BezpiecznaCiaza112023

Rok smoka 2012

12 lata 2 miesiąc temu #297529 przez agata250885
Spodziewasz się dziecka w 2012?


Rozpoczął się księżycowy rok smoka. W chińskiej tradycji jest to najszczęśliwszy znak zodiaku, związany z szczęściem, inteligencją, a osoby urodzone w roku smoka skazane są na sukces. W rzeczywistości w Chinach liczba urodzeń wzrasta o 5% i dzieci urodzone w tym roku muszą całe życie walczyć. :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #300312 przez gumis24
zapmnialas dodac ze jest to nie tylko rok smoka ale rok smoka wodnego co zdarza sie raz na 60 lat...ta woda w jego znaku niweluje ten ogien..sprawia to ze pomimo sily i odwagi zachowana jest "rownowaga"... ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #300422 przez agata250885
Super! cieszę się ze własnie w tym roku urodzę mojego pierwszego dzidziusia.Pozdrawiam.Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #300444 przez aganio87
Ja też i to podwójnie sie ciesze że to bedzią bliźniaki :) to musi być szczęśliwy rok :)




[*] 6.11.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #300489 przez agata250885
O jej ! :laugh: To naprawdę życzę Ci dwóch cudownych smoczków szczęściaro! Ale ci zazdroszczę ;) .Ja tez chciałam bliżniaczki, no ale bedzie jeden smoczuś i tak się ciesze,a za niedługi czas drugie, tylko szkoda ze już nie w tym szczęśliwym roku smoka :dry: .Buziaczki mamusie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #300717 przez aganio87
Ja byłąm załamana na samym początku ale teraz zaczynam być dumna bo jestem jedną na 80 kobiet co bedzie mieć dwójkę smoczków ale nie wiem jeszcze jakiej płci :( z wcześnie jeszcze ale 2 miesiące i jak sie pokażą to bede wiedzieć na początku kwietnia :)

Agata to pewnie Twój smoczuś kopie już co??? ja niemoge sie doczekać jak mi dwójka zacznie kopać to brzuch bedzie latać :P :)




[*] 6.11.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #301228 przez misia88
To dopiero podwójne szczęście :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #301381 przez agata250885
Hej szczęściaro! :) No kopie mój malutki i to jeszcze jak :laugh: . Czasem aż się przestraszę, ale to nic, i tak się bardzo ciesze. Ciekawe jak to będzie jak dwa takie bobaski zaczną Ci dokazywać w brzuszku. Jakie to będzie wspaniałe! Podwójna radość. Pewnie wszyscy wokół ciebie tryskają radością co? Ja będę miała jednego chłopczyka i radość ogromna jest u wszystkich, a co dopiero jakbym miała dwójkę :blush: A co będzie to będzie, najważniejsze żeby były zdrowe. :) Ja od począdku wychodziłam z takiego założenia, chociaż mój mąż pragnoł bardzo małą Zośkę. No ale przekonałam go ze to nie ważne. Chłopcy taż są cudowni i bardzo wpatrzeni w swoich ojców, czerpiąc z nich autorytet.A następna może być dziewczynka :) .
Więc już się oswoił z tym faktem i cieszy się bardzo. Wieczorami opowiada mi jakie to snuje plany na przyszłoś wobec niego. Co będą porabiać i w ogóle :laugh: Ja się śmieje troszkę z tego i mówię mu poczekaj, najpierw musi się urodzić i podrosnąć, a wtedy będziesz mógł wszystko zrealizować co zaplanowałeś. hehehehh. No zabawnie jest naprawdę. Ciąża to chyba najcudowniejszy okres nie tylko w życiu kobiety, ale i mężczyzny.Trzymaj się kochaniutka.Dbaj o siebie. I daj znać jak będzie wiadomo jaka płeć. :kiss: A to twoje pierwsze dzieci?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #301527 przez aganio87
Tak to moje pierwsze po poronieniu więc mam nadzieje że urosną zdrowe i silne :)

Mój mąż chce chłopczyka i już śpiewa im swoje przyśpiewki kibiców piłki nożnej.... :)

Wszyscy sie ciesza i byle zdrowe były te maleństwa :)




[*] 6.11.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #301605 przez misia88
agata Jeszcze nic straconego, może następna będzie Zośka :)

Zresztą płeć nie jest ważna, ważne jest zdrowe dziecko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #302448 przez agata250885
Pewnie że tak, ja też tak uważam. Byle zdroe było. :) Tylko czy trafi się ta Zośka to tak do końca nie wiadomo jeszcze misia88 . Zobaczymy :) .Ale strasznie podoba mi się ta wrażliwość naszych mężczyzn, która się teraz ujawnia , ukrywana tak zawsze. :lol:
Słodkie to jest, na prawdę. aganio87 będą fajne dwa zdrowe bobaski, zobaczysz. :) trzymaj się cieplutko :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #369582 przez iza
Super :woohoo:
Nie wiedziałam ze to jest taki szczesliwy rok :)
Oby tym razem wszystko sie udalo :)


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl