BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE SIERPIEŃ 2012 :)

12 lata 2 miesiąc temu #277240 przez gadzineczka
natlak gratulacje :) sukcesy naszych pociech szkolnych to wazna sprawa a najfajniejsze jak one się cieszą :)
ja za tydzien do lekarza juz sie doczekac nie moge
marzena91 nie martw sie to dopiero poczatki moj maluch tez byl mniejszy na usg niz czytalam ciaze tydzien po tygodniu pozniej sie wszystko wyklaruje lakrz powinien Cie o wszystkim informowac
pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #277477 przez natalka
Gazinka dziękuje:)
Marzena nic się nie martw jeżeli lekarz mówi, że jest OK to napewno tak jest i będzie. Trzymam kciuki za Ciebie i za nas wszystkie. Buziaki.



*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #278244 przez Majowka
Czesc dziewczynki! :)
Bylam dzisiaj u gina! Widzialam fasolke piekna jest! Urosla juz 1 cm od poprzedniej wizyty :laugh:

Marzenko, nie martw sie moja ma tylko 2,2 cm, wiec wyglada na 2 razy mniejsza od twojej! Na pewno wszystko dobrze! :)

U mnie dalej bezobjawowo, ale pech chcial, ze przyplatala sie jakas infekcja grzybiczna :( Musze sie podleczyc :(

Gadzineczko, Natalko, gratuluje sukcesow! Fajnie macie, zawsze chcialam pracowac z dziecmi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #278481 przez natalka
Cześć dziewczyny przyszło mi dzisiaj do głowy, że fajnie by było zrobić taki album "Od pierwszej chwili" czyli od pozytywnego wyniku testu, zdjęć usg itp. co o tym myślicie?



*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #278600 przez Majowka
Fajny pomysl :)
Ja juz mam fotke testu i 3 z Usg :)

O Natalko, jaka ladna fotka w avatarku! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #278711 przez natalka
Ja mam album, test i też 3 foty usg.
Majówka dzięki zdjęcie stare sprzed 2 - 3 lat miałam wtedy różowe pasemka we włosach :laugh:



*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #279999 przez WikiWu
Witam wszystkie sierpniowe Mamuśki :)

U mnie 8t7d :) we środę - 11.01.12 moja dzidzia mierzyła 21,7 mm ;p
Termin na 17.08.12 r., choć na innym usg 16.08.12r. zobaczymy jak to będzie :)

Pozdrawiam i życzę zdrówka!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #280001 przez Majowka
Hej wiki!!!
Mamy taki Sam termin!!!!!! :D
I jeszcze cos! Moja fasolka mierzyla dokladnie tyle samo w tym samym dniu cyklu!!!!! Jeeeeeeee!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #280044 przez WikiWu
Hej Majowka, to Ci dopiero numer :) będziemy przeć w tym samym dniu ;p

Majowka, może moje pytanie wyda Ci się dziwne, ale powiedz mi jak było u Ciebie z owulacją, podejrzewasz że w którym dniu cyklu wystąpiła? Ja nie mogę dojść jak to było u mnie, bo współżyłam przed i po, a tak sobie wyliczam ostatnio czy to może być chłopak czy dziewucha :) Ale mam problem, ale ja to jestem taka że jak się nie dowiem to nie odpuszczę :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #280058 przez Majowka
Oj Wiki, ja Ci chyba nie pomoge :laugh:
Bo u mnie to byl totalny spontan! Odstawilam tabsy 1,5 roku temu i ze staranek nici... :( postanowilam przestac o tym myslec, ciezko bylo, ale sie udalo! Przestamam cokolwiek zapisywac, przytulanka byly normalnie ze 2-3 razy w tyg... :laugh: i jakims cudem sie udalo!
Nie wiem kiedy byla owulka, kiedy owocne przytulanka, a date ostatniej @ pamietam, bo to bylo w dzien wylotu do Londynu i ja wtedy przeklinalam, Ze mi weekend zepsuje! :laugh:
Mi sie wydaje, ze u mnie chlopczyk! :laugh: Ale tak, na wyczucie biore!!!!

A jak samopoczucie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #280072 przez WikiWu
Ja podobnie tabsów od stycznia 2010 nie biorę, dwa lata igraszek i nic a tu nagle taka niespodzianka :) ja OM miałam 14.11.11 a współżyłam sobie 24.11 i 03.12, wszystko zapisane :)

No ja właściwie to chyba jestem stworzona do ciąży, żadnych zachcianek, żadnych nudności o wymiotach nie wspomnę. Humor super, trochę bardziej leniwa się zrobiłam, ale przynajmniej mam teraz na co zrzucić ;p a jak u Ciebie z samopoczuciem? widać coś już po brzuszku, bo u mnie to nie wiem czy to takie wzdęcie, czy normalnie już mnie wybrzusza :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #280080 przez Majowka
Dokladnie tak samo Wiki!
Fasolka mi oszczedzila wszystkiego! Ostatnio stresowalam, ze nic a nic mi nie jest, ale widac to mozliwe. I tez tak jak Ty lenia mam jak nic :laugh: :laugh: :laugh: Cale dnie sie wyleguje w lozku, poza posilkami :laugh: (akurat teraz pracy nie mam, wiec moge)
A brzusio tez wychodzi, wczoraj az sie poplakalam jak zobaczylam go w lustrze, byl ogromny! Ale to pewnie po 3 talerzach rosolu!!!!! :laugh:
Chociaz nigdy wczesniej mnie tak nie wybrzuszalo :)

Mi sie wydaje, ze to byl 24 u ciebie! A to by oznaczalo Girl!!!!! :)
U mnie tez musialo byc cos kolo 24-ego, ale ja mialam OM 10 list...wiec Boy uzasadniony! :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #280225 przez gadzineczka
Ja sie zastanawiam nad rozmiarem mojej fasolki miesiac temu miala 6,2 mm
we wtorek wizyta zobaczymy :) ale poki co ciesze sie ze mam siły na pracę i energi troszke odzyskalam
We wtorek tez dowiem sie terminu porodu z miesiaczki mialam 3 sierpnia ... emocje rosną :)pozdrowionka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #280383 przez WikiWu
Jakoś mam straszna słabość do chłopców, chciałabym takiego małego łobuziaka :) a tu może trzeba będzie nauczyć się pleść dobierane i takie tam inne... ;p

gadzineczka 28.12.11 moja fasolka miała 7,3 mm, a to było 2 tyg i dwa dni temu :)

ehhh jakieś dziwne uczucie mam dziś w przełyku, to na pewno nie zgaga, ale cały dzień takie jakby powietrze mi się zbiera jak przed beknięciem, tyle że to nie mija, obym nie pochwaliła dnia przed zachodem... ;)


Gratuluję Wam dziewczyny Fasolek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #280881 przez gadzineczka
WikiWu to mam nadzieje ze nasze pociechy beda rosły jak na drożdżach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl