BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 7 miesiąc temu #417794 przez HERI
agi-p napisał:

Na pewno już zobaczysz pulsujące serduszko , ale raczej nie usłyszysz jeszcze . Z tego co czytałam , to niektóre kobiety pisały , ze już słyszały w tak małej ciąży , ale nie wydaje mi się to realne . Chociaz może zależy od sprzętu ?



:)
Ważne żeby zobaczyć :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #417796 przez agi-p
o to możesz być spokojna :)
Zazwyczaj bicie serca dziecka widoczne jest ok. 6-7 tygodnia ciąży, licząc od pierwszego dnia ostatniej miesiączki.:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #417799 przez mankowa
Witam, mamusie i przyszle mamusie. Z moich wyliczen wychodzi koniec kwietnia, dopiero jutro ide do lekarza mimo iz minelo ok 2 tyg od zrobienia testu, to poprostu nie spiesze sie z tym. Mam juz coreczke 17 m-cy i moje przeczucia mowia ze bedzie kolejna cora :) bo zaczynaja pojawiac sie mdlosci i wymioty czuje, ze sie pojawia niebawem, masakra nie nawidze tego stanu. W pierwszej ciazy pelne 3 m-ce zygalam , kwasy zoladkowe tak wyzarly mi przelyk ze picie wody sprawialo mi bol , ostatecznie lekarz mnie poratowal tabletkami ktore dzzialaja przeciwymiotnie i jak juz bylo ze bralam tabletke i szlo jakos zyc, a pozniej juz bylo idealnie... ale co tam ten pozniejszy stan mi sie tak spodobal ze wymiotny trymestr poszedl w zapomnienie i cieszylam sie z ruchow dzidziusia i po dzien dzisiejszy jestem przeszczesliwa mama slicznej coreczki i pragne by tak bylo i tym razem.
Jutro wizyta wiec okaze sie co gin powie, czy zrobi usg czy jeszcze za wczesnie.
pozdrawiam wszystkie mamy i zdam relacje po jutrzejszej wizycie.papappa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #417801 przez HERI
mankowa napisał:

Witam, mamusie i przyszle mamusie. Z moich wyliczen wychodzi koniec kwietnia, dopiero jutro ide do lekarza mimo iz minelo ok 2 tyg od zrobienia testu, to poprostu nie spiesze sie z tym. Mam juz coreczke 17 m-cy i moje przeczucia mowia ze bedzie kolejna cora :) bo zaczynaja pojawiac sie mdlosci i wymioty czuje, ze sie pojawia niebawem, masakra nie nawidze tego stanu. W pierwszej ciazy pelne 3 m-ce zygalam , kwasy zoladkowe tak wyzarly mi przelyk ze picie wody sprawialo mi bol , ostatecznie lekarz mnie poratowal tabletkami ktore dzzialaja przeciwymiotnie i jak juz bylo ze bralam tabletke i szlo jakos zyc, a pozniej juz bylo idealnie... ale co tam ten pozniejszy stan mi sie tak spodobal ze wymiotny trymestr poszedl w zapomnienie i cieszylam sie z ruchow dzidziusia i po dzien dzisiejszy jestem przeszczesliwa mama slicznej coreczki i pragne by tak bylo i tym razem.
Jutro wizyta wiec okaze sie co gin powie, czy zrobi usg czy jeszcze za wczesnie.
pozdrawiam wszystkie mamy i zdam relacje po jutrzejszej wizycie.papappa


No to witamy w Kwietniówkach i gratulujemy :):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #417802 przez agi-p
Mankowa witaj wśród Nas :) Wspaniała wiadomość :) Czyli jesteś marcówką 2011 :) Super , mamy już kwietniówkę , ja jestem czerwcówką i teraz Ty :) Daj znać po jutrzejszej wizycie , trzymam kciuki :) No i obyś w tej ciąży czuła się lepiej i , żeby wymioty Cię ominęły . Każda ciąża inna , wiec jest szansa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #417813 przez sylka
Widzę, że Mankowa wreszcie do Was dotarła :D

Będę do Was zaglądać, bo prawie same znajome tu :silly: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #417835 przez Majka
Mankowa witamy w kwietnióweczkach:-)
Jeżeli chodzi o bicie serduszka dzieciaczka to ja w 6 tyg. widziałam jak bije na ekranie . ale nie było słychać, zaś dokładnie w 7 tyg. słyszałam i widziałam na wykresie jak bije serduszko mojego maluszka, więc może usłyszysz :-)
Mam nadzieję, że będzie tera to usg przez brzuch. Woleliśmy z mężem poczekać do takiego, dopochwowe sobie odpuściliśmy. Ja się stresowałam, że serduszko nie będzie biło i w ogóle na tym badaniu wolałam abym była ja i ginekolog. Odnośnie ostatniego postu to macie racje tamte czasy były inne i tamte i te mają swoje plusy.
Ja też czuję podświadomie, że będę miałą córeczkę. Może na pierwszej stronce paletka oprócz terminów porodu wpiszę, jak już oczywiście się dowiemy, również płeć naszych maleństw. Zobaczymy, która pierwsza się dowie i czy będzie więcej chłopców czy dziewczynek :-) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #417838 przez HERI
Ja proponuję by Paletka wpisała nasze przeczucia ;)
Zobaczymy która ma dobrze rozwiniętą intuicję ;) :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #417843 przez Majka
Fajnie, zobaczymy ile będzie strzałów w 10 :-). Ja obstawiam u siebie dziewczynkę. <yślę, że listopad/grudzień powinnam to potwierdzić :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #417844 przez agi-p
Sylka zaglądaj , zaglądaj :)

Majka to super ,ze udało Ci się już usłyszeć serduszko :) Chyba na razie jako jedynej , żadna nawet serducha nie widziała na monitorze :( Ale już wkrótce posypią się nam wizyty u lekarzy , więc i my będziemy spokojniejsze :)
Co do przeczuć , to ja sama nie wiem . Przy Amelce byłam pewne , że chłopak będzie , bo wszystko inaczej było niż przy Pauli , a tu w 13-stym tyg okazało się , ze bedzie druga córa :P Teraz gdzieś tam podświadomie czuję , ze będzie Szymonek , ale nie mówię o tym głośno , a wręcz powtarzam , ze będzie Maja :P Tak na przekór :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #417845 przez HERI
Ja przeczuwam, że chłopak będzie...

Ale to dla dziewczynki mam imię wybrane ;) Jak się uda to będzie Zuzanna :)

Majka - wszystkie w podobnym terminie powinniśmy potwierdzić ;) A tak naprawdę to potwierdzimy w kwietniu :P
A tak w ogóle to na kiedy masz termin??? Bo Ty jakoś tak bardziej zaawansowana jesteś ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #417847 przez Majka
agi-p musisz przemyśleć i obstawić czy stawiasz na chłopca czy dziewczynkę , może za 3 razem będzie chłopaczek :-) Fajnie, że masz imionka. :-) Ja też mam jak będzie tak jak czuję to będzie Natalka :-), a jak będzie chłopczyk to będzie Kacperek :-). Obstawiajcie dziewczyny, obstawiajcie :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #417855 przez agi-p
Heri ja tak bardzo chce Zuzię mieć , ale Mężuś jakieś opory ma .Jak jeszcze nie byłam w ciąży , to mówił , ze może być Zuza ...a teraz się waha . Ale licze , że jeszcze go z Paulą przekonamy . Na razie stanęło na Maja Zuzanna , ale może jednak będzie Zuzanna Maja :P

Hmm obstawiam dziewczynkę u siebie ,ale mam nadzieję , że Szymon będzie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #417860 przez HERI
agi-p napisał:

Heri ja tak bardzo chce Zuzię mieć , ale Mężuś jakieś opory ma .Jak jeszcze nie byłam w ciąży , to mówił , ze może być Zuza ...a teraz się waha . Ale licze , że jeszcze go z Paulą przekonamy . Na razie stanęło na Maja Zuzanna , ale może jednak będzie Zuzanna Maja :P

Hmm obstawiam dziewczynkę u siebie ,ale mam nadzieję , że Szymon będzie ;)


Mojemu też jakoś imię do gustu nie przypadło szczególnie ;) Ale poszliśmy na układ - ja dla dziewczynki, a on dla chłopca ;) Tylko on jeszcze nic nie wymyślił :) Tak więc albo będzie Zuza, albo chłopak ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #417863 przez Majka
Niby na połowę kwietnia, ale dokładnie dowiem się 12 września podczas wizyty u gina. Niesamowite uczucie słuchać serduszka swojego maluszka. Świadomość, że biją we mnie 2 serca jest przeogromnym szczęściem. Mojej ginekolog bardzo podobał się maluszek. Serduszko ładnie biło i w 7 tygodniu miał lub miała :-) 1 cm. Tydzień wcześniej miało zaledwie 2 mm. Teraz jak pójdę do gina będę w 10 tyg. i nie mogę się już doczekać jak mój maluszek urósł. :-) Dla większości z Was takim cudownym dniem będzie 4 lub 5 wrzesień. Już nie mogę się doczekać waszych relacji :-). Póki co ja czekam na piątkowe wyniki i modlę się aby były lepsze (dam znać). Nigdy bym nie pomyślała, że będą takie bo na usg wszystko ok, serce bije, ja jak na ciąże czuję się super a tu taki zong...zobaczymy oby do piątku :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl