Dzienniczek ciąży - sklep internetowy Brioko.pl

MAMUSIE GRUDZIEŃ 2012

7 lata 3 tygodni temu #776263 przez ranusia
iwih nie mozesz mowic o sobie ze jestes zla matka, w koncu nie znecasz sie nad mala, a taki czy podobny upadek Wiki zaliczy jeszcze nie raz, to jest tylko dziecko. Malgosia tez mi raz zleciala z lozka, na szczescie skonczylo sie na mega placzu i moich poszarpanych nerwach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #776826 przez eta
renusia powiedz mu żeby zamontował złote kreaty w oknach to bedziesz jak w "złotej klatce" co ty, nie badz jego niewolnica, zazdrośc jest dobra ale z umiarem... grrr... faceci...
Wiesz co w sumie zawsze mam kogoś... Ale zaczynam od nowa i zmieniam kierunek szycia :) ide w przytulanki, zabawki, poduszki
np

eh.. nie jest łatwo ale coś trzeba robić :D
a ty głowa do góry

iwih kochana nie wolno ci tak myśleć. jesteś tylko człowiekiem wiec mogłaś coś zawalić :) ważne że nic takiego sie nie stało... u mnie K czasami też coś wywinie i jest dużo płaczu. przecież nie bede chodzić w krok w krok za nim i pilnować by nie upadł... najadłaś sie stresu i teraz pewnie bedziesz bardziej sie polnować:)
Marta A
K tez mi daje popalić ostatnio ale ja go nie nosze :)

aaaa od wczoraj mówi TA TA TAA TAA - wiem że dla was to już oklepane ale dla nas nowość :P

7 lata 3 tygodni temu #776860 przez mammy2012
cześć Kochane:)
Iwih u mnie ta sama sytuacja i też wczoraj!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Siedziałam przy Oskarze i ustawiałam budzik a on siedział na kanapie i gryzł książeczkę tak się na niej wyżywała, że przeważył sie na plecy i spadł na głowę do tyłu. myślałam że umre jak to zobaczyłam. A siedziałam od niego 5 cm!!!!!!!!!!!!!!! Dziś to nadal przeżywam:(!!!
mam te same odczucia jak Ty! Też sobie zarzucam że jestem złą matką!!! Bo siedziałam zajęta czymś zamiast patrzeć na dziecko! ehhhh

Oski jest taki teraz niedobry. Jęczy, płacze, wymusza! Ręce opadają! Nauczył się już tak szybko chodzić, że nawet czasami biegnie z rozstawionymi rękami i tak okrakiem jak pajacyk:)
jak chce na siebie zwrócić uwagę to wali głową w ścianę albo w podłogę i płacze.

7 lata 3 tygodni temu #778123 przez iwih
Witam

Z Wiktorią po upadku jest wszystko ok nic się złego nie zaczęło dziać i jest super. Teraz to jak zbliż się do kraju łóżka to jak już widzi spad to dalej nie podchodzi, więc przynajmniej na razie nie kręci jej próba skakania z łóżka.

Mammy2012 moja Wiki też jest strasznie nie grzeczna ostatnio zaczęła mnie bić po twarzy jak ją trzymam, drapać, gryźć robi się straszny rozbójnik. Dawanie po łapkach nic nie dawało wręcz odwrotnie rozwścieczało, więc zaczęłam przytrzymywać jej rączki i trzymam dopóki się nie uspokoi i na razie działa.

Pozdrawiam

I dzięki wam za słowa otuchy zawsze to się lżej na sercu robi jak ktoś cię wysłucha i wspomoże dobrym słowem. :kiss:

7 lata 3 tygodni temu #778145 przez eta
wow... mój K takich rzeczy nie robi... jeszcze.. mam nadzieje że nie bedzie robił. Kurcze dopiero 10 mies i takie rzeczy :(
my dzisiaj od 7 rano w trasie po grobach, wróciliśmy po 15 do domu. K mało spał i dał troche popalic na jednym cmentarzu..
teraz je i pójdzie spać :)
iwih przynajmniej sie nauczyła że może upaść :) dzisiaj byliśy u prababci K i mówi bo sobie palce drzwiami przytnie, a my na to, to siebie przytnie i sie nauczy :)
kilka krotnie jedna reke w szufladzie a druga dopychał... już tak nie robi :)

7 lata 3 tygodni temu #778357 przez ranusia
Małgosia też takich rzeczy nie robi, grzeczna jest, niczego nie wymusza, sama potrafi się sobą zająć, sama zasypia, normalnie ja to czuję się jej coraz mniej potrzebna :dry:

7 lata 3 tygodni temu #778932 przez mammy2012
Cześć kochane dziewczynki:)

Co u was?

Kosa, Izzy? nie ma was:(

7 lata 3 tygodni temu #779242 przez izzybell
Jestem jestem, czytam na bieżąco , tylko nie bardzo wiem, co Wam napisać, bo nie chcę tu czarnych chmur rozsiewać. ;)
Kawy za to chętnie się napiję ;)

Nie pamiętam już jak wyglądał świat bez Ciebie

7 lata 2 tygodni temu #780072 przez kosa
hej dziewczyny

ja tez jestem, czytam nawet w miare regularnie ale hmm powiedzmy ze strzelilam focha na forum

pozdrawiam

"Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze a przebacza, odepchnięta wraca - to miłość macierzyńska."

7 lata 2 tygodni temu #782500 przez eta
Cisza okropna.... tzn koniec znajmosci?

7 lata 2 tygodni temu #783128 przez izzybell
Wiesz sądzę, że każda z nas ma mało czasu na siedzenie na forum, dzieci nam podrosły, zajmują coraz więcej czasu. Niektóre dziewczyny chodzą do pracy, inne po lekarzach... Ja i tak cały czas czekam na wiadomość, że u kogoś pojawią się znowu 2 kreseczki

7 lata 2 tygodni temu #783550 przez izzybell
Pędzę do Was z dobrą wiadomością, hmm... może ktos jeszcze tu zagląda ;)

Kostek od 3dni jest prowokowany na białka mleka krowiego i NIC ;)
Zajada się jogurtem naturalnym i skóra czystam biegunek nie ma... więc nie zapeszając, to dobry znak!

Kawą częstuję orzechową !

7 lata 2 tygodni temu #783926 przez eta
Bravo kostek... suuuuper wiadomosc. Ja zagladam codziennie :-) :-)

A jak tam wasze noce? Bo ja czesto wspominam ten ostatni miesiac przed porodem :-) :-) ja wstaje raz w nocy... czesto mi sie budzi z placzem, nie wazne czy to dzien czy noc...
Co podajecie na sniadania????
Bylismy na sesji zdjeciowej... mam tylko dwie fotki jak dostane cala sesje to sie pochwale. Na roczke tez bedzie mial :-) :-)
Macie buty zimowe? Bo ja sama nie wiem co robic eh...

7 lata 2 tygodni temu #784108 przez eta
Bravo kostek... suuuuper wiadomosc. Ja zagladam codziennie :-) :-)

A jak tam wasze noce? Bo ja czesto wspominam ten ostatni miesiac przed porodem :-) :-) ja wstaje raz w nocy... czesto mi sie budzi z placzem, nie wazne czy to dzien czy noc...
Co podajecie na sniadania????
Bylismy na sesji zdjeciowej... mam tylko dwie fotki jak dostane cala sesje to sie pochwale. Na roczke tez bedzie mial :-) :-)
Macie buty zimowe? Bo ja sama nie wiem co robic eh...

7 lata 2 tygodni temu #784241 przez izzybell
Na śniadanko jemy kanapeczki z pieczonym mięskiem (pokrojonym jak wędlinka), jajecznicę, owsiankę z owocem, kaszkę kukurydzianą, naleśniczka na wodzie (mleko modyfikowane by się nadaało). Czasem kupuje słoiczek kurczaka, czy królika i używam go jako pasztecik na kromeczki, czy owocowy mus robi za Dżem .Płatki ryżowe z musem owocowym też świetnie się sprawdzaja.
A jak bardzo mi się nie chce - to dostaje czasem banana na śniadanie i bułkę do ręki.

Wszystko w kawałkach, wszystko do rączki - to podoba mu się najbardziej, choć od paru dni jest problem, bo ma strasznie napuchnięte dziąsła przez tą przebijającą się armię zębów, nawet mu buzia spuchła i gorączkuje troszkę.

Jeśli chodzi o noce, od operacji jest tragedia, pobudki, płacze...rozregulowany dość mocno jest.

Moderatorzy: ilonaizzybell
Reklama

Bestsellery

• Koszulka Regularna mama

Regularna mama

• Koszulka Brioko baby

Brioko Baby

• Dzienniczek ciąży

Dzienniczek ciąży

• Dzienniczek żywienia dziecka

Dzienniczek żywienia

• Dzienniczek żywienia maluszka