BezpiecznaCiaza112023

Rok 2012 otwarty:) - mamy styczniowe:)

11 lata 2 miesiąc temu #516727 przez madziorskie
Kasiu a czy teraz jak napisałaś posta to nadal nie przychodza wiadomości?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #516743 przez madziorskie
Pytam dlatego, że mogłas usunąć sobie w PROFIL - SUBSKRYPCJE temat forum i mogły nie przychodzić.. ale jak napiszesz coś na forum to znowu dodaje się wątek do subskypcjii na nowo przychodzą...

Druga opcja jest taka, że w swojej skrzynce pocztowej wrzuciłas adres mailowy, z którego przychodza wiadomości jako spam... no i wtedy mogą nie przychodzić,a le to musisz ze spamu usunąć adres mailowy ;)

Dziękujemy jeszcze raz za życzenia urodzinowe ;)

Kasiu a na długo mąż poleciał? Długo bedziecie tak na odległość? Może jak wróci to się uda zajść w ciąże? Słyszałam kilka opinii, że jak się bardzo chce to trudno zajść w ciążę, bo coś tam w psychice się blokuje... Dwa, że jak codziennie się kocha to jest mniej plemników i trudniej zajść w ciążę.. najlepiej na kilki dni przed owulacją unikać seksu i w czasie owulacji spróbować... ;) powodzenia w każdym bądź razie ;)

No żeby stwierdzić, że Czaruś rowija się super, nie tzreba iść do lekarza, starczy popatzrec na niego ;) Bo On to bystrzak nad bystrzaki!

Co do jedzenia, to Izunia zjada generalnie już wszystko, ale faktycznie ja też nie daję 2 razy w tygodniu rybki... musiałabym się poprawić, tyle tylko, że ja tez nie lubię ryb... no i tu jest pies pogrzebany... ciekawe czy takie smażone mogłaby tez juz jeść? Jesli tak to byłabym w stanie zwiększyć jej liczbę zjadanej ryby tygodniowo hi hi
Ja zawsze jej albo kupne słoiczki z rybką daję, albo w szybkowarze jej gotuję ;) w Wigilie jadła paluszki rybne smazone i w zasadzie nic jej nie było, ale to było jednorazowo ;)

Nie wiem czemu ta lekarka była wtakim szoku, bo Czarek ma rok prawie i 8 zabków,a 8 ząbków Iza miała jak miała niecałe 9 miesięcy... dokładnie 23 września wyszedł jej 8 zabek... a 2 tyg wcześniej 6 i 7... Teraz ma rok i 9 zabków i 3 kolejne już tuż tuż.. jeden juz prawie przebity, a te dwa za kilka dni tez już powinny byc ;) Razem będzie już 12 zabków ;)

Moja panna wyjmuje mi już kabel z gniazdka... od laptopa rzecz jasna... no ja nie wiem skąd się tego nauczyła... musiała podpatrzeć jak ja to robie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #516850 przez Kaś_O
Niestety nie dostałam wiadomości. I sprawdzałam wcześniej w substrykcjach i wątek jest. Od jakiegoś czasu tak po prostu nie dostaję a jestem pewna że nie przeniosłam wiadomości do spamu :| eh ciężka sprawa. Lubiłam jak mi przychodziły na maila bo na telefonie szybciutko mogłam sobie poczytać w każdej wolnej chwili a tak to ciężej a wszystkie wątki trudniej czytać.

Jeśli chodzi o męża to sami nie wiemy jak długo ale zapewne rozłąka nie potrwa dłużej niż 2 miesiące a oczywiście w tym czasie mąż planuje często przyjeżdżać. Ale i tak nam ciężko. Jakoś jak wyjeżdżał na szkolenia po Polsce na te 4 dni było o wiele łatwiej.

Madziu szczerze to ja od jakiegoś czasu daję Czarkowi rybkę smażoną i wędzoną. Akurat wędzoną jadł w wakacje jak sami wędziliśmy bo wiedziałam że nie było to chemiczne i w ogóle. Ale smażoną rybkę daję mu też od jakiegoś czasu tylko panieruję. Wtedy zdejmuję panierkę i jej nie daję a tylko środek. Na Wigilii Czarek wcinał karpia i rybę po grecku i łososia :) Szczerze to są momenty że Czarek je rybkę bardzo często np 3 razy w tygodniu a czasami po prostu rzadziej i tyle. :)


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #517226 przez Patrycja_Z
Do mnie też nie przychodzą powiadomienia o nowych wpisach. Nie przeszkadza mi to jakoś szczególnie ale wole dostać powiadomienie na meila bo poczta to pierwsza rzecz jaką sprawdzam po włączeniu komputera.

Julia ma 8 zębów i nie widać żeby wychodziły kolejne...
Kaś- to pobranie krwi jest obowiązkowe u roczniaka? Jakiś bilans? Już się boję na samą myśl o pobieraniu Julii krwi...
Malutka chodzi na całego, aż ciężko za nią nadążyć ;)
Teraz zasnęła więc uciekam trochę posprzątać żeby nie zostawiać wszystkiego na jutro :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #517363 przez olencja
Hej dziewczyny
Wszystkiego najlepszego dla rocznych maluszkow!!!! Duzo zdrowka, usmiechu na buzkach i wiele radosci z kazdego przezytego dnia :lol:
Az nie moge uwierzyc, ze to juz rok mija od narodzin tych naszych babli. U nas duze zmiany, mam pod opieka jeszcze jedna dzidzie i moja Maya troszke zazdrosna sie zrobila, psoci na calego, smiga na nozkach po calym mieszkaniu i wszystko chce sama. A jak nie pozwalam, to zlosci sie i patrzy na mnie z wyrzutem. Ale najwazniejsze, ze jest zdrowa i usmiech nie schodzi jej z buzki przez caly dzien :lol:
Madziorskie, wlasnie obejrzalam filmik z Izy roczku i prawie sie poplakjalam ze wzruszenia. Swietnie Ci to wyszlo, fantastyczny pomysl i piekna pamiatka dla wszystkich. A corenke masz przesliczna, przeslodka i super spryciulka z niej. Prawdziwa ksiezniczka :lol:
A moze inne mamusie tez dodadza jakies zdjatka albo filmiki?
Mnie tez nie przychodza powiadomienia na maila i na innym forum dziewczyny tez zalily sie, ze nie przychodza. Posprawdzalam subskrypcje i spam i nic.
Pozdrowionka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #517371 przez madziorskie
Kasiu no to nie wiem co się stało, że nie dostajesz powiadomień..

Szkoda, bo 2 miesiące to baaardzo długo... a częste przyjazdy to znowu koszty... ech jak nie urok to... ;)

To ja tez zacznę dawać izuni tak rybkę.. trochę się bałam wczeęsniej dawać jej smażonego, bo ona ma dość delikatne jelitka... nie wiem czy ma to związek z pzrepukliną pepkową, z jaką się urodziłą, czy po prostu taka uroda... ale na Wigilii dostała właśnie smazoną rybkę bez panierki (tzn panierkę ja zjadłam) i nic jej nie było.. to teraz wprowadzam na całego i jak nic nie będzie to już na stałe zagości w każdy piątek ;) a częściej to zoabczymy ;)

Patrycja super, że mała tak zasuwa! Iza jeszcze sama nie chodzi! Tylko przy czymś lub za rączki! Ale może i lepiej... wtedy to już wszędzie by weszła.. ;)

Olencja dziękujemy za życzenia!

Mi nie porzychodzą, ale ja nie chciałam by mi przychodziły... Ja pisze jeszcze na listopadowym forum, a tam dziewczyny bardzo sie udzielają i zawalało mi skrzynkę ;)
Po urodzeniu Izuni zaczęłam na grudniowym pisać, no i kontynuowałam na styczniowym... ale w grudniowym coraz mniej pisało, a część przeszło właśnie do listopadowego więc i ja tam poszłam ;) no ale styczniowego nie opuszczam ;)

Dziekuję za miłe słowa odnośnie fimiku! Robiłam w windows movie player jakby któraś pytała;) sporo pracy, ale pamiątka super!

Fajnie, że opiekujesz się jeszcze jednym dzieckiem. a starsze czy rówiesnik?

Miłego wieczoru

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #517922 przez Kaś_O
Patrycja lekarka mi powiedziała że to jest taka wytyczna że dziecko w ciągu swojego pierwszego roku powinno przynajmniej 2 razy mieć sprawdzaną krew i mocz żeby zobaczyć czy nerki dobrze pracują, czy krwinek jest dobra ilość itd itp A pierwsze Czarek miał robioną przed wyjściem ze szpitala a na 6 miesięcy miał robione badanie moczu. Więc akurat wychodzi że na pierwszy roczek będzie miał 2 raz badania i mały przegląd :)

Ja lubiłam powiadomienia bo zawsze na komórce sobie szybko czytałam ;)

Dziś pakowałam Huśtawkę Czarka jaki był chętny do bujania. tak wyjątkowo go wsadziłam bo można bujać tylko maluchy do 9kg a Czarek ma 9,580:P a z ciuszkami to jakieś 10+ :D ale tak szalał że musiałam go stopować z bujaniem :D

Tak to Czarek biega jak szalony, wskakuje na nasze łóżko rozwala się na poduszkach i po kopie trochę nogami, schodzi i leci coś psocić. Straszny łobuziak jest trzeba mu kilka razy powtarzać i często kończy się zabraniem go albo groźbą jakąś. Naprawdę straszny Nygus z niego jest.

tutaj takie zdjęcie z przed kilku dni. sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/5...6214_442264466_n.jpg

słaba jakość bo telefonem ale później mam zamiar zgrać zdjęcia z dziś to jakieś wstawię :D


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #518223 przez madziorskie
Kasiu chyba to odgórnie z forum przestały przychodzić powiadomienia bo więcej osób się na to skarzy...

Ja miałam skierowanie na krew od pediatry jak byłam na ostatnim szczepieniu to nam dała jak Iza miała jakos koło pół roku.. ale wtedy akurat była chora jak miałam iśc i w końcu nie poszłam.. teraz trochę żałuję... no ale jak wyzdrowieje to idę po skierowanie i zbadam ją na całej linii ;)

Od dzisiaj Iza jest 10-zębowcem ;)

Dwa kolejne jeszcze troszkę i też już będą...

Czaruś to po prostu jest taki prawdziwy Czaruś! No imię bardzo do niego pasuje ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #518253 przez Kaś_O
Cóż coś musi w tym być Madziu, chociaż dziś stwierdziłam że ma drugie podłoże to imię: Czart :silly: z jednej strony czarujący z drugiej diabełek..

tutaj jeszcze kilka fotek jak Czarek rośnie :)

sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/4...723_1977105346_n.jpg

sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/2...657_1066387756_n.jpg

sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/5...612_1770234227_n.jpg

a to dziś robione :)

sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/1...3730_271028473_n.jpg

nie wiem tylko czemu zdjęcia dodają się w takiej słabej jakości na fb :| coś musi je pomniejszać przez słabe ładowanie.. ale na razie mam niestety słaby internet to i tak nic nie zdziałam


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #518264 przez madziorskie
Kasiu ja to nie moge się napatrzeć na Waszego przystojniaka! I te jego błekitne oczka... No cudo!

Widzę, że dostał na gwiazdkę taki sam prezent jak Iza - warsztat z FP ;) Iza bardzo lubi się nim bawić.. a dostała też gtarktor ze zwierzxatkami na przyczepce i tez nim jeździ tyle, że najpierw porozrzuca zwierzaki po pokoju, a potem bierze ciagnik i jedzie po podłdze ;) super to wygląda ;)

Taki słodki, ale oczka do psotek się świecą Czarusiowi ;)



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #518272 przez Kaś_O
Hehe Czarek tak dostaje też ryżowe płatki :) też jest chwila spokoju no a później trzeba czyścić spodnie ;) ale zabawy co nie miara jest :D

Dostał warsztat ale duży fart mieliśmy bo taki sam z mężem oglądaliśmy dla Czarka żeby kupić a w końcu coś innego wybraliśmy. I dobrze ;)

Ma też traktorek co gra dziadek lulka farmę miał... i później sam jeździ :) Czarek lubi go słuchać i jak już jedzie to kółka paluszkiem łapie. Tak to słodko wygląda.. Ma zestaw zwierzątek ale przeważnie po całym domu są poroznoszone.

Izunia to spryciula jest :) nie mogę się napatrzeć na jej "jak robi kotek" super robi miał.. :D długo się tego uczyliście?


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #518637 przez madziorskie
No to tak jak u nas zwierzatka walają się po całym domu tzn całym dole bo na góre zabawek nie bierze! Tam ma inne i tylko kilka w naszej sypialni... chociaz tam jest w miare porządek z zabawkami ;)

A my akurat mamy wersję, która sama nie jeździ, za to Iza jeździ nim po podłodze... bawi się tym jak chłopak.. ;)

Co do pokazywania to wystarczy chwila.. i albo od razu łapie tak jak było z kotkiem, albo dłuuugo nie łapie... pokazywac go na bluzce wystarczyło że raz czy dwa jej pokazałam i juz umiała... mówię są takie rzeczy, które łapie od razu po 1 razie, a są takie które ucze ją pół roku chcoiażby powiedziać mama i nie może załapać ;)

Jak robi piesek jakoś załapać nie może, a też od dłuższego czaasu jej pokazujemy.. ;) ale kotka super robi.. teraz jeszcze nauczyła się mówić "nie" tyle, że ona mówi "e-e" tak słodko to słychać.. ;) coś w stylu naszego "nie-e"...

To dobrze, że nie powtórzyliście prezentu ;) po co mu dwie takie same zabawki? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #519154 przez Kaś_O
Mam problem, Czarek ostatnio strasznie słabo śpi :( Budzi się co godzinę nawet co pół, pokrzykuje przez sen, wierci się. Ma też straszne problemy z zasypianiem do 22 szaleje i ciężko jest go okiełznać. Naprawdę nie wiem co się dzieje. Myślicie może że podawanie melisy by coś pomogło przed snem na wyciszenie albo jakiegoś innego ziołowego suplementu?


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #519224 przez madziorskie
podejrzewam, że to mogą byc ząbki.. Iza tak reaguje tuz tuż przed przebiciem się zabków...

Ja czasami podaje na noc viburcol... w czopkach...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #519451 przez Adlenne
Hmm, nie mam teraz czasu żeby czytać a powiadomienia mi nie przyszły, że coś pisałyście :(
Jak będę mieć chwilę to nadrobię i napiszę coś więcej. My mieliśmy wczoraj imprezkę roczkową, wszystko super się udało. Może uda mi się później wstawić fotki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl