BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE SIERPIEŃ 2012 :)

11 lata 10 miesiąc temu #377158 przez lusia88
no ja coraz częściej spać nie mogę i budzę się o 4 rano i usnąć nie mogę tylko się męczę :/
dziś zrobiłam małe zakupy pokupowałam kosmetyki dla małego i rzeczy do szpitala :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #377333 przez annri
cześć dziewczyny :) jestem po raz pierwszy na forum.
lusia88 ja mam podobne nocne przygody a wczorajszy dzień prawie cały czas czułam nóżkę maleństwa po prawej stronie żeber (kujący nacisk.
uwierzycie, że nadal nie znam płci maleństwa???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #377337 przez annri
no i dodam, że termin mamy na 23 sierpnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #377416 przez martadam23
annri witaj !!:))
z tą nie znającą płeć dziecka to ja wierze :P bo ja n a 100% pewna też nie byłam do ubiegłego tygodnia :) ale jak nie zobaczę na własne oczy pitolka na żywo to tym bardziej nie będę wierzyć :PP

z nocnym spaniem... hym.. kochane moje bedzie tylko gorzej ... do tego dojdzie nocne wstawanie do toalety co godzine albo dwie...;P

trzymajcie się cieplooo!!!

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41629http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41630

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #377740 przez lusia88
ja to przechodzę ... co chwile w nocy wstawanie na siusiu i bezsenność to najgorsze co może być
:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #377855 przez koteczek86
hej:)
Mój mąż też dziś narzekał starsznie , że spać nie może , bo się wierce jak kura na grzędzie , i że w ciągu 10 minut zmieniłam pozycję ze 100razy ,jak ja nie mogę się ułożyc , żeby było wygodnie do tego co chwile wstaję do toalety , masakra.Ja nie wiem jak przeżyje tydz , bo mój mąż musi wstawać o 5rano oj ciężko będzie :)
Właśnie planuję zamówić wózek małemu , ale nie mogę zdecydować się na kolor , chciałam czarny ze wstawkami czerwonymi...???

A i nie wiadomo jakie imię :unsure: :S
po meczu Polska-Grecja chyba nie będziemy mieć jednak Wojtusia (choć ja niechciałam od samego początku)

A tak pozatym to u nast straszna duchota , słąbo mi , bo nawet oddechu nie ma czym złapać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #377891 przez ewii
A ja póki co nie wstaje w nocy. Co prawda w dzień wypijam ok 3 l wody ale zdążę to wysiusiać. Mnie za to dopadły zaparcia! macie jakieś sprawdzone sposoby jak sobie poradzić z tym;/? niestety śliwki nie pomagają;/ co do wózka to ja kupuję czarno-zielony;)
A wczoraj kupilismy dla synka
:):):) nie mogłam sie oprzeć;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #377903 przez marzena91
Witaj annri :)
mnie by chyba zerzarla ciekawosc jak bym nie znala do tej pory plci mojego malenstwa :P
A co co wózka to ja mam czarno fioletowy.
W nocy tez ciezko jest mi sie ulozyc a jak juz sie uloze tak ze mi wygodnie to malutka zaczyna szalec wiec ze spaniem tez jest cieko no i o czywiscie biegam siusiu minimum 5 raz w ciagu nocy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #377915 przez lusia88
a ja będę kupować wózek w kolorze czarno-bananowym :D
a słuchajcie jakie kupujecie staniki do karmienia ?? miękkie czy z twardą miseczką ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #377925 przez marzena91
Ja chyba kupie taki i taki bo nie mam pojecia w ktorym bedzie wygodniej Tym bardziej ze mam duzy biust i ciagle rosnie:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #377952 przez martadam23
ja mam szary wózeczek
:)
co do staników mam miękkie z drutem :>
sa swietne :)
a cyce aż tak wiele już nie urosną:) raczej tak myślę :))
13 lecę na kolejne badanie USG4D w końcu po miesiącu przeszło udało się zapisać na dogrywke... i chyba to bedzie nasze ostatnie usg nie liczac jeszcze jednego i @ które bedzie 25 czerwca :)
Kochane moje...
3majcie sie cieplo ...
chociaz ja ledwo już łażę ;/ craz gorzej pęcherz ciśnie i kręgosłup zaczyna się odzywać a zostalo 4 max 6 tyg do... więc...

wszystko możliwe:)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41629http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41630

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #377959 przez annri
to ja melduję, że wózek mamy czarno pomarańczowy :D

no i ja też nie mam pojęcia co z tym stanikiem...
mój mąż też narzeka że się wiercę i "podobno" walnęłam go parę razy ręką ;P

a na zaparcia czytałam, że dobrze jest wieczorem zalać łyżkę siemienia lnianego ciepłą wodą i rano wypić.
ale nie wiem czy to jest prawda, bo nie miałam jeszcze konieczności przeeksperymentowania tej mikstury :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #378226 przez marzena91
Czesc dziewczyny.
Jak dzisiaj samopoczucie? Mnie jakos chyba len dopadl nic mi sie nei chce najchetniej polozula bym sie z ksiazka caly dzien nic oprucz tego nie robila ale niestety sie nie da musze zrobic obiad pozmywac i ogolnie troche ogarnac...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #378274 przez asiulek
Ja też nie znam płci do dnia dzisiejszego, bo maleństwo nie chciało się pokazać. Jest jeszcze szansa ze teraz w czwartek się pokaże na USG, ale wszystko od niego zależy :) Nawet jeszcze zadnych ciuszków nie kupiłam bo nie wiem w jakich kolorach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #378279 przez martadam23
jeśłi się mało rusza na usg to z pół godziny wczesniej zjedz jakiegoś słodkiego batoniaka np. snickersa :) na pewno pomoże :D ja czekam tylko na oficjalne potwierdzenie w srode przez 4 d i bede mega szczesliwa jak dostane pitolka na zdjęciu :> poza tym ... dzisiaj mam jakiś cienki dzien łzy mi się ciną biodra bolą...macica ćwiczy ;/ nic mi sie nie chce i nie mam ochoty na nic ... ech ... a zostało jeszcze troszku :D


38dni !!!

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41629http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41630

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl