BezpiecznaCiaza112023

KONKURS AMY :-))

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #123182 przez Gosia M
Nazwa akcji: "Prezent od AMY, na Dzień Dziecka i Dzień Mamy"

Zadanie konkursowe:
Wymień nazwy przynajmniej 3 kolekcji Zdrowej Pościeli dla Dzieci AMY i
napisz 3 zdania z opisem tej z kolekcji, która najbardziej Ci się podoba :-)

AMY z dumą spogląda na 18 lat tradycji produkcji zdrowej pościeli dziecięcej, 18 lat kreacji własnego stylu pościeli dla dzieci, pogodnych i pozytywnych wzorów, niedoścignionych krojów i perfekcji wykonania.

Odpowiedzi prosimy nadsyłać na FORUM ZAPYTAJPOLOZNA.PL

ZASADY KONKURSU:
1) Wziąć udział może 1 osoba i tylko raz w danym konkursie, odpowiedzi mają być umieszczane na forum przez użytkowniczki.
2) Konkurs trwa od 23 do 01 czerwca 2011. Zwycięzcy zostaną podani 03 czerwca 2011 r.
3) Zwycięzców z najciekawszą odpowiedzią wybiorą właściciele AMY, producenta Zdrowej Polskiej Pościeli dla Dzieci
4) Firma AMY ufundowała dodatkowo dla naszych użytkowniczek tzw.
NAGRODĘ POCIESZENIA- bon rabatowy na 5%, do pobrania pod adresem
http://www.amy.com.pl/kupon_amy_dla_mamy i zrealizowania w punktach sieci sprzedaży AMY, na hasło "amydlamamy".
5) Uczestnicy łamiący regulamin będą usuwani z konkursu.
6) Odpowiedzi wysłane po czasie trwania konkursu nie będą brane pod uwagę.

Nagrody ufundowane przez AMY, producenta Zdrowej Polskiej Pościeli dla dzieci, http://www.amy.com.pl/ .


Nagroda za I miejsce:




15-el komplet pościeli z najnowszej kolekcji AMY: "Rodzinka Dinusiów", linia "Beige Delicacy"


Nagroda za II miejsce:



10-el komplet pościeli z najnowszej kolekcji AMY:
"Rodzinka Dinusiów", linia "Green Idyll"



Nagrody za III miejsce:



7 x Becik-rożek z najnowszej kolekcji AMY:
"Wesoły Tygrysek", linia "White softness"


Sklep AMY ufundował dodatkowo dla naszych użytkowniczek nagrodę tzw. NAGRODĘ POCIESZENIA- bon rabatowy na 5%, do pobrania pod adresem http://www.amy.com.pl/kupon_amy_dla_mamy i zrealizowania w punktach sieci sprzedaży AMY, na hasło "amydlamamy"
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #123213 przez Gosia M
DZIEŃ DOBRY KOCHANE !!!!! :kiss:

ZAPRASZAM WAS DO KOLEJNEGO KONKURSU Z BARDZO ATRAKCYJNYMI NAGRODAMI :kiss:
SKLEP AMY FUNDUJE BARDZO MIŁE NAGRODY DLA NASZYCH WSPANIAŁYCH MAM, WIĘC KOBITKI DO DZIEŁA :blink:

POZDRAWIAM CIEPLUTKO,
GOSIA ZAPYTAJPOLOZNA.PL
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #123432 przez masuska
Kolekcje:
1. Kangaroo Plus
2. AMYfor dla chłopca i dla dziewczynki
3. Giraffe Plus
4. Kangaroo Exclusive
5. Giraffe Exclusive
Jak dla mnie najciekawsza propozycją jest AMYfor dla chłopca Podróżnik, Nie dość że jest śliczna, dobrze wykonana, to jeszcze motyw podróży jest małym oczekiwaniem wobec synka. Oboje z Mężem lubimy wycieczki, więc chcemy, aby nasz syn wtórował nam przy wyprawach w nieznane:)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #123484 przez baby_55
KOLEKCJE:

1. Spokojne sny plus
2. Giraffe plus
3. Kangaroo plus
4. AMY for dla chłopca

Najbardziej podoba mi się kolekcja AMY for dla chłopca, delikatne, stonowane kolory, wysoka jakość wykonania. Ważny jest też wzór, każdy proponowany pozwala małemu mężczyźnie na snucie marzeń o swojej przyszłości: podróżach, odkrywaniu nieznanych lądów. Wszystko to moze poznawać śniąc i śpiąc słodko w swojej milutkiej pościeli AMY.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #123501 przez sylka
Kolekcje:
1.AmyFor dla chłopca
2.Kangaroo Plus
3.Giraffe Exclusive
4.Kangaroo Exclusive

Najciekawszą propozycją która mnie urzekła jest kolekcja AmyFor dla chłopca, szczególnie komplet Marynarz, połączenie doskonałe: pastelowych kolorów i przepięknych haftowanych aplikacji. Każdy maluszek chętnie zasypia i budzi się wypoczęty opatulony mięciutką pościelą, która zastępuje mu niedawno otulający Go brzuszek mamy. Wesołe, kolorowe, wypukłe aplikacje przyblizają maluszkowi obraz otaczającego Go świataa, ułatwiają adaptację i zachęcają do nieustannego poznanawania tego co jeszcze nieznane :).
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #124353 przez bombel779
Kolekcje:
1.AmyFor dla chłopca
2.Kangaroo Plus
3.Giraffe Exclusive

Cała kolekcja jest niewątpliwie piękna!!Urzeka mnie jej kolorystyka!
Jednak najbardziej przypadła mi do gustu pościel AmyFor dla chłopca,z naciskiem na wzór Odkrywca.
Kiedy patrzę na tę pościel mam przed oczami mego syna,który niewątpliwie jest moim wielkim,małym odkrywcą :) Każdego dnia poznaje coś nowego -swoje ciało,głos,uczucia... Poznaje swoich rodziców i towarzyszące im nastroje :) Wreszcie poznaje otaczający go świat,który jest tak duży że będzie go jeszcze odkrywał przez "miliony" lat :)
Myślę,że po długim i ciężkim dniu w świecie realiów,byłoby cudownie móc zanurzyć się w pościeli wypełnionej marzeniami i śnić,cudownie śnić.. :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #124412 przez karola mama
Witam! Zachwycona jestem następującymi rodzajami pościeli z kolekcji firmy AMY: MAŁA WRÓŻKA, DZIÓBEK/sweet beaky kiss, RODZINKA DINUSIÓW. Najbardziej jednak podoba mi się pościel z aplikacją wróżki jest idealna dla mojej córeczki i to waśnie płeć dziecka zdecydowała o jej wyborze. Do zakupu pościeli zachęca mnie to, iż jest to produkt w 100% polski, duży wybór w kolorystyce i rozmiarach – nie jestem zwolenniczką różu. Ostateczny wpływ na moją decyzję o zakupie tej właśnie pościeli mają jednak opinie osób, które już ją posiadają. :)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #124429 przez Emme
Każdy się zgodzi, że sen to zdrowie, jest to stan odpoczynku, łagodzi stres i w trakcie jego trwania zachodzi wiele procesów umożliwiających prawidłowy rozwój dziecka. Dlatego tak ważne jest dla mnie, aby wybierać dla mojego dziecka zdrowe, bezpieczne i naturalne produkty. I takie właśnie są produkty firmy AMY. Cała kolekcja pościeli jest śliczna, a zdecydowanie się na jeden model to nie lada wyczyn. Jestem mamą małej księżniczki, więc wybór mógł być oczywisty, ale jako pierwszą wybrałabym pościel FLYING BUBBLE z kolekcji KANGAROO PREMIUM. Mama Kangur i jej Kangurzątka są słodkie, a zaproponowana delikatna, pastelowa kolorystyka pozwoliłaby wyciszyć się dziecku przed snem.
Kolekcje:
1. Kangaroo Plus
2. AMYfor dla chłopca i
3. AMYfor dla dziewczynki
4. Giraffe Plus
5. Kangaroo Exclusive
6. Giraffe Exclusive
7. Kanggaroo Premium
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #124506 przez Pawłowska
Witam

Oto odpowiedz:

1. AMY for dla chłopca
2. Kangaroo plus
3. Spokojne sny plus
4. Giraffe plus

Moim zdaniem najfajniejsza jest pościel Kangaroo plus. Pościel ta ma bardzo ładne kolory, jest taka spokojna, w sam raz dla mojego maluszka. Polecam ją dla każdego dzidziusia :)

Pozdrawiam
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #124536 przez ksemma
Kolekcje Amy:
AmyFor dla chłopca
Kangaroo Plus
Giraffe Plus

Produkty tej firmy wykonane są z najwyższej jakości surowców, które posiadają atest. Spełniają one wymagania testu Oko- Tex, więc z cała pewnością są dla maleńkiego dziecka i dla nas odpowiednie. Przepiękna jest również kolorystyka i wzornictwo. W sam raz dla mojego maleńkiego synka. I z pewnością sen w pościeli z kolekcji Kangaroo Exclusiv moonlight blue będzie zdrowy. Prześliczna jest ta pościel, można się w niej zakochać.
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #124538 przez justyna1
Giraffe Plus
Kangaroo Plus -spring green,bubblepink,moonlight blue,chocco beige
AmyFor dla dziewczynki -Wróżka,dziobek,stadko
AmyFor dla chłopca-Podrożnik,Marynarz,odkrywca


Osobiście bardzo podoba mi się kolekcja AmyFor dla dziewczynek zwłaszcza model wróżka.Jest to kolekcja delikatna,piękna i z pewnością moja córeczka śpiąc w niej miałaby piękne sny.Plus za to,że aplikacje są drobne,rozmieszczone w niektórych miejscach dzięki czemu pościel pozostawia troszke pola dla dzięcięcej wyobraźni.No i jest w pięknym różowym kolorze.
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #124557 przez lady
Nazwy kolekcji:
1. AmyFor dla chłopca- Marynarz, Podróżnik, Odkrywca.
2. Kangaroo Plus- Spring Green, Chocco Beige, Bubble Pink, Moonlight Blue.
3. Kangaroo Premium - Chocco Milk, Early Spring, Flying Bubble, Morning Coffee,
Soft Moonlight, Pure Energy.
4. AmyFor dla dziewczynki- Dziobek, Wróżka, Stadko.

Już za 3 miesiące zostaniemy po raz pierwszy rodzicami malutkiego chłopczyka, także aktualnie jesteśmy na etapie kompletowania idealnej wyprawki. No i po zapoznaniu się z ofertą sklepu AMY absolutnie zakochałam się w komplecie pościeli MARYNARZ. Przyszły szczęśliwy tatuś wykonuje właśnie ten zawód, często wyjeżdża, a dzięki takiej pościeli Maluszek miałby chociaż cząstkę taty ciągle obok siebie i mógłby śnić o wspólnych, morskich podróżach.
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #124560 przez mar80
Nazwy kolekcji:
1. Giraffe Exclusive
2. Kangaroo Premium
3. AmyFor dla Chłopca

Najbardziej podoba mi się kolekcja Giraffe Exclusive w kolorze Golden India. Materiał z którego wykonana jest cała kolekcja jest delikatny, błyszczący i jedwabisty i kojarzy mi się jednoznacznie z podróżami w dalekie arabskie kraje. Dzieciątko śpiąc w takiej pościeli na pewno będzie miało piękne, egzotyczne sny.
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #124565 przez DebicaLwica
Witam
1.Kangaroo Exclusive
2.Giraffe plus
3.Amy for dla chłopca
Najbardziej podoba mi się kolekcja Giraffe plus ponieważ jest uniwerslana zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca. Ponadto jest to seria do której można dopasować wile innych przedmiotów potrzebnych w pierwszym roku dla dziecka takie jak becik, przebierak czy też nawet śpiworek. Ma piękne wzornictwo, a co najważniejszwe jest przetestowana co daje poczucie bezpieczęstwa dla zdrowa twojego dla dziecka.
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #124583 przez eno01
Kangaroo plus
Kangaroo exclusive
Kangaroo premium
Giraffe plus
Giraffe exclusive
AmyFor dla chłopca
AmyFor dla dziewczynki
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl