BezpiecznaCiaza112023

Grudnióweczki 2013 :)

6 lata 11 miesiąc temu #1060502 przez mała82
Gosica nie ma czego, no może poza widokami. Ale ja to traktuje jako survival z dwójka dzieci. Całe dnie będziemy sami, mąż będzie miał dużo pracy. A z naszą dwójka jest co robić, nie siedzą w miejscu. Do tego jeszcze upały, wieczorem będę padala w minute po całym dniu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1060533 przez moofka
motylek gratulacje!!! cudny jest :kiss: wiedziałam kiedy wpaść na forum B)

Gosica teraz chyba Twoja kolej na drugą turę :whistle: :side: :evil: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1060535 przez jeta
motylek270 - GRATULACJE :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: Zdrówka dla Ciebie i maleństwa!
Co to za pęknięcie? Za pierwszym razem chyba miałaś poród sn...

moofka - Julek jak miał tyle co Lila, to już miał dwa zęby, a niej narazie cichosza.
Lilka śpi całkiem ładnie. Odkładam ją po karmieniu około 20. Budzi się w okolichach 3 a później 6-7. Czasem jeszcze zasypia do 8, tak więc nie mam co narzekać. :) Narazie jest na cycu, ale czasem mam wrażenie, że się nie najada, że jakoś mało pokarmu mam. No ale póki co nie dołączam jej mm.

mała82 - Kochana, nasz wyapd do Chorwacji to historia... byliśmy tam.. 7 lat temu. Tak więc bez dzieci. M mi się tam oświadczył :woohoo: Byliśmy w Makarskiej i to była jedna wielka impreza ;) Za bardzo więc nie doradzę. Jedynie co do butów. Bez dwóch zdań. Próbowaliśmy bez i po wyjściu z wody poszliśmy na pierwszy stragan przy plaży i sobie zakupiliśmy. A ja i tak zazdroszczę. Na pewno się odnajdziecie, Dzieciaki nie będą się nudzić. Plaża, woda. Tylko babek z piasku nie porobią :P
Te leki to sterydy, więc nie wykluczone, że może przybrać na wadze.

Gosica - u nas też ciężko. A jego ulubione słowo to "zaraz" o co go nie poprosić...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1060543 przez motylek270
Mala 82 daj spokój. Taki to bol ze szok. Nie sam porod ale wstanie z lozka po 12 godz. Nie życzę najgorszemu wrogowi tkiego bólu. Chodzę wpół zgieta. Nie ma to jak sn. Jakby to był mój pierwszy porod to pewnie zakończyłabym na tym swoja przygodę z macierzyństwem.

Jeta przy sn miałam pekniecie i bali się ze teraz mogę peknac do odbytu stad decyzja, ktora i mnie zaskoczyla.

Moofka Ty to masz wyczucie czasu. Moze Twoje sugestie wobec Gosicy tez podzialaja ;) :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1060545 przez jeta
Mając porównanie obu sposobów porodu na własnej skórze, to różnica jest ogromna!!! Ja mimo pierwszego cc, nie zakończyłam przygody. Ba, kolejny chciałam cc. :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1060563 przez Gosica
Mała-tej odmiany Ci zazdroszczę,ja mam dość ostatnio tej szarej codzienności. A Ty dasz rade tam i wszystko na pewno będzie ok,potem będziesz mieć co wspominać. Na początku pewnie będzie ciężko ale poradzisz sobie :)
Moofka-
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Jeta-nasz w ogóle nie chce nas słuchać,ma swoje zdanie i ma być tak jak on chce. Uparty jest niesamowicie
Motylek-oj współczuje. Ja to bardzo szybko doszłam do siebie bo cc,mimo że był ten ból okropny,ale rodzić naturalnie bym na pewno nie chciała,zbyt źle wspominam te męczarnie. Jak już pisałam,nie nachodzi mnie na drugie dziecko. Ja się chyba nie nadaję na takie atrakcje,nerwy już nie te ;)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1060569 przez moofka
jeta a ile młoda waży? Wojtek to drobniaczek :blush: chociaż wygląda na mega pucka :laugh:

motylek a ciął Twój lekarz? obyś szybko doszła do siebie :whistle:

Gosica takie tam to były żarciki :silly: nie banuj mnie :P

ja miałam oba porody sn, bałabym się jakbym miała mieć cc. no ale czasami mus to mus. i wiadomo, że każda inaczej znosi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1060578 przez motylek270
Moofka na szczęście moj lekarz. Czułam się bardzo bezpiecznie.

Gosica nie zarzekaj się bo....licho nie spi.

Ale miałam noc. Masakra. Sala 4osobowa. Jedno przestawało płakać to drugie dzieciatko zaczynalo. Jestem z siebie dumna bo jako jedyna nie dokarmiałam Olka. Chyba w poniedziałek wyjdziemy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1060580 przez jeta
moofka - Lila waży ponad 7 kilo :pinch: Niezły pulpecik jest. A Wojtek?

motylek270 - ja jak byłam w szpitalu, to się śmiały ze mnie, ze chrapię. W ciąży mnie dopadło. A jak była noc, ze wszystkie spały, a ja nie. To wszystkie bez wyjątku też chrapały. :whistle: A co do karmienia, to też byłam jedyna, która nie dokarmiała. Ale niektóre z nich były przerażone, naprawdę miały mało pokarmu Bały się, że dziecko się nie najada. Do tego każda położna mówiła im co innego. Jedna kazała dokarmiać. Kolejna przepajać Naprawdę im współczułam. Pamiętam jak przy Julku się męczyłam. Nie chciał jeść i się zamartwiałam. Ale teraz wiem, że to było niedopatrzenie w szpitalu. Ja byłam zielona, a nikt z pielęgniarek/położnych nie przyszedł i nie pomógł mi go przystawić do piersi jak jeszcze nie mogłam wstać po cięciu. Teraz wiem, że za późno dostał cyca, bo kilka długich godzin po porodzie i dlatego nie potrafił zassać. Teraz byłam mądrzejsza ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1060590 przez Gosica
Moofka-no weeeź,ja nie z tych co od razu banują za pierdoły :laugh: a na poważnie to non stop słyszę że pora na drugie więc mnie to nie rusza nawet :lol:
Motylek-nie zarzekam się,Szymek był niespodzianką więc różnie może być ;) Aczkolwiek sama z siebie to nie mam ochoty się decydować w najbliższym czasie ;) faktycznie noc cielawa,zamiat wypocząć to takie zawieszenie. Ja po cc na szczęście miałam salę 2-os z łazienką wię prawie luksusy były :) Fajnie że nie musisz dokarmiać,mi pielęgniarki nie przynosiły małego na karmienie,a jak już to i tak dokarmiały nawet się nie pytając. A jak już przyniosły to każda mówiła i pokazywała inaczej,co przeczyło sobie. Młody się nie najadał bo był duży i dużo potrzebował. Ogólnie szału nie było. Jedyny plus-wyspałam się na zapas ;) Wracajcie szybko do domu a Ty do formy :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1060591 przez moofka
motylek to dobrze, że był Twój ginek. 4 maluszki to bankowo dają czadu :whistle: ja za pierwszym razem byłam w trójce a teraz z Wojtkiem w dwuosobowym. a jak ogólnie oceniasz warunki? ja też nie dokarmiałam (młody wisiał baaardzo dużo na piersi) ale laska z sali ciągle latała do dyżurki a potem się mnie pytała kiedy dostanie nawału :blink:

jeta Wojtek parę dni temu miał 6740g, także mniejszy od Lili mimo że miesiąc starszy - mówiłam że drobniaczek :blush:

Gosica kurka najpierw pytają kiedy pierwsze a jak już masz to zamiast się cieszyć to pytają kiedy drugie :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1060612 przez motylek270
Moofka ja na każdym kroku porownuje Staszica i Kraśnickie no i ten obecny wygrywa prawie pod każdym względem. No poza kameralnością. Tutaj to hurt, taki przemial ze jestem w szoku. No ale peiatria położne od noworodkow to anioły w ludzkiej skórze: Cierpliwe,pomocne,kompetentne. Super

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1060614 przez jeta
motylek270 - to gdzie ty jesteś teraz? bo się pogubiłam. Gdzie lepiej?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1060638 przez motylek270
Jeta jestem w szpitalu na Kraśnickich i tu jest dużo lepiej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1060719 przez moofka
motylek wypuścili Was do domu? na kraśnickiej przeważnie jest niezły ruch :whistle: jak urodziłam Wojtka to razem z dwoma innymi dziewczynami leżałyśmy na sali przedporodowej bo nie mieli nas gdzie przenieść a dla jednego dziecka nawet gondolki zabrakło :blink:

jak tam laski majowy weekend? my byliśmy jeden dzień na działce, akurat pogoda się lepsza trafiła. dzisiaj się lenimy, dzień w dresie mamy i olewamy bałagan :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl