BezpiecznaCiaza112023

Mamusie kwiecień 2011:)

11 lata 10 miesiąc temu #366220 przez Urszula
Witam!

Jestem czerwcówką 2011. Mam pytanie do baby 55 i czekoladki...Kochane wiem, że spodziewacie się nie długo kolejnego Dzidziusia...my z mężem zamierzamy też niedługo się postarać :) nasza Córeczka Elizia ma niespełna roczek :) jak Wam jest w kolejnej ciąży?? Jak radzicie sobie z dolegliwościami i ruchliwymi Maluszkami. Domyślam się, że jest to cięzka praca a zarazem coś pięknego...niedługo Wam się znowu rodzinka powiększy :) :) :)


pozdrawiam wszystkie Kwietniowe Mamusie!!!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #366286 przez baby_55
Urszulo odpowiem w swoim imieniu choc pewnie Czekoladka to potwierdzi :) dla mnie najważniejsze jest to, ze mogę w razie potrzeby zawsze liczyć na męża, jeśli źle sie czuję np brzuch pobolewa, albo zwyczajnie zmęczył mnie mój urwis, to mąż chętnie zabiera go na spacer a ja mogę się położyć :) to jest nieocenione, poza tym w drugiej ciąży jest łatwiej bo nie ma czasu na myślenie o tym, i szybciej leci czas a człowiek nie zastanawia sie co moze być nie tak, bo już wszystko to wcześniej przeżył :)
życzę udanych starań :) czekam na pozytywne wieści :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #366425 przez Urszula
Witam!

Baby_55 dziękuję za odpowiedz. Mój Mąż zajmuje się Elizią perfekcyjnie. Również mam w Nim ogromne wsparcie. Tak było podczas ciąży, w czasie porodu i teraz kiedy już wychowujemy naszą Córeczkę :) Jednak na codzien większość czasu ja spędzam w Elizią, ponieważ mój M pracuje prawie całymi dniami. Jedynie weekendy jest w domu. W tygodniu muszę radzić sobie sama. Mieszkamy w Anglii więc wszelka pomoc ze strony rodziny nie wchodzi w grę. Przez to, że stanowimy zgrany duet swietnie radzimy sobie na dzień dzisiejszy. Mam nadzieję, że z drugą Dzidzią choć będzie trudniej też damy radę. Co do nastepnej ciązy chcemy wymierzyć tak by dzieciątko urodziło się miedzy majem a czerwcem. Czas pokaże...

Pozdrawiam!!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #366427 przez Urszula
Baby_55 i widzę Kochana, że znasz już płeć Dzidzi :) :) :) :) serdeczne gratulacje :) :) :)



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #542760 przez Marta M
Witajcie, skopiowane z fb, ale zachęcam do szlachetnej akcji:

Powstała bardzo ważna inicjatywa obrony ludzkiego życia w UE. Użyto przepisów UE aby zablokować mordowanie nienarodzonych dzieci, oryginał po angielsku: www.oneofus.eu/initiative-explanation/

Po polsku można przeczytać tu: www.naszdziennik.pl/wp/19292,powstrzymac-rzez-niewiniatek.html

Formularz do głosowania: ec.europa.eu/citizens-initiative/ECI-201...005/public/signup.do

Ratujmy dzieci, jesteśmy za nie odpowiedzialni!

Pozdrawiam, Zdzisław Habasiński

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #669855 przez Dave
Ale sobie powspominałam :lol: :lol: :lol:

Kwietniówki 2011, a może wrócimy tu na stare śmieci :unsure: :unsure: :lol: :lol:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #670005 przez Gosia_Krupa
Dave,fajnie by było,ale już chyba na dobre się przeniosłyśmy na come back :silly: Co innego,gdyby te wątki połączyć...

A tak swoją drogą... też sobie ostatnio wspominałam :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #670307 przez Dave
Dzień dobrek,

Gosiu
- też myślę, że najlepiej byłby połączyć, ale nie wiem co na to moderatorki, ale jak będe miała chwilę to zapytam.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #671112 przez Dave
Tu też się przywitam , a co :P



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #671715 przez Dave
Pojadę na dwa fronty :P :P

Baby - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!!!!!!!
:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #851425 przez Dave
Nasz stary ukochany wątek odnalazłam :kiss: :kiss: :kiss:

Ile wspomnień :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl