowo w środku ma cały system kanalików, którymi może swobodnie przepływać powietrze. Dzięki temu dziecko w łóżeczku nie poci się i nie ma potówek. Dostępne są też materace dla dzieci składające się z kilku warstw (np. kokosu i łuski gryczanej). Zwykle są dwustronne, a więc można korzystać na zmianę z właściwości różnych materiałów. " Duży wybór widziałam właśnie na sklep.meble-wisad.pl/216-materace , z uwagi na sensowną obsługę , bardzo pomocną i szybką wysyłkę, myslę ze warto się z nimi skonsultowac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu #1067023 przez ksenia28
Jeśli chodzi o mojego syna to kupiłam mu taki model materaca materacyk.pl/produkt/materac-dzieciecy-odeo-model-mohrpur1/ bo polecał mi sprzedawca, ma wzmocnioną krawędź pokrowca dzięki czemu dziecku nie zsuwa się nóżka gdy stoi na krawędzi. Jest wykonany z pianki wysokoelastycznej. Sprawdza się fajnie, polecam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 8 miesiąc temu #1067630 przez mamamia89
A jak myślicie, jaka wysokość materaca będzie najlepsza dla 4,5letniego dziecka? Mam już upatrzony materac: Curem.exe, podobno świetna wentylacja i higieniczny wkład, ale materac ma aż 26 cm. Czy to nie za dużo?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 7 miesiąc temu #1067770 przez Malinajagod
Nie wydaje mi się, że wysokość będzie problemem. Najważniejsze, żeby materac miał odpowiednią twardość i przy takim małym dziecku fajnie gdyby miał dobrą wentylację-higiena przede wszystkim. Dlatego jeśli masz upatrzony materac i ten Curem jest dobry jakościowo to nie zastanawiaj się, tym bardziej, że te materace z tego co wiem mają wszelkie certyfikaty jakości i bezpieczeństwa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 6 miesiąc temu #1067818 przez epitafium
hej wam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 6 miesiąc temu #1067845 przez horns
cześć wszystkim!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 6 miesiąc temu #1067847 przez oladzban
A te materac ("curem") są w jakikolwiek sposób antyalergiczne? Bo niestety mam problem, mój synek ma alergię i cięzko jest mu przesypiać noc, dlatego przed zakupem musze się upewnić..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 5 miesiąc temu #1067965 przez Roksanaman
Mój Mareczek śpi na materacu z trzema rodzajami pianek, wszystkie mają odpowiednie właściwości. Najbardziej zależało nam na odpowiedniej termoregulacji. Model reg. od Curem spełnił nasze oczekiwania, a syn jest chyba również zadowolony.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 4 miesiąc temu #1068175 przez EwaTowar
a czy da się ten materac kupić w normalnym sklepie stacjonarnym?, bo chyba nie mają własnego sklepu o ile się dobrze zorientowałam, a nie ukrywam, że chciałabym wypróbować materac na żywo zanim go kupię

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 3 miesiąc temu #1068256 przez Colaya
Nie mają stacjonarnych sklepów jako firma ale sprzedają swoje materace w różnych salonach, Tutaj można sobie wybrać, w którym województwie chce się kupić i wyświetlają się sklepy: www.curem.pl/sklepy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl