BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 7 miesiąc temu #403420 przez Misia
a suwaczek Ci dobrze pokazuje ?? prawie 10 tydzień masz? bo ja myślę, że 8 dopiero ... więc dziwne, że wychodzi mi tak jak Tobie :P A ostatnią miesiączkę miałam 27 maja a Ty ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #403435 przez sylwka727
Gosia w pierwszej ciąży mdłości przeszły m i dopiero po 4 miesiącu więc i teraz się nie łudzę na szybkie polepszenie :dry:

Dziś przed kościołem okropnie wymiotowałam myślałam że ducha wyzionę mdłości oczywiście od rana są i teraz dalej wracają.

W nocy śnił mi się mój synek Adrianek[*] strasznie rano płakałam śnił mi się tylko raz zaraz po jego śmierci strasznie się boję żeby z tą ciążą było wszystko żeby dzidzuś był zdrowy i dotrwał do końca ciąży tak bardzo się boję.... :(



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #403443 przez kasia123m
Misia miesiaczke mialam 23maj.suwaczek pokazuje 1 dzien do przodu.bo liczac od dnia miesiaczki ktora zaczela sie w srode to w srode powinny mijac pelne tyg,a suwaczek pokazuje we wtorek.od miesiaczki wedlug zwyklego kalendarza w nastpena srode bedzie 10 skonczonych tyg i rozpocznie sie 11.teraz jest 10 tydz bo jest 9 skonczonych i iles dni.a jak Tobie pokazuje?czemu nie wklejasz suwaczaka?

Sylwka bedzie dobrze.ja wiem ze takie sny wprowadzaja nerwy.moja Mama sni mi sie ostatnio co noc i tez mnie to zastanawia.a jak przysnily mi sie razem z babcia przed wizyta u gina to malo nie padlam z nerwow.ostatnio ale to juz Wam chyba mowilam przysnila mi sie u cioci w domu i jej maz zmarl.i przywiozla na rekach chlopczyka ze szpitala.niby mojego.a rano wiadomosc ze wujek niezyje.w ciazy jestesmy hormony pewnie tez maja wplyw na sny.w ciazy snia sie czasami pokrecone rzeczy.Ty masz myslec pozytywanie.napewno bedzie wszystko dobrze.zobaczysz



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #403448 przez Gosia27
Wszystko będzie dobrze, musi<przytul> nic nie ukoi tego co już przeżyłaś...biedna jesteś z tymi mdłościami. Mnie doskwierają uderzenia gorąca...nagle robię się czerwona jak burak...dziś radno strasznie bolał mnie brzuch...do tego stopnia, eę drapałam ścianę w sypialni z bólu...a po powrocie z kościoła zauważyłam śluz z krwią...jutro wizyta u gina...:( ale jakoś doła złapałam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #403483 przez mamcia2013
Dziewczyny głowy do góry! Musi być dobrze ;) nie smutajcie się Kochane.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #403581 przez Misia
Kasia czyli dobrze rozumiem, że zaczynasz 9 tydzień ?? Bo ja 8 to by się zgadzało :P
Dzisiaj mam wizytę u Gina :) Już się nie mogę doczekać a idę dopiero na 18 :)

A nie mam suwaka bo nie wiem jak go zrobić wkleiłam to był tylko w jednym poście a na stałe nie umiem ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #403583 przez Gosia27
Hej dziewczyny, jak się dziś czujecie? JA póki co to wracam do siebie po nocnym dyżurze:D dziś moja pierwsza wizyta u gina, szalenie się cieszę, ale z drugiej str boję się co powie...oby wszystko było dobrze. Chciałam się Was zapytać, czy odczuwałyście podwyższona temperaturę ciała na samym początku ciąży? Miłego i pełnego radości dnia wam życzę:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #403661 przez kasia123m
Koncze 10 tydz.jak na suwaczku wyskoczy 10tyg to znaczy ze 10tyg sie skonczyl i zacznie sie 11.jak skoncze 11tydz czyli wyskoczy na suwaczku 11 tyg 1dzien to bede robic to genetyczne.czyli bedzie to poczatek 12 tyg.



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #403723 przez katarzyna1702
Misia napisz koniecznie jak po wizycie ?? Co widziałaś ja również w tym tyg idę na 2 usg. Obawy zawsze są. Wczoraj mocno się zdenerwowałam aż czułam delikatne skurczę w nocy minęły a dziś od rana kuję mnie w lewym boku;/ zawsze byłam nerwowa a w ciąży jeszcze bardziej przez hormony;/ Mąż nie ma ze mną lekko ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #403743 przez patka1603
dziewczyny mocno trzymam za was kciuki, będzie dobrze tylko się za dużo nie stresujcie, a tak przy okazji jeśli chodzi o te sny to jestem na to najlepszym dowodem że bardzo duże znaczenie ma stres, nasze myśli i przeżycia. Ja po tym wszystkim to dzień w dzień mam jakieś masakryczne porąbane koszmary, potrafię się obudzić nocy i nie wiem gdzie jestem, dopiero po chwili dochodzę do siebie, a dzisiaj pamiętam jak przez mgłę że śniło mi się jakieś dziecko.
Ogólnie zastanawiam się nawet czy nie iść do psychoterapeuty gdyż 99% moich snów dotyczy tego że przed kimś lub czymś uciekam, ale to to akurat pół biedy najgorsze jest to że te koszmary strasznie mnie męczą!

ps.kasiu jak tam się czujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #403759 przez patka1603
www.zapytajpolozna.pl/120-i-iii/395816-z...i-marcowek-2013.html >>>zdjecia-usg-maluszkow-i-brzuszki-marcowek-2013

dziewczyny dlaczego nikt nie dodaje tutaj zdjęć hmm?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #403760 przez gosiach
Dziewczyny a jak u Was ze zmęczeniem? Ja powoli odstawiłam kawę i nie wiem jak dalej będzie ale już trzeci dzień ucinam sobie dwugodzinną drzemkę. Inaczej zasypiam na siedząco :ohmy: Pracuję w sklepie mam układ zmianowy raz na ranną zmianę a raz na popołudnie. A Wy dziewczyny pracujecie? A kiedy wybieracie się na zwolnienie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #403761 przez Gosia27
Hej kobitki, jestem dziś po pierwszej wizycie u Pani gin, na usg przezpochwowym widać pęcherzyk z echem ciałka żółtego o wielkości 0,79mm...Pani dr nastawiała mnie pozytywnie że ciąża wg niej rozwija się prawidłowo,choć powinno już być widać trochę więcej. Może być że jest różnica ok tygodnia w zapłodnieniu. Wg jej obliczeń to już jest 5/6 tydzień ciąży...i wiecie jak to jest, kiedy dr powie że mogłoby...zaczekajmy do następnej wizyty...czy któraś z Was też tak miała? Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #403764 przez Gosia27
Gosiach, mnie zmęczenie póki co nie dopada. Jestem nawet dosyć aktywna fizycznie. Ale to nie powiedziane, że lada chwila ja będę potrzebowała więcej snu. Ja póki co nadal pracuję w systemie zmianowym, dyżury dzienne i nocne, każde po 12godz...jak to w szpitalu. Stwierdziłam, że na L4 pójdę wtedy jak zacznę źle się czuć:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #403771 przez sylwka727
Gosiach ja praktycznie cały czas ucinam sobie w dzień drzzemki a kawy nie pije bo przed ciążą też nie piłam

Gosia Ja na usg byłam teraz w 5 tygodniu to też tylko pęcherzyk był i lekkie echo pęcherzyka też było trochę mnie to martwi no w sumie martwi nie martwi bo w pierwszej ciąży byłam w 6tc i też tylko pęcherzyk był bardziej to chyba chciałabym taki spokój sumienia osiągnąć tym że dzidzię zobaczę wreszcie



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl