BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE SIERPIEŃ 2012 :)

11 lata 9 miesiąc temu #388007 przez villemo-16
Ewii - sam Ci dal, czy musialas go poprosic o to?????

Ja juz obmyslam plan jak od mojego "wyłudzic" skierowanie w przyszlym tygodniu. Bedzie juz skonczony 35 i zacznie sie 36 tydzien. Wiec uwazam, ze to juz najwyzsza pora na to, aby miec ten kwit

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #388020 przez ewii
sam mi dał,nie musiałam prosić nawet;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #389121 przez judi24
ale tu cicho ...
Na mamacafe przynajmniej ktoś pisze - chyba nie było sensu tu wracać skoro taka cisza :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #389392 przez villemo-16
Hej!

Byłam dziś na Izbie Przyjęć w szpitalu, w którym NIE CHCĘ rodzić. Ale miałam go najbliżej. Powód? od 2 dni słabe ruchy płodu (Pani dr mnie troszke opierdzieliła, ze tak poxno prztjezdzam). Podjechałam, powiedziałam, ze najprawdopodobniej to nic wielkiego, ale chcialam sprawdzić, czy wszystko okej.

Zrobili mi:
- badanie tętna malca
- badanie mojego ciśnienia
- badanie ginekologiczne (mega bolesne ;/)
- usg.

okazało się, że mały:
- wazy 2660g (a to 34tc 5 dzień)
- na KTG aktywność skurczowa mdz 8-19% (przy porodzie jest 100%)
- tętno maluszka prawidłowe - waha się cyklicznie od 120-170 uderzeń na minutę
- szyjka zamknięta.

Ale co mnie najbardziej ucieszyło, to spytalam, czy przy ewentualnym porodzie w tym szpitalu trzeba miec skierowanie od gina na cc, czy wystarczy wskazanie wystawione przez ortopede. Pani powiedziała, ze u nich w szpitalu nie ustala sie terminu cięcia - rozpoczyna się je w dni rozpoczęcia akcji porodowej i NIE TRZEBA miec juz kwita od gina. Wystarczy wskazanie od ortopedy.

Więc jesli gin mi we wt nie da skierowania na cięcie do szpitala w ktorym chce rodzic, to chyba zdecyduje sie na ten szpital, co skierowania nie potrzebuje. Minusem jest jednak to, ze nie wiadomo kiedy bedzie porod ;)

Ogólnie jestem mega zadowolona z wizyty na IP. Tylko to bolesne badanie ginekologiczne ;/ ale ja mam chyba wogole jakis mega niski prog bolu. Choc jak mnie moj lekarz bada, to nigdy nic nie czuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #389557 przez ewii
Dobrze,ze wszystko ok jest! no mi tez w szpitalu powiedzieli ze nie musze miec zadnego dokumentu od gina ,wystarczy to od neurologa. Ja mam zamiar w czwartek jechać do szpitala tam gdzie chce rodzic i sie dowiem co i jak:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #389937 przez koteczek86
Hej :)
Czy u was też są takie upały???Ja ledwo żyje , całą noc przespałam przy wiatraku ( choć spaniem tego nie mogę nazwać , bo jestem ledwo żywa)
Mały się chyba przekręcił , i jest bardzo aktywny.
Jutro wizyta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #390008 przez lagatta
upały nie dają mi żyć.
Jakby przytwierdzić do mnie kawałek sznurka to wyglądałabym jak balonik...
A ma tak być ponoć aż do końca lipca :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #390097 przez villemo-16
hej!

jA też nie moge spać. Śpię z otwartym oknem, bez kołdry/koca. Moj mąż jest jak chodzący kaloryfer, więc wystarczająco mnie grzeje :) NO ale ja sie wysypiam ;)

Jutro wizyta u gina. Boszzz, jak bardzo juz sie nie moge doczekac ;) Tylko co zrobic jak mi nie da skierowania do szpitala???

- tam gdzie umawiają termin na 38 tc potrzebuja skierowanie. I tutaj tez chce rodzić.
- a w szpitalu gdzie byłam na IP nie potrzebuja skierowań, ale cc robią w dniu rozpoczęcia akcji porodowej.

Jak z nim poprowadzić tą rozmowę, jak od niego wycisnąć do skierowanie???? POmozcie proszę. Podsuńcie sugestie. Jak juz dostane skierowanie, to bede najszczesliwsza na swiecie/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #390127 przez ewii
najpierw zobacz co ci będzie mówił, a pózniej zasugeruj ze bys chciała skierowanie. Ja nie mam skierowania na CC tylko skierowanie do szpitala. Ale mysle ze powinien ci dać skierowanie juz. Więc nie myśl i nie panikuj jeszcze;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #390208 przez martadam23
Vill ... po co ci to skierowanie na cc ... wez daj spokoj i tak urodzisz w 38 i tak...
i nie zaleznie od niczego cc ci zrobia...
kochana wylujuz już i sie nie przejmuj ta cc im dłuzej dziecko siedzi w brzuszku tym lepiej dla niego :) a jak coś to przecież i tak masz wskazanie na cc!!!:)))


kochane moje nie nakrecać się !!! najlepiej na luzie :D


A JA WRÓCILAM :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41629http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41630

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #390260 przez lusia88
Cześć Dziewczyny :)
Melduje sie po 12 dniach pobytu w szpitalu ... nareście jestem w domu ... mały za bardzo się pcha na świat i mam założony pessar ... dziś miałam robione usg i mały waży 2,068 kg ... i ma już bardzo bardzo nisko główkę ale tak to wszystko oki :) jej jak się cieszę że jestem w domu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #390267 przez martadam23
LUŚKA TO LEŻ I ODPOCZYWAJ ILE SIĘ TYLKO DA NOGI DO GÓRY ŻEBY NIE PUCHŁY I WSTAWAJ JEDYNIE DO WC :) ....


a ja już odliczam :>



lusia88 napisał:

Cześć Dziewczyny :)
Melduje sie po 12 dniach pobytu w szpitalu ... nareście jestem w domu ... mały za bardzo się pcha na świat i mam założony pessar ... dziś miałam robione usg i mały waży 2,068 kg ... i ma już bardzo bardzo nisko główkę ale tak to wszystko oki :) jej jak się cieszę że jestem w domu.


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41629http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41630

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #390290 przez martadam23

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41629http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41630
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #390656 przez villemo-16
martadam23 napisał:

Vill ... po co ci to skierowanie na cc ... wez daj spokoj i tak urodzisz w 38 i tak...

Martadam23 - wlasnie, ze nie. W zdrojach powiedzieli (jak bylam tydzien temu), ze bez skierowania cc nie bedzie, tylko porod sn. Dlatego zalezy mi na skierowaniu. Poza tym, tylko z nim moge umowic termin na 38tc.

i nie zaleznie od niczego cc ci zrobia...

Slonko, wlasnie niee. Maciej tez sie zdziwil, jak w zdrojach powiedzieli, ze bez skierowania tylko SN

kochana wylujuz już i sie nie przejmuj ta cc im dłuzej dziecko siedzi w brzuszku tym lepiej dla niego :) a jak coś to przecież i tak masz wskazanie na cc!!!:)))


Wlasnie aby sie nie stresowac, chcialabym juz miec to skierowanie. Zreszta- u mnie teraz taki dol zwiazany z rodzina, ze ciezko sie nie przejmowac. NO ale nic.


kochane moje nie nakrecać się !!! najlepiej na luzie :D

hehehe, kochana ;) I kto to mowi ;) Wy tez przezywacie ;) Buziole!!!!


A JA WRÓCILAM :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #390797 przez martadam23
kochaniutka na gg cię złapać nie mogę i pewnie już wiem dlaczego ... powiedz chociaż co i jak u ciebie ?? naklikaj albo sms ka puść oki :) coś kolwiek ... buziolki ŚCISKAM !!!


KOCHANE A U MNIE POGODA DO BANI SPAĆ SIĘ CHCE I MEEEGA JEŚĆ MI SIĘ CHCE ! ŻE SZOOOK .... oj nie dobrze nie wiem o co tu chodzi .... po prostu głodna !

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41629http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41630

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl