BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE SIERPIEŃ 2012 :)

12 lata 1 tydzień temu #347549 przez lusia88
no mój to jakoś jakiś leniwy się stał mało się rusza ... i od wczoraj zaczęła mi siara lecieć :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu - 12 lata 1 tydzień temu #347568 przez Majowka
Moj to tak harcuje, ze zastanawiam sie kiedy spi, nie ma chwili, zebym go nie czula :)
Bardzo mnie to cieszy, bo nie ma nic piekniejszego niz te kopniaczki, ale czytalam, ze bejbik na tym etapie powinien przesypiac 20h na dobe, to Twoj Lusia chyba przestrzega regulaminu :laugh: , moj jakis nadpobudliwy :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #347590 przez lusia88
Tak mi się też wydaje że ten regulamin dla niego bardzo ważny :P ale mógłby troszkę ominąć go hi hi :) może jeszcze się rozbryka ... a i jeszcze daje o sobie znać jak zjem coś co zawiera czekoladę :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #347624 przez villemo-16
móje malestwo tez wcale nie mysli sie odwracac w dol. Mega dobrze sie czuje z głowka po lewej stronie i nozkami po prawej. ale musze Wam powiedziec, ze na oddziale niby byl najmlodszy- 25 tydz, ale najbardziej wkurzal pielegniarki. Tam co chwile chodzili z microfonem i sprawdzali tetna malcow. A moj (podobnie jak maz) uparty jak osiol. Ona przyklada mikrofon do tetna, a ten spierdzielal. Raz 10 min probowala tetn zbadac (u innych 30 sek i koniec). A zaznacze, ze tetno badali od 7 - 24 co godzine ;)

u mnie wcaz trwa remont. juz mnie szlag trafia. ZOstaly do polozenia kafelki na scianach w lazience, kafelki na podlodze w lazience, fugi w lazience, kafelki w przedokoju + fugi w przedpokoju.

Dodam, ze moj fachowiec 25.04 idzie do szpitala i wcale nie wydaje sie, aby udalo mu sie z tym skonzyc ;( jestem podlamana juz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #347650 przez villemo-16
lusia88 napisał:

no mój to jakoś jakiś leniwy się stał mało się rusza ... i od wczoraj zaczęła mi siara lecieć :/

[/b]


a jak to jest z ta siara? ja sie jakos czuje? co robic, gdy zacznie leciec? I czy wogole zacznie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #347661 przez chłopek
hej villemo mi wogóle nie leci siara. Wcale nie musi zaczać leciec juz moze dopiero po porodzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #347702 przez lusia88
Tym które nie leci siara niech się cieszą !!! to jest takie niekomfortowe :/ na razie na szczęście leci mi tylko wieczorem i rano jak się budzę bluzka cała w plamach :/ nie jest to przyjemne ...dziś byłam na wizycie u gina i jak pani mierzyła tętno dziecka to też go złapać nie mogła :P i mówi do mnie że jak na taki tydzień ciąży ma pani duży brzuch hehe :D no i też dostałam skierowanie na glukozę więc niedługo i mnie to czeka ... no i następne usg czeka mnie 20 czerwca dopiero :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #347782 przez Majowka
Lusia, super, maluszek ma duzy domek, wiec ma gdzie plywac.

Villemo, u mnie dzisiaj stukanie pukanie i przeciagi od rana. Nie bedzie wielkiego zakurzenia, bo to dopiero poczatki, przy malowaniu bedzie gorzej. Dzisiaj ustalam z malarzem, kiedy zaczynamy.

Siary u mnie nie ma, ale jakies zolte kropeczki zauwazylam na bialym staniku, moze to jakies poczatki.... :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #348147 przez Ariane
Witajcie. Lusia, u mnie siara już od kilku tygodni, ale podobno w drugiej ciąży może tak być. W pierwsze może sxię nie pojawić. Jakby bardzo przeszkadzało to można w stanik włożyć wkładkę. Ja jak mam miękki stanik do wykrawam kółeczko z wkładni higienicznej. Nic nie widać a komfort jest.

U mnie też remoncik się zaczął. Myślę nad kolorem pokoiku:)

Chłopek, gratki chłopczyka:) A imię już masz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu - 12 lata 1 tydzień temu #348338 przez ewii
U mnie nic nie leci jeszcze,ale za to zaczęły boleć mnie sutki! i chyba mam jakąs infekcje bo jak siusiam to czuje pieczenie;/ dobrze ze w srodę wizyta u lekarza
no i leci nam 26 tydzień z Kacperkiem:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #348351 przez koteczek86
Hej dziewczyny:)
jak to jest z tymi ruchami??co czujecie...??
bo ja się już martwie , bo nie czuje takich typowych kopnięć , tylko jak by czkawę miał brzuszek , czy pękała bańka mydlana , martwie się czy to normalne???
a wizytę mam dopiero w czwartek :(
A chłopaczek mój chyba się odwrócił bo tą czkawę czuje po bokach....
miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu - 12 lata 1 tydzień temu #348376 przez ewii
Ja czuje różnie. Są mocne kopniaki i takie wiercenia aż na brzuchu widac jak się kręci. Nieraz te kopniaki normalnie bolą;) ale przyjemne ;)
Jak nie czujesz za bardzo to zjedz coś słodkiego i się połóż ,skup się .
Każdy Malec jest inny ,bardziej lub mniej ruchliwy mi się zdarzyło ze 3 dni pod rząd nie czułam prawie nic-moze z 5 razy (rano i wieczorem)
teraz doczytałam ze w czwartek,jeśli czujesz niepokój to moze zadzwoń do lekarza czy to normalne? ale jeśli coś chociaż czujesz to ja bym się nie martwiła:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #348414 przez martadam23
hej kochane :D u mnie siary brak - na szczęście :)
piersi bolą że szok czasem się dotknąć nie można a szczególnie sutki :( masakra
co do malucha to ... nóżkami w dół i chyba mu tak wygodnie ;/
a dziś zaczynamy 26 tydzień i zostało 104 dni !!!! jejku ...

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41629http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41630

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #348446 przez agacia
Hej dziewczyny:)

U mnie też siary brak:)

Chlopek gratuluje chlopczyka;)

Ewii i Martadam szybciutko leca te tygodnie;)

Ariane ja tez mysle nad kolorkiem pokoiku.....moze jakis pomaranczowy ladny?
Aha dziewczyny co kupic na wyprawke d szpitala? chce kupic ciuszki w rozmiarze 56 ale nie wiem co? Bo jak bedziemy wychodzic to pewnie bedzie cieplo?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #348473 przez villemo-16
kolezanki - a ja jestem szczesliwa! wlasnie kurier przyniosl mi moja przesylke. Kupilam w necie 2 staniki (tak, tak w necie, bo na mnie w sklepach nie ma ;p Namioty musze w sieci szukac). I sa cudne i wygodne i NIE ZA MALE. rewelka. chyba zostawie sobie je do szpitala, a na razie styram juz do konca to co mam ;) Choc nie bede ukrywac, ze kusi mnie by kupic jeszcze dwa, choc zaplacilam za nie pracie 200zl.

Po tej mojej hospitacji w szpitalu wiem, ze najwaznijsze sa:
- komplet sztućców (w szpitalach brak)
- papier toaletwy (totalny brak)
- dres. Karwa, w szpitlach wszyscy nosili dres (pizama, czy koszula tylko na porod. Choc u nas na porod daja swoje koszule).
- szampon, plyn do kąpieli i d igieny intymnej, recznik, asta + szczoteczka
- kosmetyki ( krem nawilzajacy na brzyszek, szczotka do włosów i inne bzdety)

dla maluszka laski mialy:
- ciuszki rozmar 56 ( i to tez na wyjscie, bo szpital daje swoje) body, pajacyki, co sie da, aha niedrapki
- pieluchy jednorazowe (paczka)
- kosmetyki dla malca

No i dla mamy:
- podklady poporodowe
- majtki z fizeliny (jednorazowe)- cokolwiek to jest
- wkladki laktacyjne
- jedzonko (bo szpitalnego sie nie da jesc)
- no i 2 mamy miały laktator, inne miały sztuczne zarcie dla malca jakby pokarmu nie miały.
- pieluszki tetrowe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl