BezpiecznaCiaza112023

Rwa kulszowa

13 lata 6 miesiąc temu #34228 przez Eryka
witam mam pytanie bo nie wiem jak sobie poradzić ze strasznym bólem kręgosłupa...od swojego ginekologa dowiedziałam się że jest to rwa kulszowa może znacie jakieś sposoby na złagodzenie tego bólu bo momentami to nawet chodzić nie mogę tak strasznie boli a o wstawaniu z łóżka to już nie wspomnę :( jak znacie jakieś sposoby na tą nieszczęsną rwe to czekam na odpowiedzi....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34234 przez Moniq
rwa kulszowa jest wtedy gdy ból promieniuje Ci do nogi; przyczyn może być wiele najlepiej by było udać się do ortopedy albo/i na rehabilitację; ale przeważnie ćwiczenia albo basen pomagają

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu - 13 lata 6 miesiąc temu #34250 przez _aga86_
Ja miala ta dolegliwosc ok. 6-7 miesiaca ciazy, bo dziecko bylo tak ulozone. Wiem co czujesz- bol niesaowity. Ja meczylam sie jakies 2,3 tyg. dopoki dziecko nie zmienilo pozycji. Nistety nie znam sposobu na zlagodzenie bolu. Poprostu musialam lezec i czekac az Niunia zmieni pozycje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34280 przez asia26
mnie tez na poczatku 6 miesiaca ta nieszczesna rwa chwycila i trzymala przez 5 tygodni masakra bol od biodra tak promieniowal ze nie mogla chodzic :) ale chodzilam :) lekarka powiedziala ze trzeba czekac az macica przesunie sie wyzej i faktycznie przesunela sie i bol minal ale nic na nia nie pomagalo :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34282 przez raczek10
JA wszystkim współczuje . Też to miałam w poprzedniej ciąży . BOLI ,BOLI
ja byłam w czwartym m.c. mi lekarz przepisał antybiotyk i przeszło . Męczyło mnie 2 tyg.

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34311 przez Eryka
mnie ta nieszczęsna rwa złapała juz w 4 miesiącu i do tej pory trzyma:( mój ginekolog stwierdził że może byc tak że będzie trzymać mnie do samego rozwiązania i kazał mi sie oszczedzać i nie przesilać się....a ból jest czasami nie do zniesienia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34327 przez _aga86_
Moj lekarz tez tak stwierdzil, ale naszczescie nie trzymalo dlugo. Tobie zycze, zeby jak najszybciej bol ustapil:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34482 przez Moniq
Eryka a może masz możliwość wybrać się do ortopedy lub rehabilitanta, który zajmuje się kobietami w ciąży??? z jakiego miasta jesteś??? może będę mogła Ci kogoś polecić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34529 przez Eryka
jestem ze Stalowaj Woli i ja też tak właśnie sobie pomyślałam że przy kolejnej wizycie poproszę o skierowanie do ortopedy bo jeśli ma boleć do końca ciąży to będzie masakra bo ileż można leżeć w łóżku praktyczne bez ruchu a każdy ruch to ból....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40519 przez sylka
Kilka dni temu i mnie to złapało :( do bólu kręgosłupa jestem przyzwyczajona (mam z nim problemy) gorzej jest z prawą nogą, przeszkadza mi ten ból i uczucie jakby otępienia. Gin kazał mi się oszczędzać ale znacie jakieś domowe sposoby na tę dolegliwość? Czy nacieranie Amolem mi pomoże?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40577 przez _aga86_
sylka Dziecko uciska i ciezko cokolwiek z tym zrobic- dzidzia musi zmienic pozycje...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40587 przez miskiewicz88
Mnie również od kilka dni dokucza rwa kulszowa...:( Szczególnie w nocy... Strasznie nieprzyjemne uczucie:(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40589 przez sylka
Ja w łóżku nie mogę znaleść odpowiedniej pozycji zeby mnie nie bolało, najgorzej jest w czasie chodzenia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40590 przez miskiewicz88
Mnie łapie ból przed snem, w dzień nie odczuwam bólu pleców...tylko biodro dokucza przy chodzeniu...

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #40592 przez sylka
Ja rano wstaję jak z krzyża zdjęta, w ciągu dnia także nie odczuwam aż tak bólu pleców, za to biodro (prawe) i udo daje do wiwatu przy chodzeniu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl