BezpiecznaCiaza112023

Co robicie mamy, gdy tak pada i pada?

13 lata 11 miesiąc temu #16719 przez Manga
Ale dziś paskudna pogoda :(
Żółwik śpi od 2 godzin...
Obiad zrobiony...
Mąż w pracy...

A u Was, jak mija niedziela?
Jak mijają dni, gdy paskudna pogoda za oknem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16721 przez Mirella
Nuda, nuda, nuda..... Bawimy się w domu, bo co robić.... Podobne te dni do siebie, niedziela czy czwartek żadna różnica niestety.... Ale www.pogodynka.pl twierdzi że będzie lepiej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16727 przez Madzia89862
my tez w domku zazwyczaj.jednak gdy wyhacze za oknem ze nie pada chociaz na pol godz wychodzimy sie dodlenic.dla mnie tez niestety wszystkie dni wygladaja tak samo.weekend czy dni powszednie nie ma roznicy:(jeszcze w dodatku sami z malym jestesmy-zglupiec idzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16739 przez iwonan12
Miejmy nadzieję że ta pogoda się poprawi bo naprawdę mam już dosyć ja ciągle śpiąca chodzę mały znowu spać w dzień nie chce.



[url=http://w

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16750 przez sloneczko
wiecie co teraz bym chciala sie z Wami zamienic, musze mala co 2 godziny karmin w miedzy czasie gdy ona spi ja tez staram sie usnac, albo cos zrobic w domu.

ale zapewne za kilka tygodni tez tak jak Wy powiem ze co mam zrobic z tym wolnym czasem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16762 przez Manga
Sloneczko, a ja poniekąd miło wspominam ten okres, gdy Żółwik był malutki - tak do 2 miesięcy to go karmiłam w zasadzie non stop i nadrabiałam zaległości oglądając filmy i seriale z maluszkiem przy piersi ;) Jak miał 3-5 miesiące to fajnie się bawił leżąc na macie, leżaczku...

Za to teraz czas "wolny" mam tylko wtedy, gdy śpi - bo jak nie śpi to wszędzie go pełno, biega po całym domu i fascynuje go wszystko czego dotykać nie powinien (ostatnio np. szczotka do WC, dvd, jedzenie w mieseczce kota) ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16764 przez Madzia89862
oj Manga to teraz sie nalatasz:)gdzies mi sie obilo ale nie pamietam gdzie ze im bardziej dziecku sie bedzie czegos zabraniac i mowic tego"niewolno:to dziecko tym bardziej bedzie chcialo sprawdzic.chyba to ta "super"ninia sie wypowiadala ale nie jestem pewna.

ale ten czas szybko leci.niby pogoda fatalna i co chwila u nas pada i przez to teraz jest wieczor a mam wrazenie jakbym przed chwila wstala:(brzdac spi.nudze sie i siedze na forum.nie mam nawet jakiej ksiazki poczytac:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu - 13 lata 11 miesiąc temu #16776 przez Moniq
u nas pogoda od piątku do kitu ale ja nie mam ostatnio czasu na nudę, Niunia od czwartku chora- kaszel, katar, trochę trochę temperaturki, do tego rosną na górze dwie jedynki i dwójka; wesoło mam że hoho, spać w dzień nie chce, ciągle płacze, szkoda mi jej strasznie :( dopiero teraz chwila wytchnienia, zajrzałam co tu u Was dziewczyny słychać ale padam na nos więc chyba ide za Niunią spać

a tak normalnie to biegam za Niunia po całym mieszkaniu, bo nauczyła się raczkować i wyciągam ją to z pod stołu, z pod krzesła, odciągam od kociej miski, ratuję kota przed Niunią, która próbuje się na niego wspinać, odciągam od szafki lub sofy po których próbuje się wspinać, ani chwilki nudy :) bawimy się Misiami, grającymi zabawkami, jednym słowem szaleństwo cały dzień z krótką ok godzinną przerwą na drzemkę; ale spacerków bardzo bardzo nam brakuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16777 przez Madzia89862
Moniq idz idz odpoczynek po takich zmaganiach sie ci nalezy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16815 przez kakasia20
ja jeszcze nie jestem mamusia ale juz w pazdzierniku... ja bym zajela czyms malegourwiska:)) jakas gra zabawa z misiami zabawa w zgadywanki...cos by pomyslał

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16817 przez gonia.1985
U mnie też już coraz mniej wolnego czasu. Mały nie śpi już tak jak wcześniej po trzy godziny karmienie przewijanie i znowu trz godziny. Teraz już go zaczyna interesować coraz więcej i już za bardzo nie chce leżeć w łóżeczku, więc zaczynam wymyslać zabawy z takim maluszkiem ale zaważyłam, że bardzo podobają mu się różnego rodzaju wierszyki rymowanki, najlepiej krótkie i dźwięczne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16837 przez gold_butterfly
Straszna ta pogoda - ciśnienie może wręcz doprowadzić do załamania nerwowego :-/ Ja mam dzisiaj kolejny dzień lenia - tzn. roboty jest mnóstwo,ale energii brak :-D Szukam więc jakiś materiałów i będę szyła tego misia na konkurs. Tak myślę,że chyba uszyję ze starej... skarpetki,bo nic innego nie mogę znaleźć :-P Ostatnio robiłam porządki i wszystkie szmatki zostały wywalone :-) No ale może znajdę jakąś poszewkę na poduszkę i coś wymyślę :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16846 przez Mirella
Jak mi dziecko łapało za klawiaturę buszując po pokoju to wkładałam do łóżeczka, już nie łapie :) raczej nie zgadzam się z teorią że jak się dziecku zabrania to się pcha, ja właśnie zabraniam różnych rzeczy, bo dvd czy telewizor to nie są zabawki dla malucha i widzę że ona to rozumie, a ze próbuje mimo wszystko to inna sprawa. Tak mi sie wydaje ze mnie bierze na wypróbowanie, ustąpię czy nie. Wyznaczamy sobie teraz granice i twarda jestem bo jak teraz jej odpuszczę to potem sobie rady nie dam.
A żeby jej nie było żal klawiatury bo naprawdę lubiła to daliśmy jej starą, siedzi na podłodze i wali w nią klockami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16850 przez Madzia89862
mirella ja nie mowie ze to popieram wrecz przeciwnie tylko powiedzialam to co mi sie obilo o uszy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #16868 przez Mirella
Madzia, ja nie mówię że Ty popierasz, tylko jak to u mnie wygląda :) Jak ta pogoda się nie poprawi to wszystkie zbzikujemy, bo już o takich bzdetach się na forum gada, że strach :) No ale po to je mamy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl