BezpiecznaCiaza112023

Elle TENS urządzenie łagodzące ból porodowy

13 lata 8 miesiąc temu #28503 przez sparrowkot
Moja koleżanka używała tego podczas porodu i po karmieniu gdy miała bóle pleców i jej mąż (ponieważ ma pracę stojącą ) na bóle nóg ...
Czy któraś z was tego urządzenia używała??

Jest Elle Tens - Obi Tens oraz Femme Tens ja przymierzam się do Femme ...

Wanessa

Nati

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28541 przez violi27
Ja właśnie poważnie się zastanawiam nad wypożyczaniem tego urządzenia, ponieważ jest to jedna z możliwych rzeczy jakie mogę zrobić aby sobie i maleństwu ulżyć w trakcie porodu i poród zapamiętać jako miła pamiątkę.Tylko nie znam opinii użytkowników,sparrowkot czy koleżanka była zadowolona? czy rzeczywiście Elle TENS łagodzi ból tak jak sugeruje producent?

Pozdrawiam :)


[/size]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28548 przez sparrowkot
Hej hej .. to ponownie ja - tak koleżanka zdała mi relację - ostatni poród miała bardzo bolesny i nie potrafiła stłumić krzyku a raczej darcia się jak to opisała oraz nie potrafiła kompletnie skupić się na oddychaniu itd .. to poprostu nie miało sensu. Tym razem było lepiej i twierdzi że dużo zawdzięcza temu urządzeniu, nie znieczula ono - to nie jest tak że już wogóle nie czuje się bólu ale napewno pomaga i tyle wiem z pewnego źródła więc zamierzam je zakupić .. chcę kupić femme tens ponieważ moja mama ma schorzenie kręgosłupa w górnych partiach i również mogłaby je stosować do rehabilitacji ponieważ ten model jest uniwersalny jakby czyli nie tylko do porodu .. a elle jest wyłącznie do tego więc sama rozumiesz poza tym jest tańszy ..
o kilkadziesiąt złotych.

Wanessa

Nati

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28559 przez violi27
No tak,rozumiem ze na pewno nie zlikwiduje całkowicie bólu mi wystarczy ze pomoże go znieś
:) to moja pierwsza ciąża i bardzo boje się porodu to znaczy bólu w trakcie, u nas takie urządzenie można wypożyczyć w szkole rodzenia nie wiem jeszcze jak cenowo,a nawet na allegro taką aukcje z wypożyczaniem znalazłam za 100zl, także myślę ze u nas tez będzie około tego.Więc jeśli nie zapadnie jednak diagnoza o cesarski cieciu to na pewno z niego skorzystam. Bo na zakup niestety nie mogę sobie pozwolić.


[/size]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28574 przez sparrowkot
No ja wolę to kupić za 250zł i potem wykorzystac jeszcze ... a ewentualnie odsprzedać

Wanessa

Nati

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43983 przez Basia77
Ja rodziełam z Elletens, bardzo pomógł szczególnie w początkowej fazie, jakos rozluźniał. Teraz przydaje sie przy bólach pleców, które miewałam od zawsze chyba.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44086 przez bombel779
A możecie powiedzieć coś więcej na temat tych urządzeń? Co to konkretnie jest?Jak wygląda? Jak działa? Gdzie można to kupić? ....
Szukałam jakiś info w necie,ale nic konkretnego nie znalazłam :dry:


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #44090 przez ilona
allegro.pl/elle-tens-lagodzi-bol-porodow...odz-i1339380294.html

U nas w szpitalu było to na stanie ale nie zdarzyłam z niego skorzystać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #71475 przez netradus
Dzień dobry szanowne Panie.

Jestem przedstawicielem firmy Netradus Polska - jedynego dystrybutora firmy Body Clock (od Elle Tens) na rynku Polskim.

Cieszę się że widzę takie zainteresowanie naszym urządzeniem - jest ono już stosowane w wielu szpitalach w Polsce i jest nawet polecane przez profesorów.

Jeśli będą miały Panie jakiekolwiek pytania na temat działania w/w urządzenia proszę śmiało pisać biuro @ netradus . pl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #746503 przez anula1980
ja znam Mama i ja Tens, mamaTens i My time tens - trzy rodzaje metody tens,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #746513 przez maniafiolo
u NAS W SZPITALU OCZYWIŚCIE BYL i jakze zachwalany na szkole rodzenia ale jak przyszlo co do czego tzn do porodu to oczywiscie nie mozna bylo skorzystac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994132 przez MamaAntka
polecam, sama sprawdziłam podczas porodu i metoda godna uwagi www.mamaija.pl/tens-care-tens-care-mama-i-ja,d1216.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl