BezpiecznaCiaza112023

Wyprawka

8 lata 6 miesiąc temu #1007110 przez magdalenka88
Muszę się z wami zgodzić co do wyprawki, bardzo przydały mi się osłonki na piersi Canpol Babies EasyStart dzięki nim moje piersi mogły się wygoić, są miękkie, bardzo dobrej jakości. Sprawdziły się przy mojej córci idealnie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1011601 przez wiola438
Co do pieluch ja postawiłabym na wielorazowe, takie jak tu www.bobolider.pl/pieluszki-wielorazowe.html . Nie powodują alergii skórnych u dziecka i nie wywołują żadnych uczuleń. Poza tym są bardziej ekologiczne. No i nie ma co ukrywać, rodzice mogą trochę zaoszczędzić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1012020 przez MamaAntka
polecam ten sprzęt warto niania elektryczna canpol

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014501 przez KarolineCZ
Do wyprawki dla dziecka ja teraz dodałabym jeszcze Suche chusteczki baby organic TAMI MyBaby Cotton z rossmana. Na pewno wykorzystasz je przy dziecku ale też później jak sama bedziesz potrzebować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014970 przez magdalenka88
Warto pamiętać w wyprawce o aspiratorze do nosa, zwłaszcza w taką pogodę. Idealnie sprawdził się aspirator Canpol Babies bardzo dobrze ściąga wydzielinę, łatwy w utrzymaniu w czystości.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1018241 przez Sami
Ja do swojej wyprawki dodałabym jeszcze suche bawełniane chusteczki kosmetyczne, widziłam niedawno w rossmannie takie marki TAMI MyBaby Cotton. Mogą sie bardzo przydać czy to dla Ciebie czy dla dziecka. A z tego co czytałam to korzystać można z nich na sucho i na mokro i na pewno nie podrażnią skóry dziecka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1018940 przez nadinchen

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1020724 przez Łapka
Może nie do końca temat związany z wyprawką ale planowanie pokoju dla pierwszego jak i kolejnych pociech to bardzo ważne sprawa:) moim zdaniem powinno być kolorowo,przestronnie i fuknjonalnie:) oto kilka pomysłów: www.klikmapa.pl/meble-dla-dzieci.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021562 przez Princessa27
m.facebook.com/friends/center/friends/?r...ki-1485134671802546/

Jeśli potrzebujecie pościeli, podusi itp. To jest fajny sprzedawca, szyje to co chcecie, materiały wysokiej jakości i wszystko w zaciszu własnego domu. Nie masówka i wszystko takie samo. Będziecie zadowolone.

Polecam serdecznie

Princessa27

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030914 przez dobaola
dziewczyny a jakie wózki polecacie?
pierwszego rodziłam 6 lat temu, teraz jestem w drugiej ciąży i nie wiem na co się zdecydować. optycznie podobają mi się wózki od Quinny, czytałam, że to dobra jakość wózka i dobrze się taki wózek prowadzi, ale cena już dość wysoka, czy któraś ma taki wózek i podzieli się opinią?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 dzień temu #1033302 przez sima
jak ja kompletowalam, to mialam torche ciuszków, i niektorych za mało , niektorych za dużo. przydały mi sie polspioszki, pajacyki, rampersy. mniej przydatne byly kaftaniki, ale ubieralismy je jak sweterki. :) dla nas ważny był materac i łóżeczko dla dziecka . I wtym pomogła nam teściowa, przyznaję, że wybrala fajnie, bo materac z kokosem, a łóżeczko z otwieranym bokiem..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036624 przez abdziula
ja ostatnio dostalam do testowania kosmetyki firmy Allerco :) bardzo fajne i szczerze polecam dla niemowlaczka


Skóra skłonna do podrażnień i alergii wymaga szczególnej uwagi. Z myślą o delikatnej skórze dzieci i niemowląt oraz o problemach, jakie towarzyszą skórze suchej, wrażliwej, atopowej, skłonnej do podrażnień i alergii, opracowaliśmy innowacyjną linię preparatów allerco®. allerco® to nowoczesne, chronione prawem patentowym preparaty emolientowe, zawierające najwyższej jakości składniki, które zapewniają skórze suchej, wrażliwej, skłonnej do podrażnień i alergii kompleksową i skuteczną pielęgnację. Jako jedyne na rynku posiadają w swym składzie molekułę Regen7, substancję fizjologiczną, pochodzenia witaminowego, o wysokim potencjale bezpieczeństwa. Preparaty allerco® rekomendowane są do pielęgnacji skóry dzieci i niemowląt oraz osób dorosłych. allerco® to produkty hipoalergiczne, nie zawierają żadnych substancji zapachowych i barwników. allerco® zapewnia skórze długotrwałe nawilżenie i natłuszczenie. Zmniejsza szorstkość i suchość skóry, przywraca skórze równowagę, odbudowując jej płaszcz hydrolipidowy. Skuteczność produktów z linii allerco® została potwierdzona badaniami dermatologicznymi. Preparaty allerco® polecane są do stosowania u dzieci i niemowląt oraz u osób dorosłych.
Przeznaczone są do codziennej i regularnej pielęgnacji skóry:
dzieci i niemowląt,
atopowej,
skłonnej do podrażnień i alergii,
przesuszonej, o obniżonym poziomie nawilżenia, z objawami nadmiernej szorstkości naskórka i skłonnością do jego złuszczania,
wrażliwej, reagującej podrażnieniami na wszelkiego rodzaju środki myjące, standardowe kosmetyki pielęgnacyjne oraz niekorzystne warunki otoczenia (wiatr, niską i wysoką temperaturę, klimatyzację, centralne ogrzewanie, niską wilgotność i inne).
Preparaty allerco® mogą być stosowane w profilaktyce przez osoby o normalnej skórze ciała, skłonnej do okresowego wysuszania i nadmiernego rogowacenia naskórka. Preparaty wchodzące w skład linii allerco® są dostępne w aptekach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 3 miesiąc temu - 5 lata 3 miesiąc temu #1068319 przez KarolineCZ
Dziękuję za wszystkie porady.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 1 miesiąc temu #1068507 przez Anetas
Dziewczyny jeśli szukacie wyprawki i ogólnie pościeli dla maluszków, polecam zajrzeć sobie do sklepu Trilli:
www.trilli.pl/
Z uwagi na to,ze możecie tam znaleźć wysokojakościowe produkty dla maluchów. W tym pościel dla dzieci wykonaną z naturalnych materiałów oraz kocyki bambusowe (warto jest stawiać na naturalne tkaniny z uwagi na to, ze lepiej przepuszczają powietrze oraz sa zdrowsze).
Polecam przyłożyć sie najbardziej do wyprawki do szpitala. Warto tam spakować 3 pary śpioszków, 2 podkoszulki, 3 pajacyki, 3 kaftaniki, 2 bawełniane czapeczki, rękawiczki przeciw zadrapaniom oraz 3 pary skarpetek nieuciskających.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 4 tygodni temu #1068526 przez JoannaNowak09
Ja wszystkie rzeczy kupiłam w www.bobozakupy.pl/ . Mogę polecić bo wszystko znajdziesz w jednym miejscu także to jest ogromna wygoda :) Ja byłam całkiem zielona w tym temacie ale personel jest na prawdę bardzo pomocny, także na pewno również i Tobie doradzi co wybrać i jakie są najlepsze produkty dla maluszka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl