Dzienniczek ciąży - sklep internetowy Brioko.pl

Urlop macierzyński

7 lata 8 miesiąc temu #570480 przez izzybell
MoNiaaa z Tarnowa jesteś?
Bo ja Cię zapraszam do Krakowa, znajdź żłobek za 200zł w którym są miejsca...

Przepraszam w Krakowie nawet status samotnej matki nie pomaga, a dziecko ze skończonym rokiem jest na czarnej liście. Tu są inne realia.

Jeżeli ma dylemat czy wracać, to my nie pomożemy, jeśli prosi o czyjeś prywatne zdanie - to je dostaje. Więc nie ma co odpowiadać atakiem.
Mam wrazenie że wątek został załozony bo dziewczyna potrzebuje przytaknięcia i pogłaskania po główce na zasadzie "tak, tak, jestes dobrą matką, twoja decyzja jest słuszna, nikt nie śmie mieć innego zdania" Dziwi mnie to okropnie..Przecież kto lepiej będzie wiedział czego potrzebuje dziecko jak nie pedagog pracujący z dziećmi.

Nie pamiętam już jak wyglądał świat bez Ciebie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #570671 przez różyczka
A ja cieszylam sie na powrót do pracy :) Córcia miała 7,5 m-ca po moim macierzyńskim+urlopie. Denerwowalam sie bardzo jak to bedzie, czy opiekunka sie sprawdzi, jak sobie poradzimy obie z rozląką itd. Okazało sie,ze niania jest spoko, córcia wcale nie rozpacza/choc tego sie obawialam. A ja moglam odetchnąć troche od domowych obowiązkow i codziennej monotonii, spotkac sie z ludzmi, nagadac z kolezankami z pracy, czuc sie potrzebna(w pracy na mnie czekali)i mialam tez okazje potęsknic za córką :)
Praca to nie tylko pieniądze, choc glównie tak.
Ale ja sobie mysle,ze fajnie jak w zyciu jest miejsce na różne rzeczy - i macierzyństwo i prace i pasje i na robienie czegos tylko siebie :)
Teraz od wrzesnia chce żeby Mała poszla juz do przedszkola, do grupy dwulatków, nudzi Jej sie juz z niania, widze, ze bardzo lubi chodzic do sali zabaw i bawić sie z innymi dziećmi, wiec wierze,ze w przedszkolu tez jej sie spodoba :)

Mysle,ze na to czy ktos wraca do pracy szybciej czy pózniej składa sie wiele czynników ale jest to wyłącznie Twoja decyzja lunaa wiec rób jak czujesz :blink:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

7 lata 8 miesiąc temu #572032 przez lunaa
Dziękuję za wszystkie wypowiedzi. Życzę wszystkim mamusiom wspaniałego tygodnia oraz wszystkiego dobrego. Pozdrawiam

7 lata 8 miesiąc temu #572283 przez izzybell
Tobie także ;)

Nie pamiętam już jak wyglądał świat bez Ciebie

Moderatorzy: ilonaizzybell
Reklama

Bestsellery

• Koszulka Regularna mama

Regularna mama

• Koszulka Brioko baby

Brioko Baby

• Dzienniczek ciąży

Dzienniczek ciąży

• Dzienniczek żywienia dziecka

Dzienniczek żywienia

• Dzienniczek żywienia maluszka