BezpiecznaCiaza112023

Rok 2012 otwarty:) - mamy styczniowe:)

12 lata 8 miesiąc temu #176072 przez ann-sunshine
Adlenne, jeżeli wyniki tarczycy tylko trochę odbiegają od normy to powinno być dobrze :) a z wagą pewnie szybko nadrobisz. Ruchy dzidzi - ale fajnie, ja mam trochę młodszą ciążę więc niestety muszę jeszcze poczekać

Monia, uściski dla Ciebie, mam nadzieję, że już czujesz się lepiej. A wiem co to znaczy nie móc spać, trzy noce z rzędu budziłam się o 4 lub 5 rano i już nie mogłam zasnąć. Dbaj o siebie i jedz choć trochę (to na co masz ochotę), zresztą za tydzień lub dwa może Ci się odmienić i będziesz mieć wilczy apetyt, tak to czasem w ciąży jest.

Tak tylko żeby na te spódniczki i sukienki jeszcze pogoda była, a tu nie, ciągle pada i pada

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #176320 przez magda86090504
Adlenne napisał:

A wy już coś czujecie?


Mimo, że na suwaczku jest napisane, że powinnam coś czuć moje Maleństwo nie chce nawiązać ze mną kontaktu, no ale ma na to jeszcze troszkę czasu :P
Cierpliwie czekam na pierwsze kopniaki :D

Cieszmy się z małych rzeczy, bo wzór na szczęście w nich zapisany jest! <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #176889 przez Adlenne
bombel779 a czy to normalne, że na początku zdarzają się dni kiedy w ogóle nie wyczuwa się ruchów? Dzisiaj na przykład nic nie czuję...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #176943 przez bombel779
Adlenne tak to normalne ;) Twoja dzidzia jest jeszcze malutka. Ja na początku czułam ruchy jakoś co kilka dni,2-3..nie pamiętam dokładnie. Ale od momentu kiedy pierwszy raz doświadczyłam tego uczucia,codziennie wieczorem kładłam się na łóżku,płasko i czekałam :P Jednego dnia się radowałam bo dzidzia dała znać,a następnego dnia się smuciłam bo nic nie poczułam i zrzędziłam wtedy mężowi :P Ale po jakimś czasie (tylko nie pamiętam dokładnie kiedy) dzidzia kopała co raz to częściej -co 2dni,codziennie,2xdziennie,5x..10x... :) Aż miałam tego czasami dość :P :D hehe


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #177015 przez Adlenne
Dzięki bombel779,
co do zrzędzenia, mój mąż też wie co to znaczy... Ci nasi mężczyźni muszą mieć dużo siły żeby przejść przez ciążę i nie zwariować ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #177020 przez bombel779
Owszem ;) Ale my musimy mieć tej siły co najmniej 2x więcej bo nie dość że psychicznie musimy przetrwać burzę hormonó to jeszcze fizycznie -musimy dźwigać dodatkowe kg :P :D ;)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #177109 przez mysia-sia
przyłączam się dość późno, bo dawno nie bylam na tym forum:) ale jestem też przyszłą mamą styczniową:) termin na 25:) a jak wyjdzie zobaczymy:)
i na wstępie mam od razu prośbę:)
dziewuchy kilka koleżanek startuje w konkursie, wesprzyjcie w walce o pierwsze miejsce:)
www.benc.pl/konkurs/z/2502/
www.benc.pl/konkurs/z/2501/
www.benc.pl/konkurs/z/2503/
www.benc.pl/konkurs/z/2504/
www.benc.pl/konkurs/z/2507/
www.benc.pl/konkurs/z/2524/
www.benc.pl/konkurs/z/2525/
www.benc.pl/konkurs/z/2518/
www.benc.pl/konkurs/z/2517/
trochę tego jest, ale dziewczyny będą bardzo wdzięczne:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #177150 przez Adlenne
Witaj mysia-sia,
wątek zaczął się od Ciebie a później się nie pojawiałaś... Fajnie że jesteś. Napisz co u Ciebie.
Głosy oddane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #178936 przez magda86090504
mysia-sia witaj :)

Dziewczynki co tam u Was słychać?
Ja jutro idę na pobranie krwi ;) będą robić mi badanie AFP i Hbs :)
No i jutro zaczynamy 18 tc :laugh:

Cieszmy się z małych rzeczy, bo wzór na szczęście w nich zapisany jest! <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #178969 przez Adlenne
magda86090504 ja coraz częściej czuję kopniaki maleństwa. Wczoraj dzidziuś nawet tatę lekko kopnął, ale tatuś był szczęśliwy :D Nie mogę się doczekać USG które mam w poniedziałek, chciałabym już się dowiedzieć jaka płeć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #178975 przez ann-sunshine
Adlenne, ale fajnie że już czujesz kopniaczki :)

Dziś byłam na wizycie, wszystko ok, dzidzia rośnie i ja też kilogramów mi przybywa, chociaż właściwie tego nie czuję, centymetrów w pasie też :blink:

Dostałam skierowanie na morfologię, mocz, cukier, tokso i cytomegalię i za 3 tygodnie kolejna wizyta - 5 września zobaczę moją fasolkę - będzie to usg połówkowe i chyba pójdę na 4D.

Wczoraj zrobiłam przegląd szafy i spakowałam wszystkie spodnie i spódnice w które się nie mieszczę i o zgrozo są to prawie wszystkie! Spodnie ciążowe mam zamówione i powinny być jeszcze w tym tygodniu.

Co nowego u Was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #179504 przez magda86090504
Adlenne napisał:

ja coraz częściej czuję kopniaki maleństwa. Wczoraj dzidziuś nawet tatę lekko kopnął, ale tatuś był szczęśliwy :D Nie mogę się doczekać USG które mam w poniedziałek, chciałabym już się dowiedzieć jaka płeć.


Ale Ci fajnie :)
Ja nadal nie czuję Maleństwa . . . no, ale ma jeszcze czas na nawiązanie kontaktu :evil:

ann-sunshine będziesz miała USG w moje urodziny :lol:


A ja dzisiaj byłam na pobraniu krwi :P
I pielęgniarka mi źle pobrała krew :P bo zrobił mi się ogromny siniak :angry:
No, ale niedługo zejdzie :P tzn. mam taką nadzieję :)
Jak mąż wróci z pracy i zje obiad jedziemy po wynik :)
Trzymajcie kciuki :)

Cieszmy się z małych rzeczy, bo wzór na szczęście w nich zapisany jest! <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #179551 przez Adlenne
magda86090504 napisał:


A ja dzisiaj byłam na pobraniu krwi :P
I pielęgniarka mi źle pobrała krew :P bo zrobił mi się ogromny siniak :angry:
No, ale niedługo zejdzie :P tzn. mam taką nadzieję :)


Ja miałam pobieraną krew w poniedziałek w zeszłym tygodniu i tak się jakoś źle wkłuła że siniaka mam do dzisiaj tylko zmienia kolory... :/
Ja też bardzo nie mogłam doczekać się pierwszych ruchów, ale to już niedługo...
Coś mnie dziś kłuje w podbrzuszu, co prawda lekko ale jednak trochę się martwię. Wiem że to może macica się powiększa i boli. Co myślicie? Macie też tak czasem...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #179573 przez 79monia
Adlenne
Mnie też pobolewał brzuch i coś kłuło też myślałam że tak musi byc bo dzidzia rośnie wyjechałam na 2 dni z wyjazdu cieszyłam się aż 1 dzień woda słonko relaks a noc była koszmarem tak zaczął mnie bolec brzuch że nie da się tego opisac chodziłam na kolanach i darłam się z bólu i w dodatku 150 km od domu jako tako przeszło rano pędem do domu.Disiaj byłam na wizycie u gin i już mam luteine do pochwowo cordafen magnez żelazo.Mam leżec.Oszczędzaj się i powiedz lekarzowi lepiej dmuchac na zimne.Ja też pluję sobie w brodę że nie poszłam tylko narzekałam.I dostałam opr od gin że mogłam przynajmniej zadzwonic mam tylko tyle szczęścia że szyjka macicy nie zaczeła się skracac.

Kupiłam maleństwu śliczny becik kosztował majątek ale co tam :)

Buziole

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #179706 przez koty32
Witam wszystkich :). Zdecydowałam dołaczyć do szczęśliwych styczniówek 2012. Sama mam termin wyznaczony na 19 stycznia 2012 więc... z niecierpliwością obliczam dni.
Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl