BezpiecznaCiaza112023

Rok 2012 otwarty:) - mamy styczniowe:)

12 lata 9 miesiąc temu #151780 przez Niusia
Witam :laugh: chciałabym przylaczyc sie do watku. Mam na imie gosia ijestem w 15tc. Termin z OM mam na 04.01 :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #151829 przez Adlenne
Witaj Niusia,
jak Twoje samopoczucie? Napisz czy masz może jakieś przeczucia co do płci i czy wybrałaś już imiona.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #151882 przez 79monia
Witam.
Przyłączam się do Was termin mam 1)na 14 stycznia2012 drugi na 23 stycznia2012
Pozdrawiam Monika

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #152135 przez delfinek83
cześć Dziewczyny, jak tam samopoczucie?
u mnie spoko, mdłości minęły :lol:

a na tym kalendarzu to patrzy się na wiek według rocznika? bo ja dopiero we wrześniu będę mieć 28 i nie bardzo wiem czy patrzeć na 27 czy 28 :silly:


[url=http://www.suwaczki.com/tickers/16ud3e3k6640b9q1.png[/img][/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #152175 przez Adlenne
Witaj Monika!

delfinek83 wydaje mi się że musisz patrzeć na to ile miałaś lat w momencie poczęcia dziecka więc 27 lat.
Moje samopoczucie coraz lepiej, mdłości już "prawie" minęły. Dziś nareszcie ładna pogoda, przynajmniej u mnie.
Miłego dnia dziewczyny! :kiss:
Zaglądajcie częściej bo coś tu cicho u nas.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #152544 przez 79monia
Cześc Dziewczyny

Ja zaraz będę w 3 pełnym miesiącu.Pierwsze 1.5 miesiąca wspominam jako horror co prawda nie wymiotowałam ale mdlałam wszystko mnie irytowało i na nic nie miałam siły.Teraz już się ustabilizowało ale za to morfologia mi tak spadła przynajmniej wyniki z toksoplazmozy wyszły mi w miare dobre co prawda jestem nosicielem ale nie choruję teraz 14 idę na badanie 12 tydz będę wiedział czy dzidzia jest zdrowa i 25 lipca na badania genetyczne z racji wieku zaraz kończe 32 lata.Więc przez 3 tygodnie będe siedziała jak na szpilkach.Cały lipiec w nerwach.
A jak u Was?
Pozdrawiam
Monika

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #153267 przez Adlenne
79monia skąd u Ciebie dwa aż tak rozbieżne terminy?
U mnie wszystkie wyniki były dobre oprócz moczu, bo jak pisałam wcześniej z powodu wymiotów dosyć poważnie się odwodniłam. Za dwa tygodnie mam kolejną wizytę u Pani doktor i muszę przedtem właśnie badanie moczu powtórzyć. Cały czas biorę luteinę i duphaston bo byłam osłabiona i miałam tak słabe ciśnienie, że moja ginekolog bała się o moją ciąże. Najbardziej ryzykowny okres się kończy, więc jestem coraz bardziej spokojna. Czuję się też dużo lepiej i apetyt dopisuje. Mdłości poranne jeszcze mnie nie opuszczają ale mam nadzieję, że też wkrótce miną.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #154192 przez ann-sunshine
Witam Nowe Brzuchate Mamusie :)

Trzymam kciuki za wszystkie, które wybierają się na badania.

A co u mnie? Zaczynam w miarę normalnie jeść, mdłości jeszcze mam, ale liczę na to, że za miesiąc będą już tylko wspomnieniem. Niestety bardzo ciężko mi obecnie w pracy, biegam do kibla co jakiś czas, dużo się dzieje i wieczorami wracam wymęczona strasznie. Na całe szczęście koleżanki z pracy, pozabierały część moich zmian, więc pracuję tylko co 3-4 dzień :) kochane są i rozumieją.

Matko, jak ten czas się wlecze, już bym chciała mieć kolejną wizytę u gina i sprawdzić że wszystko jest ok. Staram się nie myśleć o tym, ale to silniejsze. Ciągle po głowie telepie się myśl "czy rośnie, czy serduszko bije, czy zdrowe?"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #154257 przez 79monia
Hejka!

Niestety jak na swój wiek błysłam jak neon w klozecie nie zapisałam daty ostatniej miesiączki pamiętałam tylko dzień stosunku bo aż był jeden dlatego są takie rozbieżności w dacie porodu.Po prostu wpadłam miałam odstęp 1 miesiąc pomiędzy tabletkami a zastrzykiem który chciałam mięć,nie zabezpieczałam się bo stwierdziłam że nie ma takiej opcji że mogę wpaść jeszcze policzyłam dni płodne no i miałam cudowne zapylenie kreski na teście mi omału oczu nie wybiły.Ale jak bym wiedziała że ta fasolka przyniesie mi tyle szczęścia i radości to bym zrobiła to wcześniej niczego nie żałuje i za nic w świecie nie cofałabym czasu chociaż zostaje sama.Ale tak nawiasem mówiąc myślałam że jestem mądrzejsza ale po 30 zaczynam się cofać.
Pozdrawiam
Monika

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #154304 przez Adlenne
ann-sunshine dobrze, że masz wyrozumiałe koleżanki. Ja musiałam iść na L4 z powodu mojego odwodnienia i plamień. A bywały dni, że w pracy cokolwiek zjadłam to wymiotowałam więc ledwo trzymałam się na nogach. W domu nabrałam sił i przetrwałam najgorszy okres. Mdłości pewnie niedługo miną całkowicie. W tej chwili pracodawca poszedł mi na rękę i mam możliwość dorabiania w domu, to taka robota papierkowa, przy której nie jest konieczna moja obecność w firmie.
Chyba każda z nas czeka niecierpliwie na kolejne wizyty u lekarza i USG, bo to jedyna możliwość żeby jakoś doświadczyć obecności tej małej istoty. Na razie nie czujemy ruchów i ciężko uwierzyć, że fasolki są w nas.
U mnie brzuszek zaczął się widocznie zaokrąglać w tym tygodniu. A jak wasze brzuszki, widać już coś? Zastanawiam się czy będę miała gigantyczny brzuch bo u mojej siostry widoczny się zrobił dopiero w 5 miesiącu...

79monia ja też kiedyś nie notowałam dat miesiączek, dopiero mój wtedy jeszcze chłopak a obecny mąż zwrócił na to uwagę i dzięki jego skrupulatności zawsze notowałam. Ja jestem zbyt roztrzepana i wcześniej zawsze mi to umykało.
Dobrze że masz pozytywne nastawienie i nie martw się - teraz nie zostajesz sama, masz swoje maleństwo :)

Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #154308 przez Agusia83
Hej dziewczynki....pamietam jak sama robilam test ciazowy, a tu sie okazuje, ze juz pojawiaja sie mamusie na 2012 rok :laugh: cudownie!

Zobaczycie, ze mdlosci zaraz przejda...oczywiscie niektore kobiety maja je do 4 miesiaca badz przez cala ciaze, ale trzeba byc dobrej mysli...ja np: mialam mdlosci jedynie przez tydzien :laugh: a tu juz 8 miesiac sie zaczal...

Nim sie obejrzycie, poczujecie swoje maluchy jak rozrabiaja...a potrafia naprawde dac w kosc :silly: No i teraz bardzo sie denerwujecie, ze czas do wizyt tak po malu leci...ale mysle, ze to sie zmieni i przyjdzie moment, ze ciaza przeleci jak z bicza strzelil :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #155212 przez andziaaxdd
REKLAMY I INNE OFERTY PROSZĘ ZAMIESZCZAĆ W ODPOWIEDNIM WĄTKU, A NIE SPAMOWAĆ^^ MODERATOR

Dzieci to drobinki gwiezdnego pyłu, zdmuchnięte z otwartej dłoni Boga.



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #156163 przez ann-sunshine
Adlene - to masz fajnego szefa, że dał Tobie szansę pracy w domu, więcej takich by się przydało.

Koleżanki mam super, ale długo nie dam tak rady, wymęczona jestem przez wymioty i mocno już zmęczona. Czekam na 4 miesiąc jak na zbawienie, z nadzieją, że lepiej będę się czuła.

79Monia - teraz masz daty porodu mocno rozjechane, ale jak dzidzia będzie większa to łatwiej będzie określić przybliżony termin porodu :) fajnie że potrafisz cieszyć się z fasolki mimo nieciekawej sytuacji życiowej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #156175 przez Dorciaition
Dziewczyny jeszcze troszeczkę i mdłości Wam przejdą. Ja latałam do kibelka do ok 13 tyg. Migdały zajadałam- pomagały.

Powodzenia :)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #156327 przez Adlenne
No tak ann-sunshine masz rację że możliwość pracy w domu jest super udogodnieniem dla mnie.
Ja muszę stwierdzić, że w tej chwili jestem w 15 tygodniu ciąży i od chyba tygodnia nie wymiotowałam, także już widzę zmiany.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl