BezpiecznaCiaza112023

Album Fasolki

12 lata 11 miesiąc temu #98434 przez pati-m
Cześć dziewczyny!
Chciałam się Was zapytać, czy tworzycie albumy Waszych przyszłych Skarbów?
Jeśli gdzieś już jest taki temat, to przepraszam i najwyżej proszę o przeniesienie wątku.
Chodzi mi o własnoręcznie robione albumy, w które wklejacie pierwsze fotki usg, Wasze przemyślenia i wszystkie inne rzeczy, które Wam wpadną do głowy :)
Co sądzicie o tego typu pamiątce?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #98455 przez Asiersa
Ja takiego albumu nie mam, ale za to mam album od urodzenia Tomka :) Wklejam tam różne zdjęcia, jest tam jego opaska ze szpitala, odcisk rączki, stópki :) Nawet mam spisane numery toto-lotka które były szczęśliwe w dniu jego narodzin :lol:
Myślę, że album od "fasolki do narodzin" jest również fajną rzeczą :) Pewnie gdybym wpadła na ten pomysł wcześniej to bym takie coś chciała mieć :blink: :side:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #98469 przez pati-m
Ja postanowiłam zrobić taki mojej fasolce i pomyślałam, że mogłybyśmy wymieniać się pomysłami. Planuję zrobić taki albumik - przekrój przez cały okres ciąży, a osobny album będzie już po narodzinach. Potem podaruję go mojemu skarbowi na 18-te urodziny - moim zdaniem tego typu prezent jest bezcenny :D
Jak tylko coś zacznę to wkleję zdjątka i ocenicie czy warto :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #98475 przez Asiersa
Pati-m na pewno warto! Czekam niecierpliwe na pierwsze zdjęcia Twojego własnego projektu :)




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #98550 przez SISUNIA88
Świetny pomysł z tymi liczbami totka :lol:

JA mam album ze zdj od porodu dopiero bo byłam w zagrożonej ciąży..ale pomysł super!!!

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #98650 przez Emme
Ja mam taki album. pierwszy rozdział to "pamiętnik maluszka z wnętrza brzuszka, czyli dziecko w drodze" tu mam w kopercie historię dowiedzenia się o ciąży, usg, propozycje imion, itp. później mam "u mamy w brzuszku" tu jest cesja ciążowa, później"kiedy maluszek opuścił brzuszek" czyli wszystko co pierwsze-kąpiel, spacer, święta, zdjęcia z gazety, opaska ze szpitala itp

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #98656 przez pati-m
Podoba mi się Emme ten pomysł z nazwą - "Pamiętnik maluszka z wnętrza brzuszka" :)
Jeśli nie masz nic przeciwko to wykorzystam tą nazwę w swoim albumiku :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #99520 przez Emme
Pewnie, że nie mam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #99725 przez SISUNIA88
Emme ale będzie mieć Tola super pamiątkę...przy następnym dziecku też tak muszę zrobić :laugh:

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #99755 przez Martynka__89
W dzień dobry TVN kiedyś właśnie mówili o takich albumach :) mam zdjęcia z USG i wspomnienia, wiem że gdybym teraz zabrała się za pisanie nie było by to samo co w trakcie ;) ale pomysł świetny i godny uwagi.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #101228 przez Gosia_Krupa
Pati,pomysł bardzo fajny.

Emme,ja chyba też podchwycę Twoje tytuły,albo je troszkę zmodyfikuję :blink:
Ja mam Dzienniczek ciąży,ale jestem z niego średnio zadowolona. Mam jednak w planie zrobić taki właśnie przekrojowy jak u Ciebie Emme. Materiały już zebrane,tylko zapał trochę mniejszy :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #102082 przez pati-m
Cześć dziewczyny :)
Zbierałam się do tego mojego albumu, ale nareszcie ruszyłam z jego tworzeniem :)
Póki co mam pierwszą stronę - wiem, że to niewiele, ale i tak jestem strasznie zadowolona :P
Nigdy tak do końca nie wiadomo czy urodzi się chłopca czy dziewczynkę, dlatego mój albumik to "Album Fasolki" :D W ramach dalszego tworzenia będę dodawać nowe fotki.
Liczę oczywiście na Wasze szczere opinie, rady, sugestie i podpowiedzi bardziej kreatywnych mam ode mnie, od których będę mogła się czegoś nauczyć i dzięki temu mój albumik będzie dla mnie najpiękniejszy na świecie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #102105 przez Emme
super :)
jak będę miała chwilkę to pokażę te kilka str co zrobiłam, teraz stoję w miejscu bo jakiś mi nie po drodze wywołać zdjęcia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #102219 przez Gosia_Krupa
Pati,a robisz na jakimś papierze i spinasz czy kupiłaś album przekładany pergaminem? Emme,pytanie też do Ciebie. Ja myślę o papierze wizytówkowym (takowy zresztą zakupiłam),który zepnę metalowymi kółkami. Ale myślę też o zbindowaniu,tyle że wtedy mam ograniczoną ilość stron. I jeszcze jedno pytanko: jakie wymiary mają Wasze pamiętniki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #102239 przez Emme
Gosia, ja najpierw kupiłam specjalną okładkę z wkładem do scrapbooków i napisy z tektury. później znalazłam album na zdjęcia do wklejania. później wkleję zdjęcia
tu macie inspiracje www.sentymentyiprezenty.republika.pl/albumy-scrapbooking.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl