BezpiecznaCiaza112023

Ciuszki ze sklepu z używaną odzieżą-za czy przeciw

6 lata 8 miesiąc temu #1065418 przez wyjur
Ja myślę, że można kupić ubranka dla dziecka ze sklepu z odzieżą używaną ale raczej na później. Pierwsze ubranka raczej powinny być nowe i dobre jakościowo. Później jak już dziecko jest większe i zaczyna jeść różnego rodzaju zupki i często się pochlapie to nowych ubranek faktycznie szkoda. Ja pierwszą wyprawkę kompletowałam w maju i pierwsze bodziaki, śpioszki i pajace kupowałam w https://mybasic.pl/ w bardzo dobrych cenach i dobrej jakości. Wiadomo, ze maluch szybko rośnie więc też nie warto kupować dużo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 3 miesiąc temu #1066605 przez teris
Ogólnie lubie ciucholandy więc dla dziecka też nie widze przeszkód

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 2 miesiąc temu #1066628 przez halszkaa
Oj próbowałam się już kilka razy przekonać do zakupów w ciucholandach ale po 1 nie mam do tego cierpliwości a po 2 chyba jednak brakuje mi szczęścia do łowienia takich perełek. Dzieciakom staram się kupować tylko nowe rzeczy, ale wiadomo cena też ma znaczenie wiec poluje na internetowych wyprzedażach. Ostatnio upolowałam kilka tiszertów z krótkim rękawem w 5.10.15 https://www.51015kids.eu/tshirty-nochttps://www.51015kids.eu/tshirty-noc . Spokojnie poleżakują w szafie do lata a ja nie wydałam majątku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 11 miesiąc temu #1066915 przez rwetka
Nie mam nic przeciwko chiuchlandom. Jak ktoś ma do tego serce i lubi szukać okazji, to jasne. Ja się niestety nie sprawdzam w takich akcjach i nie potrafię znaleźć tych słynnych perełek :/ Zresztą, co tu gdybać, wystarczy porządnie wyprać i dla malucha jak znalazł. Niemowlakowi i tak wszytsko jedno, czy ma ubranka prosto ze sklepu czy po kimś. Nie ma się co zabijać dla metek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 11 miesiąc temu #1066936 przez anija89
Ja miałam dużo używanych ciuszków, na początku synek bardzo ulewał to co chwile musiałam mu zmieniać, szybko rósł więc jakbym miała kupować wszystko nowe to bardzo drogo by to wyszło.

Anka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 11 miesiąc temu #1066948 przez munia
Ja jednak dla niemowlaka starałam się kupować ciuszki nowe ewentualnie korzystałam z podarowanych od znajomych. Dla dziecka starszego też kupuję w ciucholandzie. Dzieci szybko rosną i nie zdążą ich zniszczyć.Nie kupuję jednak bielizny ani butów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 6 miesiąc temu #1067922 przez Monia022
Jestem za. Dziecięce ciuszki kosztują majątek, a i tak trzeba je zaraz zmienić bo dziecko szybko wyrasta. Myślę, że takie ubrania ze sklepów z używaną odzieżą często są znacznie lepsze gatunkowo niż te z sieciówek, a wystarczy je tylko porządnie przeprać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 3 miesiąc temu #1068266 przez Karola12
Też nie mam nic przeciwko ubraniom z takich sklepów. Jak się je wypierze to wyglądają jak nowe ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 3 miesiąc temu #1070483 przez oleska23
Ja zawsze stawiam na znane marki i jeszcze nigdy się nie rozczarowałam. Twierdzę, iż lepiej jest wydać nieco więcej niż wybierać kiepskiej jakości bieliznę parę razy na rynku. A Wy co o tym uważacie? Dla mnie bielizna markowa to jedyny rozsądny wybór. A już mam coś fajnego tutaj ekskluzywna.pl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 2 miesiąc temu - 2 lata 2 miesiąc temu #1070587 przez Monika11
ogolnie nie mam nic przeciwko ale dzisiaj w czasach wirusa lepiej miec nowe żeby nie przenosic zarazków. Nowe ubranka z FazyMazy nie sa wcale duzo drozsze o uzywanych, ceny okolo 20-30zl to nie tragedia a takie ubranka dziecięce na pewno posłużą dlużej. fazymazy.com/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 2 miesiąc temu #1070615 przez Asiek85
Jeśli chcesz kupić ciuszki naprawdę bardzo dobrej jakości, które się nie zniszczą i będą idealne dla twojego dziecka to polecam sofija.com.pl/ . Bawełniane body, całe kompleciki wszystko zależy co chcesz dokładnie kupić i przy jakiej porze roku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl