BezpiecznaCiaza112023

Rok 2012 otwarty:) - mamy styczniowe:)

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #156399 przez 79monia
Hejka
Pewnie że się cieszę z fasolki i to nawet bardzo.Za co mam winić dzieciaka sam się nie zrobił ja przy tym byłam przynajmniej ciałem bo głową nie :laugh: A zresztą u mnie przemawia już chyba wiek jestem stara mam 32 lata i to pierwsze moje dziecko czas najwyższy.

Współczuje Dziewczyny wam tych wymiotów ja żadnych nie miałam ale za to nie mam apetytu ani zachcianek.

Jutro idę do lekarza.Trzymajcie za mnie kciuki
Pozdrowionka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #157405 przez Adlenne
79monia i jak po wizycie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #157541 przez andziaaxdd
PROSZĘ NIE SPAMOWAĆ! JUŻ KILKUKROTNIE PROSIŁAM O NIEZAŚMIECANIE FORUM. OFERTY ZOSTAŁY ZAMIESZCZONE W ODPOWIEDNIM WĄTKU, ZAINTERESOWANE MAMY NA PEWNO TAM ZAJRZĄ. PROSZĘ RAZ JESZCZE ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM!^^ MODERATOR

Dzieci to drobinki gwiezdnego pyłu, zdmuchnięte z otwartej dłoni Boga.



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #157956 przez 79monia
Hejka
Jestem zła usg się zepsuło nie widziałam dzidzi :( Podobno to już ponad 14 tydzień według lekarza mi też się tak wydaje już czuję ruchy a myślałam że to skurcze.Szkoda przegapiłam tydzień gdzie wykrywa się downa.Wyniki jak na ciążę ogólnie są bardzo dobre jak będzie mi tak jeszcze spadała morfologia to dostanę żelazo i miano toxoplazmozy mam dośc wysokie.25 idę do genetyka więc dopiero będę wiedziała czy jest zdrowie i co będzie.Nic się nie układa a na dodatek kończe jutro 32 lata i sobie wrzucam stara du...a z dzieckiem.Przepraszam za mój nastrój!!!
Pozdrowionka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #157961 przez monika1984lodz
79monia przytulam Cie mocno , zeby Ci sie chociaz troche humorek poprawil.Na nastenej wizycie napewno Dzidziolka zobaczysz , a jak nie to moze idz na prywatne usg :)

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #158607 przez vestusia
79monia - wszystkiego Najlepszego :)

Dzidziusia na pewno zobaczysz, o to się nie martw. Ja też chodzę do prywatnego gina i nie muszę się martwić, że sprzęt się zepsuje, bo za coś płacę he, he :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #158610 przez Dorciaition
Oj szkoda, że nie widziałaś, ale do następnej wizyty na pewno szybko zleci i ujrzysz maluszka :) A może nawet poznasz płeć :)

Jaka stara??? To podobno piękny wiek na dziecko :)
A jaki masz wynik toxo?


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #158802 przez Adlenne
Monia czasami nie wszystko się układa tak jak byśmy chcieli ale bądź dobrej myśli. Przede wszystkim się nie denerwuj bo zaszkodzisz i sobie i dziecku. Jeśli możesz sobie na to pozwolić to może faktycznie idź prywatnie na USG - gdybyś zobaczyła maleństwo to by Cię na pewno uspokoiło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #160448 przez bombel779
Tak sobie przeglądam forumowe wątki..i patrzę a tu już rok 2012 otwarty :ohmy: :) hehe
Gratuluję wszystkim oczekującym mamusiom!! :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #163451 przez Adlenne
Cześć dziewczyny,
rzadko się odzywacie ostatnio...
Ja byłam wczoraj na USG i widziałam nasze maleństwo. Rośnie jak na drożdżach, za to ja nic na wadze nie przybieram. Nadal muszę brać luteinę i duphaston, bo moja szyjka jest krótka dosyć i odstawienie leków mogłoby zaszkodzić.
Udało nam się ostatnio świetna ofertę na grouponie wykupić: 99 zł zamiast 350 zł za USG ciąży 4D. Przy pełnej opłacie raczej nie byłoby nas stać więc jestem megaszczęśliwa, że będę miała możliwość iść na takie badanie. Wybieramy się około 24 tygodnia na nie. Może któraś z was jest z okolić Bielska to przesyłam linka do tej oferty:
www.groupon.pl/deals/bielsko-biala/zdrow..._CRM_1_0_0_204&a=570
Nasz dzidziuś wczoraj cały czas siedział z podkulonymi nóżkami więc nic nie było można podejrzeć, a na koniec się pupą wypiął ;) Ginekolog mówiła, że niektóre Panie wracają zawiedzione nawet z badań 4D bo dzieciaczki tak się zasłaniają, że nawet super sprzęt nie pozwala na określenie płci. Mam nadzieje, że nasz bobas w końcu się ładnie do nas odwróci bo ciekawa jestem strasznie czy to chłopak czy dziewczynka.
Najważniejsze jednak, że dziecko rozwija się prawidłowo - mierzyła dokładnie główkę i kość udową i jest wszystko w normie. Piszcie co u was.
Pozdrawiam serdecznie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #163457 przez bombel779
No Adlenne moja dzidzia właśnie się tak zasłaniała że nic nam nie chciała pokazać :P Rączkę na buźkę kładła i do snu się układała :P Strasznie chcieliśmy płeć wtedy poznać,ale dzidziuś pokazał nam tylko dupkę :P Dopiero w 32tc dowiedzieliśmy się że będzie chłopak :D
Za badanie płaciliśmy jakoś 200zł i mimo że za wiele nie obejrzeliśmy to i tak uważam że warto ;)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #166015 przez Adlenne
Cześć dziewczyny,
powiem szczerze, że zaczynam się martwić o was. Jeśli dobrze naliczyłam to było nas styczniówek około 9 a teraz taka tu cisza... Czy wszystko u was w porządku?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #166333 przez ann-sunshine
79Monia - jaka stara, co ty gadasz??? Myślisz że np ja dużo młodsza jestem? Zresztą znajomi byli niedawno za granicą (Belgia) i się przyznali że są w ciąży ona 33 on 34, a wszyscy tam do nich, czy oni poszaleli, że tak wcześnie dziecko sobie zrobili. Poza tym, wszystko się ułoży, ważne że jesteś pod opieką lekarza, dostaniesz żelazo i witaminki i wszystko będzie dobrze, a na toxo są antybiotyki, ponoć bezpieczne w ciąży.

Ja też teraz dzidzi nie widziałam :( a tak się nastawiłam na to, że zobaczę jak urosła, chyba pozostanie mi czekać do połówkowego usg

Adlenne fajnie, że widziałaś dzidzię, cieszę się że rośnie. A krótka szyjka to nie tragedia

Przepraszam, że się nie odzywałam ale pochłonęła nas sprawa kredytu i mieszkania, ale od poniedziałku jestem już na zwolnieniu więc będę częściej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #166415 przez Adlenne
Dobrze Ann że się odezwałaś :)
Ja za każdym razem mam USG, chodzę prywatnie ale płacę 50 zł za wizytę, więc nie tak dużo jak u większości ginekologów.
Jeśli chodzi o sprawy kredytowe to też nas to czeka, zaczynamy załatwiać od poniedziałku jak mój mąż dostanie przedłużenie umowy.
W tej chwili najbardziej nie mogę się doczekać kiedy poczuję ruchy dziecka, dajcie znać jak wasze maleństwa zaczną się rozpychać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #169436 przez 79monia
Cześc Dziewczyny!
Sporo mnie nie było ale musiałam dac sobie trochę czasu i wyluzowac.Jestem już po badaniach genetycznych już znam dokładny termin porodu 23 styczeń oczywiście 2 tyg się spuźniłam ale udało się jeszcze zbadac czy nie ma downa choc nie było łatwo,płci niestety nie znam gdyż miało podkurczone nóżki ale co tam najważniejsze że narazie zdrowe według lekarza nie mam czym się martwic jaka ulga aż z tej radości poczyniłam pierwszy zakup(malutkie ciepłe bamboszki :) )Ale się cieszę :) Dołanczam zdjęcie dzidzi Nikolasa lub Karmen.Imiona też wybrałam.
Buziaki dla Was
www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=26768
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl