Dzienniczek ciąży - sklep internetowy Brioko.pl

MAMUSIE GRUDZIEŃ 2012

7 lata 2 tygodni temu #784953 przez iwih
Witam no faktycznie ostatnio tu cisza jak makiem zasiał.

Izzybell to super że Kostkowi nic nie jest po mleku oby tak dalej, a jak robisz te naleśniczki bo też bym spróbowała dla Wiki.

Eta mi Wiki też się ostatnio wybudza z płaczem na szczęście w ostatnich dniach na spacerach lub jak śpi w dzień, wygląda to tak jakby miała jakiś koszmar senny.
Stała się też strasznie przytulaśna cały czas się tuli nie chce się bawić sama cały czas najlepiej aby z nią być i albo ją nosić albo przytulać jak siedzi na kolankach u mamy.
A jak wasze dzieciaczki śpią długo w dzień ???

Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #784961 przez izzybell
Mój młody śpi raz w ciągu dnia około 1godziny.

Naleśniki jak robię?
jajko+woda+mąka+olej+szczytpa cynamonu - miksuje i smażę;) Dziś robiłam w zestawie jajko+jogurt naturalny+woda+cynamon+mąka kukurydziana i wyszły super, mały zjadł z gotowanym jabłkiem. Czasem dorzucam do ciasta troszkę zmielonych płatków owsianych, czasem bazylię, oregano i wtedy np jemy z kurczakiem, kombinuje i fantazjuje na temat naleśników od lat i nawet nie umiem proporcji podać. ;)

Nie pamiętam już jak wyglądał świat bez Ciebie

7 lata 1 tydzień temu #785759 przez iwih
Witam
Dzięki Izzybell będę musiała spróbować zawsze to coś nowego a nie w kółko to samo. Spróbuje na mleku modyfikowanym zobaczymy jak wyjdą pozdrawiam.

7 lata 1 tydzień temu #787151 przez eta
ooooo tez zrobie takie nalesniki :)
K od wczoraj chodzi z pufka, stołem, krzesłem po mieszkaniu. Traktuje je chyba jako pchacz hehe...
zaczyna też stawać bez trzymanki, kiedyś tylko w łóżeczku ostatnio już nawet na panelach.
czesto jak mu powiem nie... to zaczyna pyskować po swojemu eh...
od poniedzialku coś sie zmienia i nie wiem czy mnie testuje na ile mu pozwole ale bywa że płacze długo jak mu na coś nie pozwole... np gdy zaczyna bawić sie kablami od maszyny wiec go biore i odkładam dalej i tłumacze.. jest mega płacz... tak kiedys bawilismy sie z godz. w końcu dałam go do łózeczka to tam dopiero lapmenty były.... wyciągłam postawiłam miedzy zabawkami iiii bawił sie z 40 min. Ale walka była ostra. Wczoraj to samo... nauczył sie tak dziwnie jojczyć ni to płacz ni to pisk ;/ wieczorami mam już dość jego jojczenia.

7 lata 1 tydzień temu #787868 przez iwih
Witam ja dziś zrobiłam naleśniki ale mojej Wiki chyba nie podeszły i się nimi bawiła rozrzucając po kuchni.

7 lata 1 tydzień temu #788662 przez izzybell
noooo i jest zmiana skórna....kupa rozluźniona... chyba za szybko cieszyłam się brakiem reakcji na białko ;/

7 lata 1 tydzień temu #789107 przez ranusia
może za dużo na raz mu dawałaś i dlatego tak zareagował... ze skazy białkowej nie wychodzi się od tak, na to potrzeba czasu. Teraz jak zauważyłaś reakcję na białko zrób przerwę, poczekaj aż to wszystko minie i wtedy spróbuj jeszcze raz, tym razem robiąc kilkudniowe przerwy... może to coś da.

7 lata 1 tydzień temu #789129 przez izzybell
jedna miarka mleka HA na 230ml i jedna łyżeczka jogurtu, tak jak lekarz kazał...

7 lata 5 dni temu #792228 przez eta
cisza okropna :)
jakie plany na urodzinki?
Kosa, a ty już tuż tuż....

7 lata 5 dni temu #792330 przez ranusia
my urodzin Małgosi jako takich nie robimy, kto przyjdzie ten będzie.
z racji tego, że Małgosia przepada za odkurzaczem to postanowiliśmy kupić jej na urodziny taki mały z rurą, wciągający sztuczne śmieci.

7 lata 5 dni temu - 7 lata 5 dni temu #792512 przez kosa
hejka :)
no Oliwka urodziny ma już w następny czwartek ale imprezę robimy 30 listopada. Przygotowania zaczną się w następnym tygodniu :) Będzie 17 osób :)

izzy możne to jeszcze za wcześnie.. mój siostrzeniec ze skazy białkowej wyszedł dopiero po swoich pierwszych urodzinach.

jak u was z chodzeniem? Bo moje dziecko już nie chodzi, ona biega :)
i zaczyna coś tam mówić, np. jak pokazuje gdzie ma oko to mówi "oto" :P
nadal nie wiem co jej kupić na prezent na urodziny ale chyba poczekam zobaczę co dostanie i dopiero coś jej kupie ;) żeby się czasem prezent nie powtórzył..

eta widziałam zdjęcia sesyjkowe Ksawcia :) super! zwłaszcza te zdjęcia w czapce renifera :) taki duży chłopak już :)

"Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze a przebacza, odepchnięta wraca - to miłość macierzyńska."

7 lata 4 dni temu #793199 przez eta
kosa tak tak sesja była :) wyszedł super... mój nie chodzi jeszcze i raczej nie bedzie szybko chodził :) od kilku dni chodzi z krzesłem po mieszkaniu hehe.. brakuje mu chodzika czy coś..
Kupiłam mu garnuszek klocuszek i nawet sie nim bawi a raczej rzuca nim po mieszkaniu.
prezent... hm... sama tez nie wiem chrzestna kupuje mu stoliczek edukacyjny. dziadkowie pewnie kase dadza. Planujemy go zabrac do jakieść bawialni, co myslicie?

oto kilka fotek z sesji

bedziemy robić też sesje na roczek :) musze tylko wymyślić co zrobic, jak go ubrać i jakie kolory :)

7 lata 4 dni temu #793202 przez ZosiaSamoosia
Witam;)
A rok temu każda dłuższa nieobecność na forum to były domysły, że może już;P
Izzy ma rację, wcale nie tak łatwo trochę czasu znaleźć na pisanie jak dziecko wymaga uwagi cały czas;)
Szymon zaczyna powoli chodzić sam, zdarza mu się przejść przez pokój, ale powolutku i spokojnie. Najlepiej jak zaczyna się niepewni czuć idąc i tak przystaje i powolutku kuca żeby się nie przewrócić;)
Szymek na śniadanie zjada kaszkę 7zbóż z bv, na drugie śniadanie kaszkę owocową ryżową, na obiad w zależności co gotuję, prawie wszystko je z nami, na podwieczorek zazwyczaj parówkę z bułeczką lub jakiegoś banana ew. sok z jabłka, marchewki i buraka (sami robimy) i na kolację znów kaszkę tylko mannę owocową z bv. Oczywiście dostaje też jakieś prezkąski typu herbatnik czy chrupek kukurydziany.
My prowokację mamy zrobić dopiero w styczniu, ostatnio po łyżeczce jogurtu go okropnie zesypało i doktorka kazała poczekac do stycznia...:(
Ostatnio na wizycie mały ważył 9600 i mierzył 80cm, ciekawe ile bedzie jak pójdziemy na szczepionkę jak roczek skończy;P
My dalej 2 ząbki mamy tylko, ale myślę, że teraz coś się ruszy bo taka maruda się zrobiła z niego. Też zaczyna płakac jak mu czegoś zabronię:( masakra jakaś:(

7 lata 4 dni temu #793503 przez iwih
Witam
No ZosiaSamoosia masz rację rok temu to jak była cisza to już snułyśmy przypuszczenia czy to już a teraz dzieciaczki kończą nam roczek i są tak ruchliwe, że całą uwagę trzeba im poświęcić.

Jeżeli chodzi o roczek to my 18 zrobimy takie urodzinki dla znajomych i tych z rodziny co akurat będą, w domu. Na 26 mamy ustalony roczek w kościele więc będzie cała rodzinka w komplecie bo to są święta i wszyscy zjeżdżają i to zrobimy raczej w knajpce jakieś. A i po drodze 23 mamy jeszcze imieniny ale to już nie wiem.

Wiktoria też jeszcze sama nie chodzi po domu tylko jak się czegoś trzyma. My też mamy na razie tylko trzy ząbki i to tylko na dole ciekawe kiedy górne wyjdą.

Pozdrawiam

Eta super sesja, też zamierzam Wiki zrobić coś podobnego tylko szukam fotografa.

Moderatorzy: ilonaizzybell
Reklama

Bestsellery

• Koszulka Regularna mama

Regularna mama

• Koszulka Brioko baby

Brioko Baby

• Dzienniczek ciąży

Dzienniczek ciąży

• Dzienniczek żywienia dziecka

Dzienniczek żywienia

• Dzienniczek żywienia maluszka