BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE GRUDZIEŃ 2015

7 lata 10 miesiąc temu #1035700 przez MagdaM
Cześć dziewczyny :)
Ale Wam dzieciaczki wyrosły! Piękne :) Cieszę się, że rosną, są zdrowe i wszystko gra.

Dawno mnie nie było, ale trochę czasu mało... Tosia rośnie, pierwszy miesiąc tutaj coś jej było ale co? Nie wie nikt.
Emilka chodzi od tygodnia do przedszkola niderlandzko-jezycznego i jakoś daję radę, chociaż dziś ma mały kryzys.
Ja siedzę sama całe dni - no z dziewczynkami. Chodziliśmy na spacery po 10 km, na rower po 15 a potem przyjechali w odwiedziny moi Rodzice, pojechali i... Się spieprzylo zdrówko :(

Duszenia w klatce, stajace serce, lek itp. Ekg nic, zdjęcie nic, krew raczej nic. Napięte mięśnie i depresja. Acha jasne... Kolejne ekg nic, echo serca coś tam małego ale granicą normy, jeden płat tarczycy ciut powiększony i muszę zrobić badania.
Dziś wynik holtera, w chwili złego samopoczucia miałam dodatkowe skurcze pojedyncze. :( strasznie się boję co to i skąd to tak nagle... Nie wiem co dalej.
Belgia na mnie źle działa, nie chce tu być ale mąż się nie godzi na nic innego..

Ściskam mocno maluchy i Was też.
Buziaki!

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1035771 przez paalinkaa
MagdaM to diagnozuj sie szybko zeby wszystko sie uspokoilo:) masz dla kogo funkcjonowac wiec napewno bedzie ok :)

Dziewczyny macie jakies swoje typy krzeselka do karmienia? Cos polecacie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1035793 przez mała82
MagdaM zdrówka ;-) jeszcze się tam zaklimatyzujecie ;-)

Paalinkaa ja mam po starszym krzesełko fisher price i drugie na wyjazdy z Ikei. Jakbym miała teraz kupować to tylko to z Ikei bym wzięła, male, łatwo się składa, super łatwo czyści. A to fishera to kloc który ma.pelno zakamarków do czyszczenia. Jedyne na plus dla fishera to wygląd dużo fajniejsze dla mnie od tego z Ikei

Jak tam Wasze maluchy się rozwijają. Artur opanował przewrotny z brzuszka.na plecy i odwrotnie, a teraz jeszcze zaczął czolgac się w tył, i kręcić dookoła i nawet nieźle mu to wychodzi, raz dwa i w innym.miejscu tyle że ja musze bardziej na niego uważać. Już się nie mogę doczekać aż chłopaki zaczną się razem bawić ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1035919 przez mała82
Hej! Dużo śpią wasze dzieci? Mi się coś wydaje ze drugi synek też coś mało mi śpi, a może mam tylko takie wrażenie ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1035921 przez Nefri
Magda super, że się odezwalas. Wrzuć jakaś fotkę malej.
Paalinka my mamy krzesełka Chicco.
My już zaczęliśmy wprowadzać mięso, na razie w kupnych słoiczkach, ale przymierzam się powoli do gotowania mu jedzenia.
Mala Eryk spi coraz mniej w ciągu dnia, ale ogólnie myślę ze ok 14-16h na dobę spi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1035937 przez balbina
Paalinka na moim zdjęciu to jest fotelik samochodowy. Tej samej firmy co wózek, Ty też masz chyba ten Barletta tylko pewnie wzięłaś Maxi Cosi. Ja miałam przy synku Maxi Cosi a teraz jakoś mi kolory nie pasowały i wygląd ogólnie dla dziewczynki, a ten jest z tego samego materiału co wózek.
A znacie jakieś kaszki bezmleczne? Bo jakoś trafiam na same z mlekiem juz. Kiedyś w sklepie ze zdrową żywnością kupowałam takie różne jaglane, gryczane itp. Tylko nie wiedziałabym ile tego dodać do mleka żeby była odpowiednia porcja.
A jeśli chodzi o krzesełka to szczerze polecam krzesełko Agnieszka, firma Klupś. One są drewniane, bardzo solidne, stabilne, niesamowicie wytrzymałe. Synek miał brązowy, z żyrafką, a teraz widzę że są też białe i na takie mam ochotę. Nie do zdarcia. A potem może służyć za biureczko z krzesełkiem. Bo takie małe krzesełko można zdjąć z wysokości i jak jest starsze dziecko to ma po prostu takie swoje krzesełko, stojące na podłodze. bardzo sie sprawdza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1035941 przez mała82
Balbina są kaszki bezmleczne, ja kupowałąm firmy Holle bo dodatkowo one cukru nie mają. Są jaglane, gryczne itd :) Jest jeszcze firma Topfer i coś jeszcze ale nie pamiętam na szybko. A zwykłe bezmleczne to nawet w rossmannie mają tylko, że większość pewnie z cukrem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036033 przez balbina
Mała a czy te kaszki mają podane ile dodawać ich do mleka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036077 przez mała82
Na stronie apteki znalazłam opis przygotowania kaszki jaglanej holle ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036078 przez mała82
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036347 przez mała82
Hej! Dziewczyny jak tam Wasze maluszki i ich rozszerzanie diety? Kiedy wprowadzanie gluten i w jakiej postaci i jajko?
Artur powoli zaczyna dupkę podnosić do pozycji na czworaka i próbuję odwracać się do siedzenia, ale jeszcze mu nie wychodzi :) Jeszcze trochę raczej poczekamy z tym :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036426 przez Nefri
Mala ja glutenu już wprowadzam. 20 czerwca mamy kolejne szczepienie, wtedy dopytam o jajo.
eryk tez rak dupke podnosi, może niedługo zaczna raczkować, chcoiaz to chyba wcześnie jeszcze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1036449 przez mała82
Nefri a jak ten gluten wprowadzasz? Powoli? Kaszke czy co? Od kiedy zaczęłaś? Kurde nie pamiętam jak to z filipem robiłam, chyba kaszke manna po trochu mu podawalam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036549 przez Nefri
Dodaje pol łyżeczki kaszki manny albo owsiane błyskawicznej sunbaby do zupki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036801 przez mała82
Dzięki Nefri. Czuję się jakbym pierwszy raz miał gluten wprowadzać :-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl