BezpiecznaCiaza112023

Mamusie kwiecień 2011:)

12 lata 3 tygodni temu #337415 przez ulcia85

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #337480 przez czekoladka2904
Ulcia dziękujemy z Gabrysiem za życzonka :) :kiss:

Gosiu po spacerku apetyt zawsze dopisuje :)

Gabryś od wczoraj siada przy bajeczce z traktorkami i sam zaczyna głośno i dłuugo robić: "brrr.. brrr.." Cały jest ośliniony, ale się cieszy, że tak potrafi :) :kiss: Jak przez okno czy na podwórku widzi kurkę to mówi "koko", na kotka "mał", baba, tata, mama, dada, dzidzi, nie, gaga, a do tego jak coś chce to pokazuje palcem i robi takie "mmmmmm..." - trochę to przypomina muczenie... :silly: :side:

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu - 12 lata 3 tygodni temu #337840 przez baby_55
Adi jak coś chce to pokazuje rączką i tez takie mmmmmm, albo mamammamamammmam jak ja nie patrzę akurat :)
wczoraj siedzieliśmy na tarasie, bo wreszcie go wysprzątałam (syf był straszny) i Adi wspinał sie na czworaka po schodach, potem zaczął przy poręczy ale tak tylko do połowy schpodów dochodził i na czworaka resztę :)

opgólnie było super cieplutko :)
zaraz zgram fotki i wrzucę razem z niedzielnym obiecanym spacerkiem :)
dzisiaj też zapowiada sie taka ładna pogoda więc bedzie super :) znowu w słoneczku posiedzimy :)

Ulcia ale śliczności :)

Gosiu Adi też po spacerze albo siedzeniu na zewnątrz sie objada, wczoraj zjadł pełniutki talerz zupy jarzynowej z kurczakiem i przegryzał to kromką chleba :ohmy: sam sie domagał tego chleba :lol:

pisałyście o rozmiarach obuwia, Adi nosi rozm. 20 co prawda troszkę luźno ma w palcach ale mniejsze znowu za ciasne były ;)
zresztą chłopcy chyba raczej z natury maja troszkę większe stopy

Ulcia Adi sie przestawił ostatnio na jedną drzemkę godzinną koło 13 i to tyle potem o 19 do spania i wstaje rano koło 7 :) mnie to pasuje więc nie zmieniam nic :)

siostra przywiozła teraz Adiemu nowe ksiązeczki z Polski i oczywiście kilka razy dziennie czytamy wspólnie książeczki, Adi przynosi, daje do ręki i wyciąga rączki, zeby go wziąć na kolana i czytać mu :)

Mam jeszcze do Was pytanko co myślicie o wysyłaniu rocznego dziecka na zajęcia z kreatywności?


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


no i najważniejsze o czym prawie zapomniałam :)
zapraszam do poczytania i powspominania sprzed roku :)

Z pamiętnika Ciężarówki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu - 12 lata 3 tygodni temu #337934 przez baby_55
wejdźcie tutaj
Życie jest cudem
i przeczytajcie opis pod spodem
jakie to piękne i cudowne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #338109 przez andzia2490
Czolem troche mnie nie było bo walczymy z tym piwem do naszego sklepu :angry: a jak jest ladna pogoda to siedzimy na dworze a wieczorem czasu brak bo ciagle jest dużo do zrobienia w domu :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #338115 przez andzia2490
Pisze z telefonu w sklepie bo jest dzis paskudna pogoda wiec nadrobie czytanko i wieczorkiem odpisze :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #338145 przez czekoladka2904
Hej :)

Baby czytałam Twój wpis - można się zapomnieć i znaleźć rok wcześniej na porodówce - rewelacja! :) Jednak w pamięci zachowało mi się trochę wspomnień :) A zdjątka cudne! :) A jak Ty się w ogóle czujesz? Mdłości minęły?

A te zdjęcia i ta historia (Życie jest cudem) mogłyby dać niejednemu do myślenia i chyba na zawsze zamknąć kwestię aborcji i tego czy przed porodem to też człowiek... :unsure: :ohmy:

Wg mnie jeśli dziecko ma możliwość kontaktu z rówieśnikami to nie ma potrzeby w tym wieku posyłać go na takie zajęcia - chyba, że jest to potrzeba rodziców...

Andzia u nas też pogoda pod psem... :dry: Co chwilę leje, a potem na moment wychodzi słonko... Słowem: w mar :dry: w marcu, jak w garncu :P

Mąż za chwilę jedzie pod Kraków i będzie jutro po południu w domku... :dry: :( A ja w sobotę mam fryzjera umówionego :side: :silly: i już mi troszkę lepiej jak o tym pomyślę :silly:

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #338780 przez baby_55
Czekoladko czuję sie coraz lepiej, mdłości już tylko niewielkie zostały
a przedwczoraj poczułam pierwsze ruchy maleństwa :) trochę wcześnie bo to 14 tydzień ale przy Adim czułam w 17 więc ja chyba tak mam, że czuję wcześniej :) zresztą wczoraj sie upewniłam bo znowu czułam :) już zapomniałam jakie to cudowne :blush: :kiss:
ciesze się, że wpis się podobał :)
teraz pracuję nad "recenzją" z obecnej ciąży :)

zdjęcia cudowne i widać jak dziecko czuje i przejmuje odczucia Mamy... boszee poryczałam się i nawet teraz jak sobie to przypomnę to łzy mi same płyną do oczu... jak po tym oglądałam rozmowy w toku to miałam ochotę udusić tą matkę :ohmy: :ohmy: :ohmy: (nie wiem czy wiecie, że u Ewy byli rodzice Madzi i laska która dostała 12 lat za zabicie 4-mies. synka bo rzucała nim o podłogę... :angry: )

Andziu u nas wczoraj było pięknie, jak zresztą we wcześniejsze dni, dzisiaj nie ma słońca i jest zachmurzone, zbiera sie na deszcz :( mam nadzieję, że jednak nie będzie lało, bo chciałam umyć okna balkonowe B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #338784 przez Gosia_Krupa
Witajcie!

Po pierwsze,Andzia,szukałam adresu do Bartusia i stwierdzam,że go brak. Napisz proszę,bo kartka gotowa do wysłania,tylko miejsca docelowego nie znamy :(

Baby,ja myślę,że to przesada z tymi zajęciami. Takiemu Maluchowi najbardziej potrzebni są nadal rodzice,kontakt z rówieśnikami nie jest jeszcze tak ważny(dzieci w tym wieku nawet nie potrafią się razem bawić tylko obok siebie),poza tym tak jak piszesz z innymi dziećmi można się spotkać na podwórku lub w innych miejscach przeznaczonych dla dzieci i ich mam.
Na tego typu zajęcia to mogłabym posłać Miśka. Jest kumaty,nie potrzebuje mamy na 100% i lgnie do dzieci i różnych zabaw. Sam tworzy jak to mówi sztukę,więc 3 latka tak,roczniaka NIE.
A Adi to jest super mądry i taki zdolniacha,jak dla mnie niczego mu nie brakuje. Jest doskonały w każdym calu. Takie dziecię to marzenie każdej mamy :)

Umyłam okno i właśnie Kluska się obudziła na drugie śniadanie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #338979 przez baby_55
oprócz adresu Andzi nie ma tez adresu Magdzi
więc uzupełnijcie dziewczyny pliiiis

dzięki za wypowiedzi myślałam, ze ja jestem jakaś dziwna i robie z Adiego dziwaka, ale wygląda, że jestem całkiem normalna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu - 12 lata 3 tygodni temu #339625 przez Gosia_Krupa
Mi się wydawało,że adres Magdzi był,ale rzeczywiście go nie ma. Wczoraj jak chciałam wejść w ten dokument z adresami to mi w ogóle wyskoczyło,że został on usunięty. Potem jednak mi się udało. No,ale adresu nadal nie ma.

Dzisiaj jestem sama. Mąż pojechał do kumpla na posiadówę. Ale wcześniej odwiedzi moją mamę(zamiast mnie).

A teraz pochwalę się moją Kluską:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #339629 przez baby_55
no właśnie wydawało mi sie ze Magdzia juz dawno dawała adrs ale nie ma :(

a jaka pogoda u Was?

u nas średniawo, tzn niby jest ponad 10 stopni ale zachmurzone i wieje, więc nieciekawie, ale wczoraj podobnie byo a koło 13 wyszło słońce :) więc moze cos dzisiaj z tego będzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #339631 przez andzia2490
Dziewczynki ja was najmocniej przepraszam ale chyba przegapiłam ten temat z kartkami i nie bardzo wiem o co chodzi :huh: :unsure: :huh: pamiętam,że coś pisałyście,że wszystko jest na facebooku ale ja tak rzadko zaglądam :( więc nie załapałam tematu,sorki jak możecie to napiszcie mi jak krowie na rowie :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #339633 przez Gosia_Krupa
Baby,u nas rano lało,był też grad,a teraz wychodzi słońce,ale jest chłodno. Przez kilka ostatnich dni strasznie wiało mrozem,że nawet nie wychodziliśmy na dwór,bo dzieciaki dopiero co pożegnały katar.

Andzia,więc wchodzisz na fb,z lewej strony masz grupę Kwiecień coś tam,że to nasza grupa i tam ciskasz. Pokazuje Ci się dokument z adresami,bierzesz edytuj i potem jak w Wordzie piszesz adres :)
Mam nadzieję,że zrozumiale napisałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu - 12 lata 3 tygodni temu #339636 przez baby_55
Gosiu Hanula boska :) taka słodka, i jakie piękne minki robi, no a na rowerku rewelka :) ale naprawdę strasznie podobna do Miśka, niesamowicie :blush: :kiss:
Andzia nie była dodana jeszcze do grupy więc nie widzi jej po lewej stronie, najpierw musi mnie znaleźć i ją dodam :)

Andziu znajdź mnie na FB i wyślij zaproszenie do znajomych
tutaj jest link do mojego profilu

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

dodam Cię do grupy i tam się wpiszesz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl