Dzienniczek ciąży - sklep internetowy Brioko.pl

MAMUSIE GRUDZIEŃ 2012

8 lata 4 miesiąc temu #377059 przez margolcia80
izzybell dziekujemy za kciuki i za Was tez trzymamy :) a to w sumie ISCI bylo, juz 6 raz , ale tym razem wszystko przebiego pomyslnie :) i oby juz tak do konca bylo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #377108 przez Patrycja
Jestem w 13 tc i przytyłam 2,5 kg. Brzuszek na razie maleńki. Ciąża przebiega super, bez żadnych dolegliwości, no może poza dużym apetytem :)

8 lata 4 miesiąc temu #377139 przez margolcia80
Patrycja to super :) Gratulacje!!! i zazdroszcze apetytu, ja na poczatku mialalm duzy apetyt a teraz to mi jakos sie nie chce jesc :(

8 lata 4 miesiąc temu #377153 przez Patrycja
Dziękuję. Chyba bym wolała tak jak ty stracić apetyt. Bo niestety ale nieraz jest to bardzo uciążliwe. W torebce zawsze muszę mieć jakiegoś batonika, żeby szybko przegryźć. Tylko bym jadła i jadła...

8 lata 4 miesiąc temu #377171 przez margolcia80
Patrycja wiesz tylko ja mam wyzuty sumienia ze malo jem, no bo nie dam rady :( i mysle ze malenstwo gloduje jak ja malo jem :( wiec na sile staram sie wcisnac troche

8 lata 4 miesiąc temu #377297 przez Patrycja
margolcia80 masz rację. Przekonałaś mnie, że ciągłe jedzenie jest o wiele lepsze niż nic niejedzenie. Pewnie też jak bym nic nie mogła przełknąć to też bym zaczęła się martwić o dzidziusia.

8 lata 4 miesiąc temu #377330 przez zaciążona
Hej!
Ja wam powiem,że w pierwszej ciąży wymiotowałam dzień w dzień do 16 tyg:( schudłam 5 kg i martwiłam się, że coś będzie nie tak. Ale gino wytłumaczył mi,że to hormony buzują:) I rzeczywiście jak tylko minęły wymioty to z -5 zrobiło się co 2 tyg + 2 , i tak do końca ciąży przybyło mi 16 kg:) W drugiej ciąży może 2 razy mi się zdarzyło wymiotować a teraz w ogóle, tylko mnie mdliło. Ale odrzuciło mnie od mięsa. Jem tylko nabiał owoce i warzywa. Przez to też przechodzi mi przez myśl, że to może nie być wystarczające ale podobno organizm w ciąży sam upomina się o niezbędne składniki odżywcze a do końca 3 miesiąca pobiera od nas właśnie na wypadek braku apetytu, więc nie martwcie się, że na razie nie chce wam się jeść to minie:)Mnie też boli podbrzusze ale to podobno normalne, ja mam dodatkowe predyspozycje bo jestem po 2 cesarkach i czeka mnie trzecia. Zaczęliśmy w czwartek 14 tydzień:) Ale to leci jak z procy:)

8 lata 4 miesiąc temu #377872 przez szczesciara
Hej przyszłe mamuśki :)
Ja osobiście nie mam takich objawów jak niektóre z was czyli wymioty i mdłości i strasznie wam współczuję u mnie od początku ciąży wręcz zwiększył mi się apetyt, rano jak nie zjem szybko śniadania to już mnie skręca z głodu, za to nabrałam więcej energii i tak naprawdę nie odczuwam, że jestem w ciąży dlatego 3mam za was kciuki żeby mdłości i wymioty wam szybko minęły :blink:

8 lata 4 miesiąc temu #377898 przez izzybell
2 dzień 13 tygodnia jako jedyny dzień bez wymiotów, niestety obawiam się, że to jakaś cisza przed burzą...odkąd wybił 5 tydzień, takiego dnia nie było.
Chciałabym wierzyć, że już będzie trochę lepiej.

Nie pamiętam już jak wyglądał świat bez Ciebie

8 lata 4 miesiąc temu #378299 przez Pokrzywka
Ale zeście się rozpisały :) Widzę że jest kolejna mamuśka która ma termin na 24 grudnia tak jak ja :) Ja weszłam w 12tc czyli leci 13tc :) tak się cieszę w piętek zaczynam 14tc czyli wchodzę w II trymestr :) :woohoo: Czuję się dobrze nie wymiotuje, nie mam mdłości, apetyt mam ogromny. Przez te 3 miesiące przytyłam niecały 1 kg.

8 lata 4 miesiąc temu #378847 przez Aisha
Dziewczyny jak mozecie być w 14stym tyg w piątek skoro ja jestem w 12stym- będzie w środe i termin mam na 26stego grudnia?

8 lata 4 miesiąc temu #378849 przez Aisha
a tak poza tym już za jeden dzień zobacze moje maleństwo..jestem taka podekscytowana :)

czy macie takie bóle brzucha jakby wam się mięśnie rwały lub podobne do skurczy mięśni na brzuchu?

8 lata 4 miesiąc temu #378870 przez zaciążona
Ja licze tak jak mój gino:) Mam termin na 13 grudnia i w czwartek zacznę 15tc.
Mnie cały czas tak właśnie boli brzuch i do tego rozwala mi głowę, ale podobno w ciąży to normalne bo to rozciągająca się macica. Ja dodatkowo jestem po dwóch cesarkach więc u mnie to było więcej niż pewne, że brzunio będzie bolał.

8 lata 4 miesiąc temu #378877 przez margolcia80
Aisha ja dzis wlasnie zaczynam 15 tydzien a wg okresu 15t 2d :) a termin mam na 2 grudnia :)
mnie tez pobolewa podbrzusze i pachwiny, jak pochodze troche to musze potem polezec bo tak bola pachwiny :( a glowa to tez mnie boli, czasami budze sie z bolem:(

8 lata 4 miesiąc temu #379483 przez szczesciara
Powiem wam dziewczyny ze z wyznaczeniem terminu to jakos dziwnie jest ja myslalam ze dzis mija mi 13 tydzien ciazy termin mam na 20.12 natomiast dzis u lekarza na wizycie okazalo sie ze jest to 12tydz i 5 dzien

Moderatorzy: ilonaizzybell
Reklama

Bestsellery

• Koszulka Regularna mama

Regularna mama

• Koszulka Brioko baby

Brioko Baby

• Dzienniczek ciąży

Dzienniczek ciąży

• Dzienniczek żywienia dziecka

Dzienniczek żywienia

• Dzienniczek żywienia maluszka