Promocja dzienniczek ciąży dla przyszłej mamy dziecka!

Zastanawiam się kiedy zacząć przygotowywać dom na przybycie maleństwa? Teraz wiele firm oferuje usługi zaprojektowania pokoiku począwszy od odmalowania ścian. Ścian nie należy odmalowywać na [...]

czytaj dalej

Rewelacyjny Dzienniczek dla Mam!

Powstał Dzienniczek z myślą o początkujących mamach. Kiedy na świat przychodzi maluszek wszystko staje się NOWE.

A spawy prozaiczne nabierają znaczenia. Mama zastanawia się nad długością snu: "czy nie za krótko spał?", nad kupką: "Czy była zielonkawa?" "A może była zbyt ciemna?", "A może zjadłam coś i teraz moje dziecko nie może zrobić kupki?"

Te pytania zaprzątają głowę młodej mamie. Czasami w natłoku dnia, nagle rodzi się pytanie: "Zmieniałam już pieluszkę?", "A czy nie za często robi siusiu?"

Dzięki prowadzeniu notatek w Dzienniczku Dnia i Nocy Maluszka, mama wie, że jej dziecko wypróżnia się tyle razy. A pory drzemek wypadają mniej więcej o tej samej godzinie. Kiedy mama chce zmienić rytm dnia dziecka. Łatwiej jej wprowadzić zmiany i wprowadzić w życie plan dnia :) W trakcie wizyty u lekarza mama wyposażona w notatki może szczegółowo opowiedzieć, co ją zaniepokoiło i kiedy wystąpiły niepokojące objawy. Jeżeli np. pediatra zaleci leczenie, szybciej będzie można zauważyć czy dany lek działa czy trzeba go zmienić.

Dzienniczek Dnia i Nocy Maluszka ma przewidziane miejsce na notatki z wizyty np. położnej środowiskowej. Dzięki temu zespół Brioko zachęca rodziców do zapisywania zaleceń. Często rodzice  zbyt ufnie podchodzą do swojej pamięci, a rzadko jest możliwość zadzwonienia i upewnienia się czy dobrze zapamiętaliśmy pewne rzeczy.

Dzienniczek sprawdza się również, kiedy z maluszkiem zostaje tata lub babcia. Ponieważ wszystkie wiadomości o dziecku mają zapisane w nim. O której maluch spał, jadł i miał zmienianą pieluszkę.

Przeczytaj opinie rodziców, którzy już korzystają z Dzienniczka Dnia i Nocy Maluszka.

Dzienniczek Dnia i Nocy Maluszka jest w dwóch wersjach okładek:

Drukuj
Oceń ten artykuł
(8 głosów, średnia ocena 4.50 na 5)

Komentarze

Imię/Nick *
Email (W celu weryfikacji i powiadomień)
Kod   
Dodaj swój komentarz

X

Darmowy kurs o ciąży, porodzie i macierzyństwie. Zapisz się teraz!

Kurs przeznaczony jest dla kobiet w ciąży.
Obejmuje 25 lekcji, które są wysyłane, co 2 dni.
Zapraszam Cię, już dziś na 1 lekcję. Katarzyna Płaza