BezpiecznaCiaza112023

Pomysł na walentynki

11 lata 2 miesiąc temu #546566 przez juzwia
Wiem, że niektórzy nie przepadają za tym świętem, ale właśnie dlatego, wydaje mi się, że warto podjąć ten temat. Może akurat zainspirujemy kogoś do czegoś niezwykłego. Ja stawiam na wiersze na walentynki . Najlepiej wysłane razem z kartką własnej roboty.

Julka, Pola, Mikołaj...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #549952 przez marynika
A ja stawiam na to, by po prostu ze sobą pobyć. Nie dlatego, że jest święto zakochanych i trzeba je jakoś uczcić, ale po to, by wykorzystać tę szansę na leniwy, romantyczny wieczór, na rozmowę, na bliskość. Kolacja przy świecach - dlaczego nie? Miłosne wierszyki, romantyczna muzyka w tle - i można podładować akumulatory na kolejne kilka tygodni ;-))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #560297 przez sylwunia
Ja kupiłam swojemu facetowi bardzo ładny album z pięknymi zdjęciami, teraz jest w super promocji na allegro z pendrivem serduszkiem w prezencie "Nowa Kamasutra" .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #809949 przez AniaF
W sumie to dzięki za pomysł z tą Kamasutrą. Już wiem co możemy sobie kupić i co na pewno się wykorzysta :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #812699 przez viva
Co wy planujecie w walentynki książki czytać? :> Ja myślałam, że tu ktoś wyskoczy z wyjazdem w góry, drogie apartamenty, wino, a tu spokój... Wy tak serio?:>

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #816756 przez vanilia
Takie walentynki? Same banalne pomysły... My w zeszłym roku odbyliśmy rejs promem. A jak było pięknie. Sama nie wiem czy znowu tego nie powtórzyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #822518 przez galicyjka2
Nie zdecydowałam jeszcze co kupię swojemu ale znalazłam co ja bym chciała dostać :laugh: taki kubek termiczny Kubek Termiczny na Walentynki[/url] tylko jak mu zasugerować że taki chce? Może zostawię otwartą stronę i wyjdę na chwilę. Ciekawe czy się kołek domyśli B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822658 przez Mirella
Bardziej spamerskiego wątku na forum to chyba nie ma

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #940191 przez halinkaa3
Ja bym chciała, żeby walentynki były częściej niż raz w roku :) nie wiem czy też tak macie? Marzy mi się romantyczna kolacja w takim ekskluzywnym miejscu http://luksusportal.pl/pl/kuchnia-konesera/prezentacje/platinum-palace :) ehhh cuda się zdarzają :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #952540 przez AniaF
Halinkaa3, świętować możecie przecież zawsze, bez względu na to czy ten dzień w kalendarzu, opatrzony jest jakąś specjalną nazwą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956141 przez midnight79
Właśnie, świętować można codziennie, zwłaszcza święto miłości :) a co do Walentynek, to romantyczna kolacja, jakaś zwiewna sukienka , muzyka i prezent z głowy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957079 przez Marcella25
Mój mąż na Walentynki zabiera mnie i córkę do Włoch:) We troje też może być romantycznie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959186 przez tamaraa24
Zazdroszczę...a właśnie możecie doradzić czy np. taka www.tivesti.pl/sukienka-wieczorowa będzie pasować na romantyczną kolację?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959684 przez agatka_laa
tamaraa24 -http://www.tivesti.pl/sukienka-zdobiona-czarna-koronka-z-przodu-boku-i-na-gorze-ramiona-przezroczyste.html ta jest przepiękna!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972211 przez SanN
Kamasutra to może być dodatkiem. U nas odbyło się to tradycyjnie facet kwiaty + restauracjagoscinna w Łodzi, późniejszy długi spacer. Mam wrażenie, że to od pewnego czasu poszło w złym kierunku, gdzie każdy szuka niecierpliwie tego gdzie można pójść i co zrobić, a rozwiązanie jest o wiele prostsze. Trzeba postępować tradycyjnie to będzie dobrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl