Dzienniczek ciąży - sklep internetowy Brioko.pl

MAMUSIE GRUDZIEŃ 2012

8 lata 4 miesiąc temu #376167 przez margolcia80
hej hej :)
ja tez ma termin na 2 grudnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #376218 przez Patrycja
Cześć. Mój termin przypada na 15 grudnia. To moje pierwsze dzieciątko.

8 lata 4 miesiąc temu #376370 przez zaciążona
Pomysł z brzuszkami super:) W najbliższym czasie dodam swój:) A tak swoją drogą to ciekawa jestem co tym razem się w brzuszku chowa. Jak byłam w ciąży z synem czułam, że będzie chłopak, z córką najpierw myślałam, że facio ale jak mi tyłek rozsadziło to stwierdziłam, że kobita i jest, a teraz..... hmmmm ciekawe wydaje mi się z facet :) a Wy jaki macie przeczucia a może znacie już płeć. Byłam na innych forach i tam kobitki juz w 12 tyg. wiedziały :ohmy: mi gino zawsze mówił między 16-20 tyg. Czekam na odpowiedzi:) ruchliwie się tu zrobiło i dobrze:)

8 lata 4 miesiąc temu #376446 przez margolcia80
no to ja mam przeczucie ze bedzie dziewczyna :) a moj maz mysli ze bedzie chlopak :) ale najwazniejsze zeby bylo zdrowe :)

8 lata 4 miesiąc temu #376615 przez Aisha
Mój mąż chce dziewczynke, ja chłopaka.. oby było zdrowe zobaczymy :) tu gdzie mieszkam w szpitalu podczas usg nie mówią płci, dowiedzielibyśmy się w polsce, ale zastanawiamy sie czy nie zostawić tego jako niespodzianke :))

8 lata 4 miesiąc temu #376645 przez margolcia80
Aisha a gdzie mieszkacie?? My w Austrii ale tutaj mowia jaka jest plec dziecka chyba ze nie chchesz wiedziec :)

8 lata 4 miesiąc temu #376646 przez szczesciara
Cześć Dziewczyny
Ja też mam termin na grudzień dokładnie na 20 :laugh: to mój pierwszy dzidziuś i nie mogę się doczekać kiedy będzie już z nami

8 lata 4 miesiąc temu #376844 przez Aisha
Margolcia, my mieszkamy w Londynie ale dzielnica jest głównie muzułmańska-azjatycka, dużo ludzi z Indii lub wiosek Pakistańskich gdy dowiadują się o córce dokonują aborcji.

8 lata 4 miesiąc temu #376960 przez izzybell
Witajcie grudniowe mamusie, dołączę do was z terminem 24 grudnia.
To moja pierwsza ciąża, ah ...co za radość. Jak się czujecie?
U mnie 3kg w dół, straszne mdłości i zawroty głowy... 12.06. mam usg położnicze, jestem lekko przerażona, czy wszystko pójdzie dobrze, Was też zjadały obawy?

Nie pamiętam już jak wyglądał świat bez Ciebie

8 lata 4 miesiąc temu #376984 przez margolcia80
Aisha no to bedzieci mieli niespodzianke :)
izzybell ja w sumie nie wymiotowalam ,ale mdlosci mialam :) przytyc w sumie to jeszcze nie za bardzo przytylam ale mamy na to jeszcze czas :) trzymam kciuki za usg :) ja zawsze mam stracha jak ide do gina ;)

8 lata 4 miesiąc temu #376988 przez izzybell
Jak ja zazdroszczę tego nie wymiotowania. Mi nawet woda mineralna się nie przyjmuje... Te dolegliwości "przykuły" mnie do łóżka. Nie mogę się doczekać, aż to minie :) Na tycie na pewno jest jeszcze sporo czasu. Pozdrawiam.

8 lata 4 miesiąc temu #377024 przez margolcia80
izzybell a ja chcialam choc raz zwymiotowac :) zeby wiesz poczuc sie naprawde w ciazy :) a na mdlosci pomagala mi woda z cytryna :)
ja wogole nie czuje sie ciazowo :( brzuszek mam maly w sumie to bardziej tluszcz niz ciaza :( no i poza bolami podbrzusza i syfami to tak fizycznie nic mi nie jest

8 lata 4 miesiąc temu #377029 przez izzybell
Dzidzia jest jeszcze malutka, czas brzuszka dopiero nadejdzie, nic się nie martw, jeszcze będziemy mieć go dosyć :P
Jeśli czujesz się dobrze, to naprawdę się tym ciesz. Moje życie teraz to kalkulacja, czy uda mi się dojść do sklepu, czy znowu wybiegnę z niego z "pełną buzią". I bieganie od lekarza do lekarza, internista, endokrynolog, ginekolog, i jeszcze mi nerki podniosły bunt. Ekg, usg, potas, elektrolity, morfologia co tydzień w zasadzie itd. itd.
Dobrze, że ciąża nie jest zagrożona i maluszek póki co czuje się zdecydowanie lepiej niż jego mama. Ciekawe czy to będzie Matylda czy Tymoteusz :) Pewnie nie tylko ja mam już imiona w zanadrzu :)

8 lata 4 miesiąc temu #377053 przez margolcia80
izzybell do lekarza to i ja smigam :) niestety endokrynolog jak na razie co 3 tygodnie i ginekolog teraz raz w miesiacu, no i jak zwykle praktyczny bo on mi zwolnienia wypisuje :) ale na poczatku ciazy to ja bylam u gina 2 razy w tygodniu poniewaz moja ciaza jest z in vitro a ja bylam przestymulowana i musialam latac i sprawdzac wszystko. no i praktyczny tez mi nawet do domu przychodzil bo 2 razy w tygodniu dostawalam zastrzyki w dupsko na podtrzymanie. teraz jest troche spokojniej :)

8 lata 4 miesiąc temu #377054 przez izzybell
Zaskoczyłaś mnie tym in vitro. Gratuluję sukcesu, bo wiem, że do najprostszych zabiegów to nie należy i na pewno kosztowało Cię to wiele wysiłku.
Trzymam za Was kciuki z całych sił. :kiss:

Moderatorzy: ilonaizzybell
Reklama

Bestsellery

• Koszulka Regularna mama

Regularna mama

• Koszulka Brioko baby

Brioko Baby

• Dzienniczek ciąży

Dzienniczek ciąży

• Dzienniczek żywienia dziecka

Dzienniczek żywienia

• Dzienniczek żywienia maluszka