BezpiecznaCiaza112023

zespół policystycznych jajników

9 lata 5 miesiąc temu #943559 przez zielonaOlivka
Kilka dnI temp dowiedzialarm sie ze mam zespol policystycznych jajnikow. Mam 19 lat I mozliwe ze nigdy nie bede miala dzieci. Wczesniej mialam wszystkie objawy ciazy nawet brzuch mi urus. A okazalo sie ze mam w jajników torbiel na torbieli I ze dlatego man te wszystkie dolegluwosci wiec dziewczyny zawsze jak idziecie do ginekologa to niech zrobi wam do pochwowe USA tylko bobrym sprzetem. Bo jak macie cos nie tak czy te torbiele albo, c os innego to trzeba szybko diagnozowac i leczyc bo potem moze byc juz zapozno

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #974116 przez Myszata
Ja tez mialam zespol policystycznych jajnikow od 17 roku życia zero szan na dziecko chcieli mi usuwac jajniki bo mialam torbiele dostalam tabletki brak miesiaczki 7 lekarzy rozkladalo rece bo nie umieli mi pomoc dostawalam rozne tabletki pogodzilam sie z tym ze nie bede miala dzieci a teraz mam 27 lat i śliczna 6 miesieczna córeczke udalo sie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1029385 przez Marcysia
Bardzo to budujące, że Ci się udało. Dzisiaj jest już co najmniej kilka metod leczenia PCOS, między innymi takie suplementy diety jak inofem, trzeba je brać przez dłuższy czas, ale za to nie mają efektów ubocznych jak hormony i pomagają utrzymać prawidłową gospodarkę hormonalną w organizmie, a to jest kluczowe by móc zajść w ciąże. No i regularne miesiączki naprawdę ułatwiają życie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030291 przez singletwo

Myszata napisał: Ja tez mialam zespol policystycznych jajnikow od 17 roku życia zero szan na dziecko chcieli mi usuwac jajniki bo mialam torbiele dostalam tabletki brak miesiaczki 7 lekarzy rozkladalo rece bo nie umieli mi pomoc dostawalam rozne tabletki pogodzilam sie z tym ze nie bede miala dzieci a teraz mam 27 lat i śliczna 6 miesieczna córeczke udalo sie.

Cześć! Myszata powiedz proszę jak to sie stało? po jakich tabletkach Ci jest lepiej? mam tą okropną chorobę i jestem załamana:( zdiagnocowali mi ją tydzień temu i cały czas płacze mam 18 lat:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030433 przez Myszata
hej ja sie dowiedzialam jak mialam 17 lat...brałam luteine to pamietam co wiecej nie pamietam juz ale brałam do 26 roku zycia rozne tabletki antykoncepcyjne bo nie mialam okresu i dzieki temu zaszłam w ciaze bo w list przestałam beac a w grudniu zaszłam w ciaze bo jeszcze te hormony byly w organizmie teraz jestem 17 mies po porodzie i nie wiem czy jest wszystko ok juz czy nie ale wydaje mi sie ze nie...a ty skad jestes??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu - 7 lata 8 miesiąc temu #1032730 przez Sława
Ja dowiedziałam się o policystycznych jajnikach jak miałam 21 lat, też płakałam, że nigdy nie będę mieć dzieci. A teraz mam zdrowego 3 latka. Tez brałam hormony i po odstawieniu po roku czasu udało się zajść w ciążę.

www.markop.biz.pl/ziemia-radom

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 dzień temu #1033376 przez Judyta4
Dziewczyny a jakie dokładnie hormony brałyście? I czy same hormony, czy np. też jakieś wiatminy, kwas foliowy? A może jakieś suplementy właśnie typu inofem, czy infolic? Jestem cieakawa jakie dokładnie kuracje przepisali wam lekarze?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1039865 przez WiolkaKlaman
Mieszkając jeszcze w Trójmieście trafiłam do ginekolog Gdynia , gdzie poznałam kilka kobiet leczących się na PCOS(też miałam podejrzenie więc interesowałam się tym tematem) i wiecie co- z tego co się później dowiedziałam udało im się zajść w ciążę, także nie ma co się poddawać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1039964 przez Myszata
dziewczyny zrobcie sobie badanie włosa wysyła sie 3 kepki włosów do lodzi badaja czego brakuje w organizmie mikro i makro elementow ja miałam zespol policystycznych jajnikow bo mialam za mało jodu a kazda kobieta powinna brac jod

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040341 przez WiolkaKlaman
Myszata- a możesz podać więcej szczegółów - co to za placówka do której trzeba wysłać te włosy ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040357 przez Myszata
Biomol w Łodzi wejdz sobie na stronke

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1040625 przez Myszata
BIOMOL-MED

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1040779 przez Myszata

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1040920 przez WiolkaKlaman
super dzięki juz sobie sprawdziłam, dość drogie ale może faktycznie warto...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041048 przez Myszata
jeszcze na to wszystko okres mi sie wstrzymał w maju miałam 29 dz w czerwcu 39 dz w lipcu 35 dz a teraz 37 i nie ma dostałam ziola bo mnie przed okresem okropnie bolała głowa dwa mies pod rzad a teraz głowa nie boli a okresu nie ma brzuch mnie boli okropnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl