Dzienniczek ciąży - sklep internetowy Brioko.pl

MAMUSIE GRUDZIEŃ 2012

6 lata 10 miesiąc temu #815135 przez izzybell
Hej dziewczynki!
Arti witamy witamy ;]

Co do tego uczulenia, to ja nie sądzę, żeby wysypka na nogach miała związek z mlekiem, jak ona wygląda? A może cukru za dużo?

Kostek przesypia całe noce od jakiegoś tygodnia, za to w dzień diabeł nie dziecko, jak tylko czegoś mu nie wolno to ryk. Ostatnio w ogóle jest marudny strasznie.
Mleko pija 2-3 razy dziennie.
Jakoś tak to wychodzi, w nocy nawet jak się obudzi to nie dostaje. Ale to bardziej takie przebudzenia, powierci się chwilkę i idzie spać dalej.

Dawno mnie nie było, zastanawiałam się nawet czy będzie co poczytać, a tu zaskoczona jestem, że jednak forum jeszcze żyje.

Eta, może ludzi nie stać teraz na takie cuda, każdy patrzy jak najtaniej, bo czasy ciężkie. Talentu ewidentnie Ci nie brak, tylko gorzej wstrzelić się w coś konkretnego.
Chyba kopalnią sprzedaży jest allegro.

Nie pamiętam już jak wyglądał świat bez Ciebie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #815341 przez arti
iwih - ja pod koniec stycznia szczepie, cieszę się ze nie u wszystkich przechodzi niefajnie :)

nocnik u nas od 2 miesiecy, średnio łapię 3-4 razy sikania, sadzam po większym posiłku, po powrocie ze spaceru, po drzemce i przed kąpielą. czasem już sama idzie do łazienki i pokazuje na nocnik, więc u nas bez presji, na etapie przyzwyczajania.

odwołuję z jedzeniem sztuccami, dzisiaj jest tylko tym zainteresowana i zaczyna jej wychodzić, choć eksperymentowała z piciem mojej herbaty za pomocą widelca też...

izzybel - a to marudzenie to masz jakiś pomysł skąd? ząbki?

6 lata 10 miesiąc temu #815507 przez iwih
Witam
Dziś Wiktoria zasnęła w łóżeczku turystycznym z czego się bardzo cieszę :woohoo: Ponieważ przenosimy ją z łóżeczka drewnianego i odizolowujemy trochę odemnie. Gdyż w łóżeczku drewnianym z jednej strony były wyciągnięte szczebelki i mała mogła wychodzić kiedy chciała na łózko mamy. A teraz przyjemniej nikt mi włosów nie wyrywa. :silly:

Z wizyty wyczytałam że moje dziecko mierzy 82 co i waży 10,2 kg. Następne szczepienie w maju.
Pozdrawiam

6 lata 10 miesiąc temu #816322 przez iwih
Witam a tu co taka cisza jak makiem zasiał.
Wiktoria robi się coraz bardziej nieznośna więc te ząbki chyba już niedługo będą. :laugh:

Pozdrawiam

6 lata 10 miesiąc temu #816957 przez eta
hej hej :) weekend był to cisza :P

izzybell
w kwesti dzieninnych rzeczy juz wiec czego matki chca... wiec dlatego rezygnuje :)
w modzie ślubnej troche inny przelicznik kasowy wiec może tam sie uda... narazie nie ma sezonu wiec mam czas by coś robić :D
strone na FB założyłam ale w formie "sklepu" prowadze blog. Jeszcze musze go gdzieś reklamować... narazie mam 500 wejsc czyli mało

Nicnik mamy ale lezy schowany bo nie wysiedzi na nim nawet 30sek ;/

Od wczoraj Ksawi jak gdzies idzie za mna albo z G i wracamy do pokoju to cwaniak reke do góry daje my go zabrac ze soba hehe... smiesznie to wyglada :) i jeszcze wola EEEEE....

Sam nie je bo ja nie moge patrzyc jaki syf robi... tak wiem.. kiedyś sie poświece :P Dostał na ur talerzyk co sie mocuje do stołu wiec bedzie trzeba cosik zrobic

6 lata 10 miesiąc temu #817762 przez Marta A
Jedziemy do szpitala. Kubuś ma ostre zapalenie krtani...

6 lata 10 miesiąc temu #817793 przez eta
zdrowiaaaaaaaa
czekamy na info
3maj sie!!!

6 lata 10 miesiąc temu #818066 przez Marta A
nie dali rady nigdzie założyć mu wenflonu to anestezjolog wbił się w szyję.... :( Płaczę od 17.00. Ledwo żyję. Kubuś wyczerpany. Nie ma dla nas sali. Łóżko się znalazło pół godz temu i leży na korytarzu bo nie ma miejsc...

6 lata 10 miesiąc temu #818279 przez iwih
Witam

Marta A szybkiego powrotu do zdrowia dla Kubusia, i oby ten szpitalny horror się jak najszybciej skończył i byście wracali do domciu.

No cóż z tymi wenflonami u małych dzieci to mają problem ,a to nie jest miły widok dla matki wenflon w szyi lub główce, też płakałam jak zobaczyła moją z wenflonem w główce, jak miała żółtaczkę po porodzie. Na początku myślałam że to bestialskie, ale z drugiej strony to muszą podać jakoś tą kroplówkę.

Pozdrawiam

6 lata 10 miesiąc temu #818628 przez ranusia
marta informuj nas stanie zdrowia Kubusia. W ktorym szpitalu lezycie?
Wychodzcie jak najszybciej do domu!!

Malgosia od piatku robi b. duze postepy w chodzeniu. Potrafi przejsc sama pol pokoju.

Dodatkowo wychodza jej zeby i meczymy sie z lekiem separacynym, ale poza tym jest ok.

6 lata 10 miesiąc temu #819134 przez arti
Marta - trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia, a dla Ciebie dużo wytrwałości i wewnętrznego spokoju byś dobrze to przetrwała

ranusia - a jak u was się objawia lęk separacyjny? bo u nas albo się nie pojawił albo bardzo łagodnie przeszedł...

A u nas Anka z katarem i biegunką, 6ty ząb właśnie wyszedł, mnie też zakatarzyło. Mam momentami problemy by ja dogonic na placu zabaw, zwłaszcza, że szuja chce po trawie chodzić po chwili, no ale nic, po prostu góra prania rośnie...

Ja od tygodnia na diecie, poza tym zaczęłam intensywne ćwiczenia. W momencie kiedy dostaje się w prezencie 3 miesiące diety i ćwiczeń to znaczy, że coś jest na rzeczy. acha, żeby nie było, prezent NIE od męża. On nie jest aż tak złośliwy :D

6 lata 10 miesiąc temu #819324 przez ranusia
lek separacyjny u Malgosi objawia sie tym, ze mala nie daje mi sie nigdzie ruszyc. jak widzi ze wychodze to zaczyna sie ryk. i niewazne ze siedzi z nia babcia czy tata. tak jakby bala sie ze jak wyjde to juz nie wroce.

6 lata 10 miesiąc temu #819524 przez eta
hej hej kobietki!
Marta A kochana jak u was???? zdrowia zyczymy! a Tobie wytrwałości :)
ranusia
heh... mój też tak reaguje to jest mega uciążliwe... ja nie mam siły już do niego. Czasami w nocy jak sie obudzi na jedzenie kolo 4 to zje i idzie spac. ale co kilka chwil patrzy czy jestem kolo niego. Siedze 5 min i potem ide i jak zobaczy że mnie nie ma to jest dramat poprosty...

arti
jak efekty??? i kto ci taki "słodki" prezent podarował ??
ja schudłam po ciązy tzn waże 49 a ważyłam 52 ;/

Czy wasze dzieci tez sie tak ślinia? my mamy 7 zebów i normalnie cały czas rece w buzi, cały mokry...

Dzisiaj zrobił postepy w chodzeniu cały czas chodzi na dwóch nogach chyba że nie nadąży za mna badz G to wtedy 4 łapki :) cały dzien chodzi ze swoja przytulanka jakby była jego ostoja hehehe...

pochawle wam sie :D dostałam sie do portalu DaWanda - portal z rekodziełem :)
w tyg bede dzownic na bezrobocie czy juz maja jakiś program na otwarcie firmy, jak tak to ide w to!!! w tym sie czuje dobrze do tego doszyjemy z mama krótkie suknie i mam nadzieje że podzie... bo zapytań mam dużo.. ale jeszcze nie ma sezonu

6 lata 10 miesiąc temu #819554 przez iwih
Witam

Arti a któż to wpadł na taki wspaniały pomysł na prezent, ja do dziś nie mogę się uporać z wagą, ale to z powodu tarczycy. Powinnam być cały czas na diecie i fakt w 2 tyg 5 kilo mi zeszło no ale nie jestem zdyscyplinowana 23 idę do endokrynolog to może ona mnie zdyscyplinuje. Nie cierpię liczyć kalorii ile tego ile tamtego, itp.

Ranusia to się ciesz, że tylko jak wychodzisz. Moja to się uczepia mojej nogi i chodzę z 10 kilowym obciążnikiem, a jak wychodzę to akurat chwilę płaczu, szybko trzeba odwrócić jej uwagę.

Eta to super, że się zaczęło rozkręcać, a to szyłabyś te dodatki ślubne czy coś więcej?
Strona super tylko, zawsze jak mi się coś spodoba to cena mi się nie podoba :lol:

Pozdrawiam

6 lata 10 miesiąc temu #819563 przez eta
iwih cene i tak jest niska, ide po kosztach :P
planuje do tego krótkie suknie ślubne...

Moderatorzy: ilonaizzybell
Reklama

Bestsellery

• Koszulka Regularna mama

Regularna mama

• Koszulka Brioko baby

Brioko Baby

• Dzienniczek ciąży

Dzienniczek ciąży

• Dzienniczek żywienia dziecka

Dzienniczek żywienia

• Dzienniczek żywienia maluszka