- Posty: 1526
- Otrzymane podziękowania: 33
- /
- /
- /
- /
- /
- Mamy Kwietniowe 2013
Mamy Kwietniowe 2013
- Magdalena9t
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
Paletka gratuluję
Synek w brzuszku aktywny, ciągle mi się rozpycha, z pewnością mu ciasno
Od rana na nogach, załatwiam różne sprawy na mieście, jeszcze jakoś daję radę chodzić
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agat
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 3267
- Otrzymane podziękowania: 23
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Suzi
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- do trzech razy sztuka... ;-)
- Posty: 2080
- Otrzymane podziękowania: 25
Mnie pachwiny rwą jeszcze, czasem to po prostu jakby mi ktoś prąd podłączył i kroka dać nie mogę, więc już sie samodzielnie na miasto nie wypuszczam
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- moonisiaaa2
-
- Wylogowany
- pierwsze słowa
-
- Posty: 233
- Otrzymane podziękowania: 0
GRATULACJE dla swiezo upieczonych mamusiek
Wczesniej nie mialam czasu wejsc
No wiec tak
Z 26/27.03 w nocy budzilam sie bo bolalo mnie podbrzusze (nie spodziewalam sie ze to moga byc skurcze) ok 7,30 sie przebudzilam patrze i mialam mokra wkladke myslalam ze mi sie wody sacza..wiec zmienilam i czekalam druga rowniez sie mokra zrobila wiec wykapalam sie ze spokojem spakowalam do konca i ok 11 pojechalam do szpitala dali mnie od razu na porodowke pod ktg skurcze wychodzili ale nieregularne, co sie okazalo ze wody mi w ogole nie odchodzily 1,5 cm rozwarcia i szyjka nie zgladzona...wiec tak lezalam sobie wieczorem zaczely sie wieksze skurcze ale nic sie nie chcialo ruszyc po polnocy dali mi pierwsze znieczulenie 28,03 o 4 rano zaczely sie regularne skurcze
No i oczywiscie mnie nacieli...dochodze dopiero do siebie jestem na etapie siadania
W szpitalu bylysmy 2 doby wyszlysmy w wielka niedziele chociaz mialam watpliwosci bo mala dostala lekkiej zoltaczki ale nas wypuscili ,zoltaczka zniknela
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agat
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 3267
- Otrzymane podziękowania: 23
Poród rzeczywiście długi, tego akurat nie zazdroszczę :/
Monisiu nadal masz jeszcze suwaczek ciążowy
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agat
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 3267
- Otrzymane podziękowania: 23
Miałam wyprać pościel jak będzie ładna pogoda, tzn nie poszewki tylko wypełnienie kołdry i poduszki. Jakoś się za to zabrać nie mogę
Nie wiem kiedy "ubrać" łóżeczko
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- moonisiaaa2
-
- Wylogowany
- pierwsze słowa
-
- Posty: 233
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- moonisiaaa2
-
- Wylogowany
- pierwsze słowa
-
- Posty: 233
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agat
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 3267
- Otrzymane podziękowania: 23
Oooo rożek, zapomniałam, że mam
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- moonisiaaa2
-
- Wylogowany
- pierwsze słowa
-
- Posty: 233
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Natalia1991
-
- Wylogowany
- pierwsze słowa
-
- Bartus 01.04.2013 Filipek 20.03.2016
- Posty: 162
- Otrzymane podziękowania: 2
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agat
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 3267
- Otrzymane podziękowania: 23
No ale w międzyczasie możesz nam opisać jak przebiegał poród i jak radzicie sobie z maluszkiem
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Suzi
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- do trzech razy sztuka... ;-)
- Posty: 2080
- Otrzymane podziękowania: 25
porodu oczywiście mniej, ale o tym na szczęście sie szybko zapomina mając tak słodkie maleństwo przy sobie. Życzę dużo sił i radości z Córeczki oraz pogody i tej w sercu i tej na niebie
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- creatura
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Miałam kiedyś marzenie-teraz śpi na moich rękach:]
- Posty: 1488
- Otrzymane podziękowania: 6
Monisia śliczna córeczka
Napawacie nas tu optymizmem, pisząc, że po tym jak urodzi się już kruszynka, nawet największy ból idzie w zapomnienie
Newsy z mojej wizyty:
Leo - waży 2900, każdy wymiar z innego tygodnia
Ale.... nic nie szykuje się do porodu, szyjka twarda, pozamykana, wysoko
Do końca tygodnia jeszcze mam sobie dać spokój, ale od następnego green light do picia naparu z liści malin, mycia okien, i jak to mój gin określił: turbo seks
Wizyta za 2 tyg, ale mam nadzieję, że wcześniej uda mi się wywołać
Monia, Malwi - do tablicy!!!!
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agat
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 3267
- Otrzymane podziękowania: 23
Na turbo sex jestem jak na razie trochę zbyt niedołężna
No ale okien na Święta nie myłam, więc można zacząć
Creatura kolejna wizyta za 2 tyg? trochę gin przyszalał z terminem
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











