BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE SIERPIEŃ 2012 :)

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #282662 przez Majowka
Czesc dziewczyny,

Gdzineczka, duzo wypoczywaj I sluchaj relaksujacej muzyki, nie damy sie stresom! Musimy byc silne!

Asiulek! Witamy! Gratuluje serdecznie!

Niika, ja mam konflikt krwi, bo u mnie ujemna, a u partnera dodatnia, ale robilam specjalne badania i okazalo sie, ze nie produkuje przeciwcial przeciwko dzidziusiowi, wiec wszystko ok!

A ja wczoraj nie zjadlam kolacji I polecialam dzisiaj w nocy do lodowki :laugh: Caly czas mi sie jedzonko snilo, a precyzyjniej rosolek, wlasnie zaraz ide robic :laugh:

Buziaczki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #282802 przez natalka
niika konflikt jest tylko wtedy, gdy matka ma krew ujemną, a ojciec bez różnicy. Przy pierwszej ciąży nie ma to tak wielkiego znaczenia, przy kolejnych już tak.
Majówka ja też mam konflikt, badania robiłam i przeciwciał brak.

Ja dzisiaj mam ochotę na sałatkę taką z makaronem :blink:
Gadzineczka odpoczywaj i trzymaj się - będzie dobrze trzymam kciuki :)



*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #283045 przez gadzineczka
Witajcie jestem po wizycie u mojego lekarza na profesjonalnym sprzęcie i wiem ,że mój maluszek ma 49 mm :) a nie 30 jak w sobote dziad w szpitalu mi mówił.Termin ustalony na 4 sierpnia z miesiączki i 6 sierpnia z usg :) i się praktycznie pokrywają .Dzisiaj miałam przegląd maluszka od a do z usłyszłam bicie serduszka tętno wszystko prawidłowe,ciśnienie też mam dobre waże póki co 53,4 kg i doktor dzisiaj stwierdził że coś mu dynda hahahah ale to nic pewnego bo jest za wcześnie ale ja mu mówię,że przeczuwam,że będę miała synka :)tak czułam.Widziałam dupkę rączki i nożki ma takie zgrabne jak mamusia :) jestem szczęśliwa na maksa teraz się szykuje ,że będzie cały dom facetów u mnie prócz mojej kotki co ze mna gra w drużynie :) No i wybieram się jeszcze na prenatalne badania a kolejna wizyta 9 lutego :) jeszcze seria badań do zrobienia




pozdrawiam Was kochane
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #283073 przez gadzineczka
majówka natalka uwazajcie na siebie i macie racje nie dawajmy sie stresom

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #283077 przez niika
gadzineczka cieszę się, że wszystko w porządku z dzidziusiem :) ja już jestem w 9 tyg i nie miałam ani jednego usg jeszcze :( a następną wizytę mam dopiero na 7 lutego-będę wtedy już w 12 i mam nadzieję, że wtedy już mnie skierują, bo to przesada :/
w ogóle strasznie malutko ważysz..mogę wiedzieć ile masz wzrostu? :)
pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #283083 przez Majowka
Gadzineczka! Cudowna wiadomosc!!!!!!! :laugh:
Piekny dzidzius :kiss: Jest juz taki duzy!!!!
Gratulacje!!!!!

Natalko, super Ze u ciebie tez brak tych przeciwcial. Mamy problem z glowy!

Powiem wam, Ze wczoraj zauwazylam na papierze takie mikroskopijne plamki czerwone, ale naprawde z lupa szukac I zbagatelizowalam.... Ale dzisiaj pojawil sie taki 1 milimetrowy czerwony skrzep I powiedzialam miskowi. Ocziwiscie ten kazal mi zaraz dzwonic do Gina, wiec zadz wonilam, choc czuje, Ze to nic strasznego, no ale nigdy nic nie wiadomo... Gin mi kazal lezec I przyjsc jutro! Wiec juz jutro sie dowiem jak sie ma moj fasolinek!!!
Ciesze sie z jednej strony, bo 2 tyg do umowionej wizyty mialam...a tak przynajmniej szybko sie wszystko wyjasni! Trzymajcie kciuki!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #283084 przez martusiasia
Hej dziewczyny,
u mnie wszystko ok, tylko wczoraj nie wiem dlaczego zebralo mnie na wymioty i to wymiotowałam jak kot. kiedy w końcu przejdą te dolegliwości, już chciałabym sie cieszyc ciąża, a nie ciągle mordować;p Miałyście bądź macie skierowanie na usg genetyczne?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #283417 przez agacia
Hej dziewczyny:) piękna dzidzia gadzineczko:)! martusiasia ja zygalam średnio co 2 dni przez ostatni czas a teraz już kilka dni spokój więc chyba im bliżej końca 3 miesiąca tym lepiej. Majowka odpoczywaj i napisz nam co tam u lekarza jak wrócisz, ja ide dzisiaj już się nie mogę doczekać :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #283448 przez mamcia08
Helołki mamuśki ;) Gadzineczkamaluszek fajny i już przynajmniej widać coś więcej niż pęcherzyk :laugh: ja jutro jadę na badania prenatalne i się denerwuje.Mam nadzieję,że wszystko z moim maleństwem ok.Ogólnie cały czas jestem zmęczona,a tak mało czasu na odpoczynek.Damy radę dziewczyny :laugh: Ja na szczęście nie wymiotuję,ale często mi jest słabo.Majóweczkaja miałam raz podobnie,ale podobno to się zdarza,czasami też trochę brudzę,ale nie krwią.Mam nadzieję,że u Ciebie wszystko ok.Napisz jak już będziesz po wizycie.Pozdrawiam Was :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #283801 przez Majowka
Dziekuje za wsparcie dziewczyny!

Jednak musze lezec plackiem do nastepnej wizyty, czyli cale 2 tyg! :ohmy: cos mi sie tam odkleja....

Ale fasolka przesliczna! Ma juz 3,22 cm! Mam fotke, w weekend Wam wrzuce!

Mamcia, nie strachaj sie!!! Wszystko bedzie dobrze! Powiedz jutro jak po wizycie! :kiss:

Agacia, wrocilas juz od Gina? Raportuj nam tu szybciutko! :kiss:

Buziaki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #283816 przez agacia
Właśnie wróciłam od lekarza:) mój maluszek jest duży i wszystko ładnie było widać, rączki, nóżki:) normalnie coś cudownego - sama pani doktor się zachwycała jaki fajny:D!!! mam fotke to też postaram sę wrzucić szybko:) badania prenatalne mam robić na przełomie stycznia i lutego:) brać witaminki, odpoczywać i cieszyć się, że wszystko jest dobrze:)!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #283830 przez gadzineczka
niika ja jestem malutka mam 156 cm wzrostu :) i z tym usg to sie nie obawiaj teraz juz musza Ci zrobic
agacia ciesze sie bardzo ja tez sie wybieram na badania prenatalne :) oby bylo ok
majówka trzymam mocno kciuki dasz rade badz dzielna :) dzidzia najwazniejsza wiec uwazajcie na siebie
mamcia08 dzieki wielkie bedzie ok nie martw sie przynajmniej bedziesz miala za soba
agacia jeszcze chwilke i bedzie po wymiotach i ulga przyjdzie spokojnie
martusia dasz rade to mija po 1 trymestrze a dostalas skierowanie na badania genetyczne z jakiegos powodu ??
pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #283834 przez mamcia08
W piątek zdam Wam relację,jak będę po badaniach.Trzymajcie się cieplutko i dbajcie o siebie i Wasze maleństwa :) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #283890 przez martusiasia
Gadzineczka u mnie w przychodni każde kobiety w ciąży mają takie badania. Tu coś chodzi o badanie przezorności karkowej czy jakos tak to sie nazywa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #284474 przez niika
gadzineczka to kruszynka jesteś :) ja mam 173 cm ;)

martusiasia a te badania to każdy musi mieć czy są po jakimś określonym wieku matki? :unsure: i

agacia to super, że z dzidzią wszystko ok, oby tak dalej :) gratulacje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl