Promocja dzienniczek ciąży dla przyszłej mamy dziecka!

Czy powinnaś się zaszczepić przeciw krztuściowi? [...]

czytaj dalej

Warsztaty Łagodny Poród 27-28 lutego 2016 to 11 godzin pozytywnego programowania umysłu

Mam przyjemność zaprosić na warsztaty Łagodny Poród organizowane 27-28 luty 2016 rok. (Zniżka 50 zł jaki wpisać kod podaję na końcu wpisu) 

Warsztaty są dopełnieniem programu "Łagodny Poród" przeznaczonego głównie do słuchania. Program ten trwa 5 tygodni program. Wykorzystuje zasadę '"pozytywnego programowania umysłu" - pokazuje, że na przebieg naszego porodu ogromny wpływ mają wyobrażenia i oczekiwania związane z tym wydarzeniem. Okazuje się bowiem, że to w naszym umyśle strach wytwarza negatywny scenariusz porodu, który później realizuje się w szpitalu. Wystarczy pokonać strach, aby zniweczyć ten negatywny scenariusz W przygotowaniach do pozytywnego porodu koncentrujemy się szczególnie na :

 

* Zmianie świadomych wzorców myślenia poprzez afirmację i wizualizacje

* Zmianie nieświadomych wzorców myślenia (przekonań) poprzez hipnozę

* Edukacji i negocjowaniu najlepszego porodu dla danej pary!

 

Łagodny Poród jest oparty na tych zasadach, oraz stworzony pod motywującym wpływem ekspertów w dziedzinie edukacji okołoporodowej takich jak dr Michel Odent, Penny Simkin, Marie Mongan, Sheila Kitzinger, Ethel Byrnes i Debra Betts.

Afirmacje, psychologia sportu, techniki autohipnozy, akupresury, masażu, porodu w wodzie, użycia olejków eterycznych- aromaterapii, specjalnych pozycji porodowych, oraz sposoby pomocne w uniknięciu nacięcia bądź pęknięcia krocza - to tylko niektóre z technik, których uczy program Łagodny Poród.

 

Warsztaty Łagodny Poród trwają przynajmniej 11 godzin po to aby omówić te dodatkowe zagadnienia.

 

Z Łagodnym Porodem nauczycie się prostych technik autohipnozy, które pozwolą na natychmiastowe, głębokie zrelaksowanie w czasie narodzin niezależnie od tego czy będzie z Wami partner, oraz czy poród odbędzie się w szpitalu czy w domu. Wykorzystując techniki Łagodnego Porodu zrelaksujesz się na tyle, że gdy już zacznie się sam poród, możliwe, że w ogóle nie będziesz potrzebowała znieczulenia zewnątrzoponowego oraz innych - czasem zbędnych interwencji medycznych. Dzięki tej metodzie poród może trwać znacznie krócej! Twoje dziecko, dzięki temu również doceni łagodny sposób, w jaki przyszło na świat. Dzieci "urodzone łagodnie" są często bardzo spokojne i zrelaksowane, co powoduje, że te pierwsze tygodnie rodzicielstwa staną się dla Was jeszcze bardziej wyjątkowe. Nie zapominamy też o tatusiach! Partnerzy mogą odegrać znaczącą rolę podczas porodu. Większość zajęć w szpitalnych szkołach rodzenia nie daje jednak ojcom narzędzi, dzięki którym pewnie mogą oni wesprzeć swoje partnerki. Po naszych warsztatach, nabierają oni poczucia ufności do swojej roli podczas porodu. Opuszczają zajęcia podekscytowani świadomością jak wielki wpływ mogą mieć na pozytywny przebieg narodzin ich dziecka. Mogą być oni pewni, że to nie "grupowe uściski" są częścią naszej nauki, a jednym z polecanych przez nas do obejrzenia filmów jest nawet fragment z meczu piłkarskiego ;-)

 

Mam dla Was wspaniałą wiadomość. Mianowicie na warsztaty organizowane 27-28 luty 2016 rok mam zniżkę 50 zł :-)
Wystarczy, że przy wypełnianiu zgłoszenia. Napiszecie w informacjach dodatkowych: z polecenia 

 

To za kurs zapłacicie zamiast 670 zł, to 620 zł. Na warsztatach otrzymacie też program Łagodny Poród o wartości 259 zł. 

Pozdrawiam ciepło,

Katarzyna Płaza-Piekarzewska 

P.S. Wpis został stworzony na podstawie informacji otrzymanych od organizatorki warsztatów :-)

 

 

Drukuj PDF
Oceń ten artykuł
(0 głosów, średnia ocena 0 na 5)

Komentarze

Imię/Nick *
Email (W celu weryfikacji i powiadomień)
Kod   
Dodaj swój komentarz

Darmowy kurs o porodzie:

Zapisz się na darmowy kurs o ciąży, porodzie i połogu.

Kurs zawiera 25 lekcji od położnej Katarzyny Płaza. Szanuję Twoją prywatność, Twój mail nie dostanie się do osób trzecich. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Zapisz się już dziś na pierwszą lekcję o ciąży i porodzie! Kolejna za 2 dni.

X

Darmowy kurs o ciąży, porodzie i macierzyństwie. Zapisz się teraz!

Kurs przeznaczony jest dla kobiet w ciąży.
Obejmuje 25 lekcji, które są wysyłane, co 2 dni.
Zapraszam Cię, już dziś na 1 lekcję. Katarzyna Płaza