BezpiecznaCiaza112023

Mamusie WRZESIEŃ 2011

12 lata 2 miesiąc temu #273676 przez beti
Kacperku, przystojniaku, wszystkiego naj!!! :) :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #273893 przez Marta M
Ale balagan, pisze wiec jeszcze tu to samo:

Iwonka nie zapomnialam i nie mam zamiaru sie ulotnic, ale ostatnio jestem zabiegana...dziewczyny pamietaja jak w ciazy kupilismy dom i sie przeprowadzalismy, teraz urzadzania ciag dalszy...a do tego mam tesciowa i siostre meza...

Maju ja tez cwicze z Maja i glowe juz super dzwiga i siedzi trzymana za raczki :):)

Megi super ze wiesci od neurologa dobre :):)

Zlot musi byc ale ja przyjade z mezem...bo on Was lubi i by mi nie wybaczyl jakbym go nie zabrala...

Do tych co jeszcze nie wprowadzily posilkow: czy czeka ktora z tym do 5 miesiaca??

Kasiu przepraszam ze nie odpislama, ale mialam 0zl..bo mam telefon na karte...

Kacperku :kiss: :kiss:

Iwonka pieknie :)

A o naszych 4 miesiacach nikt nie pamietal :(:(:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #274005 przez beti
Majusiu, wszystkiego naj na 4 miesiące!!!...ehhhh...to wszystko przez to forum....takie zamieszanie, że się nie pamięta :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #274173 przez darkdream89
Dobry wieczór mamusie :)
Piszę do Was z takim pytaniem:
według wszelkich znaków na niebie i ziemi mój Syn 13 stycznia skończy 3 miesiące :)
Chodzi o to, że jak ostatnio byliśmy u Pani Doktor to ta zwróciła uwagę, że Kuba nie trzyma główki gdy się go podnosi "do siadu" i nas nastraszyła jakimiś rehabilitacjami. Dodam tylko, że jak leży na brzuszku to bardzo ładnie trzyma już główkę podparty na rączkach albo ramionkach. A jak podnoszenie główki u starszaków??
Mam nieodparte wrażenie, że mój synek ma jeszcze czas żeby całkiem sztywno trzymać głowę, a Pani doktor spojrzała na to troszkę na wyrost.
Aha i przesyłam :kiss: :kiss: dla kruszynki Marty M (przepraszam nie jestem na wątku więc nie chcę palnąć żadnej gafy :) ) i dla Kacperka z okazji ich Świąt :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #274184 przez pati-m
darkdream - według mnie Twój synek ma jeszcze czas na takie podnoszenie główki. Mój 4 dni temu skończył 4 miesiące i dopiero od 2 dni próbuje sam podnosić główkę i siadać. Wcześniej tak jak Twój maluszek - bardzo ładnie trzymał głowę gdy leżał na brzuszku, ale brany za rączki nie wykazywał chęci współpracy :) Wszystko w swoim czasie, a lekarka to chyba jakaś przewrażliwiona jest :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #274187 przez darkdream89
Dziękuję Pati-m troszkę mnie uspokoiłaś. Też mi się wydaje, że ma na to jeszcze czas... chociaż czasami Kubuś wyraża chęć współpracy i daje się ładnie podciągnąć i nie leci mu ta główka. Ale to sporadycznie i nie jak jest całkiem płasko tylko jak go trzymam na kolanach troszkę pod kątem.
A jak z zębolami i dziąsełkami u Was bo mały się ślini jak buldog i ciśnie wszystko do buzi... znaczy się wszystko- dłonie. a na smoczka się denerwuje...
no i nie interesuje się swoimi rączkami na zasadzie "oh, ja mam rączki" ale na to też cierpliwie czekamy :D Teraz jestem w szpitalu ale pewnie jak wyjdę to nie poznam własnego dziecka :P Boję się, że tatuś go będzie uczył jakiś dziwnych, nieprzyzwoitych rzeczy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #274192 przez pati-m
Maluszki zmieniają się z dnia na dzień i wciąż mnie to zaskakuje :) Kacper też ślini się niemiłosiernie :) A rączkami zaczął się interesować jakieś 3 tyg. temu, od 2 tyg. sięga po grzechotki i oczywiście próbuje wpakować je do buzi, a od 3-4 dni odkrył, że ma też stopy :laugh: Podnosi nogi wysoko do góry i zawzięcie im się przygląda, zwłaszcza jak jest w kolorowych skarpetkach, hihihi
A co do ząbków, to w naszym przypadku poza tym morzem śliny, żadnych innych objawów nie ma, więc pewnie sobie jeszcze poczekamy na białego zębuszka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #274198 przez darkdream89
Dziękuję :) no to mamusia się uspokaja, cierpliwie czeka, a teraz ucieka spać :) Mam nadzieję, że nie będę Wam przeszkadzać na wątku, będę czasem wpadać, podpatrywać, zapytać... a czasem się pochwalić :) mogę, mogę, mogę?? :side: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #274201 przez pati-m
możesz, możesz a nawet musisz :) I zdjęcie Kubusia poprosimy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #274204 przez darkdream89
Wedle życzenia :)
A oto i mężczyzna mojego życia gdy brakował mu jeden dzień do pełnych dwóch miesięcy :D
Po kąpieli, bardzo niezadowolony, że to już koniec :P

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Ah, i bardzo dziękuję za ciepłe przyjęcie do grona :kiss:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #274211 przez pati-m
Kubuś uroczy słodziak :) I widać, że ładnie podnosi główkę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #274215 przez darkdream89
Dziękujemy :) A było to prawie miesiąc temu więc ja nie wiem czego Pani doktor oczekuje... :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #274501 przez ewelinaa
ooooo i znalazłam drugi wątek :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #274660 przez Marta M
dark dream tak jak pisze Pati, jest jeszcze czas, a zeby Cie jeszcze bardziej pociszyc u nas byla ta sama historia, neurolog powiedzial ze pod wzgledem neurologicznym mamy dziecko specjalnej troski, ze na zadne bodzce nie reaguje poprawnie, ze juz miesieczne dziecko trzyma glowe chwile jak sie je za raczki podnosi a nasza wogole...i powiem Ci ze cwicze z nia podnoszenie za raczki, turlanie, rowerek i dziewczyna nam sie rozwija w zastraszajacym tempie :):)

I jak u Pati glowke zaczela podnosic do siadu kilka dni temu, tak jej sie to spodobalo ze najchetniej by juz sama siedziala ;) Grzechotki bierze do raczki jak jej dam blisko raczki ale jeszcze nie chce za daleko po nia siegac, ale juz sie tym tak nie przejmuje, wierze ze wszystko zrobi ale w swoim czasie :) U Ciebie tez tak bedzie i slicznego Kubusia :)

I dziekuje za zyczonka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl