BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE SIERPIEŃ 2012 :)

12 lata 2 miesiąc temu #275370 przez misia88
Gratuluję wszystkim mamom sierpniowym! :) zdaje się, że sama dopiero dowiedziałam się o ciąży, a już połowa za nami. Czas szybciutko leci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #275385 przez marzena91
wlasnie wrocilam z usg:) widzialam moja dzidzie:) jest taka malutka:) slyszalam jak bije serduszko to najcudowniejsza rzecz na swiecie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #275473 przez Majowka
Gratuluje Marzenko! :kiss:
Jesli dostalas od Gina zdjecie, to wklej nam tu szybciutko! My tez chcemy zobaczyc twoja kruszynke!

Witam dziewczyny, nareszcie naprawili nasz watek! Juz myslalam....

Martucha i Happymama, mam nadzieje, ze Was naprawia, Pan Piotr mowi, ze maja kopie wszystkich postow :)

Witam nowe mamusie! Agacia i Judi gratuluje!!! :woohoo:

Pariska, ja tez ide w srode do Gina! Tez juz nie moge sie doczekac! :laugh: ktora z Was ma wizyte w tym tyg?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #275574 przez agacia
Hej:)

Ja wizyte mam w przyszłym tygodniu mam nadzieje że dzidzia rośnie zdrowo:) Mnie męczą od 6 tyg mdłości:( i jestem drażliwa na zapachy ostatnio nie mogę nawet otwierać lodówki... Pozdrawiam wszystkie mamy:) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #275917 przez gadzineczka
natalka musisz zdecydowac moze jesczze pochodz a jak cosik to szybko zmykaj :) Twoj skarb wazniejszy
Musze Wam powiedziec ze za mna chodzi ostatnio tez Mc donald :)
wrazliwa na zapachy jestem jak cholera :) ale mam juz konkretne zachciewajki ostatnio mojemu kazalam isc po lody i to duze :) pycha
dzisiaj musze sie pochwalic ze bylam za zawodach ze swoja druzyna i nie liczylam za wiele ze zdobede a tutaj II miejsce zacyznam mieć powera do wszystkiego
trzymajcie sie cieplo i Witam nowe forumowiczki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #275951 przez judi24
Cześć Mamuśki, jak się czujecie? Ja już lepiej mdłości mi przechodzą ale jestem ospała :) troszkę się denerwuje bo mam następną wizytę u ginekologa 13 stycznia, zobaczymy muszę być dobrej myśli :) Wszyscy się ze mnie śmieją że ja łasuch na słodycze teraz nie jem bo mnie odrzuca, schudłam 8kg, ale nie widze tego po sobie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #275952 przez judi24
Agacia ja mam tak samo, lodówki unikam bo jak tylko sie tworzy to jest mi nie dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #276112 przez agacia
heh fajnie że nie jestem sama judi24 :lol: ja mam wizyte 18 stycznia dopiero, chciałbym najlepiej co tydzien chodzić żeby się upewniać że jest OK :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #276141 przez martusiasia
Ja wczoraj skusiłam sie na tego McDonalda a potem jakoś brzuch mnie bolał w nocy, czy to do tego nie wiem. I rano jak nigdy wymiotowałam. Dzis w ogóle fatalnie...

Zachcianek brak ;)

Dziewczyny ja tak jak i wy chodziłabym co tydzień do gin i podpatrywała mojego dzidziusia;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #276167 przez natalka
Ja mam wizyte za tydzień i już się nie mogę doczekać. Cały czas sobie wyobrażam jak to będzie kiedy dziecko się urodzi itd. z zachciankami to raczej uważam bo jeśli zjem czegoś za dużo to potem też cierpie. Gadzineczko bardzo gratuluje Ci sukcesu to daje wiele siły. Dzisiaj to ja także mogę się pochwalić moje dzieciaczki, te zawodowe oczywiście, zajęły I miejsce w konkursie na Szopkę Bożonarodzeniową w swojej grupie wiekowej :lol:



*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #276175 przez judi24
No ja mam wizyte 13 więc już niedługo, i może usłysze już jak mojej kropeczce bije serduszko :):).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #277037 przez mamcia08
agacia napisał:

Hej:)

Ja wizyte mam w przyszłym tygodniu mam nadzieje że dzidzia rośnie zdrowo:) Mnie męczą od 6 tyg mdłości:( i jestem drażliwa na zapachy ostatnio nie mogę nawet otwierać lodówki... Pozdrawiam wszystkie mamy:) :)



Agacia,ja też okoropnie jestem wrażliwa na zapachy i smrodki :silly: no niestety od niektórych ludzi wyczuwam na odleglość naftalinę,papierosy,stęchliznę,smażony olej :blink: hahahahahha mi mdłości już troszkę ustapiły,ale za to mam zgagę jak tralala i kupiłam sobie dzisiaj renie,mimo,że staram się nie jeść smażonych rzeczy,kwaśnych i słodyczy to pomimo wszystko mam zgagę.Ale fakt,że na kwaśne się czasami skuszę :blink: A do lekarza mam dopiero na koniec miesiąca,ale chyba wybiorę się wcześniej,bo mam zamiar zmienić lekarza prowadzącego.Pozdrowionka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #277199 przez agacia
mamcia08 ja zgagi jeszcze nie doświadczyłam, ale gdybym nie miała już mdłości to strasznie bym się fajnie czuła:) Wczoraj za mną chodził kapuśniak - ugotowałam cały garnek MNIAM :laugh: dziś z kolei mam straszną ochotę na coś z KFC, ogólnie to bardziej biorą mnie kwaśne i solone rzeczy:) aaa i nie smakuje mi mięso i szynka...to nowość

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #277217 przez marzena91
jak juz pisalam wczoraj bylam na usg i pierwszys raz widzialam dzidzie z czego bardzo sie ucieszylam, ale teraz mam problem zaczelam czytac opis :
09/01/2012
Opis badania WG OM - 8,4 hbd W jamie macicy widoczny pęcherzyk ciążowy z zarysem żyweg) płodu, którego CRL 4,5 mm – 6,0 hbd wraz z pęcherzykiem żółtkowym o regularnych zarysach ścian i śr. 3,1 mm. Budowa płodu możliwa do oceny na obecnym etapie zaawansowania ciąży - prawidłowa. FHR - 122 u/min. Przydatki symetrycznie bez zmian patologicznych Dgn : Grav. 6,0 ( wg USG) / 8,4 ( wg OM) hbd.

i cos mi tu nie pasuje zastanawiam sie czy dzidzia czasem nie jest za mala i wogole chyba zaczynam schizowac:( niby lekrz powiedzial ze jest ok ale 4,5mm to z tego co wycztlam na ciaza tydzien po tygodniu itp. to malo:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #277239 przez Dorciaition
Nie wiem czy już gratulowałam, jeśli nie, to gratuluję Wam bardzo Fasolek :)

Marzena skoro gin mówił, że jest ok to na pewno tak jest. To, co jest napisane na necie to tylko orientacyjne wymiary.
Ja tez całą ciążę się schizowałam. Każde usg sprawdzałam u dr google. Na dodatek gin mi wmawiał, że dziecko jest wyjątkowo chude i małe na swój wiek, że nie będzie miało nawet 2,5 kg, a urodziłam córeczkę 3,3 kg :)

Powodzenia


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl