BezpiecznaCiaza112023

Konkurs 4bobas :-)

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #218644 przez Gosia M
Zadanie konkursowe:
Misio Przytulaczek :kiss:
Dodaj zdjęcie Waszego maleństwa z jego Misiem Przytulaczkiem i
krótkim zdaniem opisz dlaczego tak bardzo go lubi.
(Rozmiar zdjęcia 448x336).

W ofercie Sklepu 4bobas znajdziecie Państwo artykuły dla niemowląt, dzieci, kobiet w ciąży oraz młodych mam. Charakterystyczne są ceny, gdyż są bardzo atrakcyjne-sprawdźcie same!! W sklepie 4bobas skompletujecie Państwo wyprawkę dla niemowlaka, torbę do szpitala, oraz znajdziecie wiele ciekawych produktów w tym także nowości.
Na stronach sklepu proponowane są między innymi: ubranka, wanienki, kocyki, pieluszki, kosmetyki oraz zabawki. Zapraszamy!!


Regulamin konkursu:

1) Udział wziąć może 1 osoba (1 użytkownik, który ma powyżej 10 postów na forum) i tylko raz w danym konkursie.
2) Użytkownik powinien zamieścić zdjęcie w 1 poście.
3) Udział biorą zdjęcia zamieszczone 19 października do 31 października 2011r., 02 listopada 2011r. ogłaszamy wyniki.
4) Prawa autorskie do zdjęcia musi posiadać osoba, która je publikuje.
5) Uczestnicy konkursu, którzy złamią zasady konkursu nie będą brani pod uwagę podczas wyboru zwycięzcy.
6) Pytania dotyczące konkursu prosimy zadawać na PW (prywatna wiadomość na forum) organizatorom.

UWAGA!!!!:
Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać odpowiedzi na nasze forum, aby to zrobić należy:
użyć opcji "odpowiedz na temat" a nie zakładać "nowy temat":-)



Nagrody sponsoruje Sklep 4bobas: http://4bobas.pl/





Nagroda za I miejsce:
WANIENKA DO KĄPIELI 102 cm Z TERMOMETREM - WESOŁY ŻÓŁWIK - LIMONKA plus dodatkowo rabat na zakupy 10%.




Nagroda za II miejsce:

WANIENKA DO KĄPIELI 102 cm Z TERMOMETREM - WESOŁY ŻÓŁWIK - ŻÓŁTA plus dodatkowo rabat na zakupy 5%.







Nagroda za III miejsce:
WANIENKA DO KĄPIELI 86 cm - Tega - NIEBIESKA











Zespół Zapytajpolozna.pl i Sklep 4bobas życzą wszystkim mamom dobrej zabawy i Zapraszamy do brania udziału w konkursie :) :kiss: :)
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #218646 przez Gosia M
Kochane Mamy :kiss: :) :kiss:
Dziś kolejny konkurs dla Was zorganizowany razem z firmą 4baby :kiss:
Sklep 4 baby specjalnie dla Was kochane ufundował naprawdę fajne nagrody,
zresztą same się przekonajcie i poznajcie bardzo miły Sklep 4baby :kiss:

Miłej zabawy :kiss: :) :kiss:
Gosia M
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #218822 przez lady
Jeszcze nie mogę się zdecydować, który Miś jest moim ulubionym.
Lubię wszystkie przytulanki i może za jakiś czas moje preferencje się ustabilizują :)
Póki co, noszę misiowe bluzeczki i tulę wszystkie Misie na zmianę, tak żeby żaden nie czuł się zaniedbany.
Ale mam jeszcze czas, mam w końcu dopiero dwa miesiące :)
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #218915 przez sylwus136
Moim ukochanym pluszakiem jest zajączek.Dostałem go od dziadków gdy miałem niespełna 3 miesiące.Teraz mam półtora roku a do dnia dzisiejszego nigdy się z nim nie rozstaję.Na każdy wyjazd obowiązkowo go zabieram :)
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #218920 przez sylwira1721
dziewczynki kochane przeczytajcie dobrze regulamin dokładnie chodzi o punkt 3 :) :kiss: :kiss: nie pisze tego dlatego zeby na złosc zrobic tylko dlatego poniewaz szkoda waszych pieknych zdjec :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #219354 przez Gosia M
Dziewczyny zmieniłam termin rozpoczęcia konkursu,więc wszystko jest w porządku :-)
Wszystkie zdjęcia jak najbardziej będą brane pod uwagę :-)

Całuję cieplutko :-*
Gosia M
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #219478 przez sylwira1721



Oto moja żółta Kaczuszka z która codziennie kłade sie spac do łóżka ,

kocham ją troszke mniej niż mamusie , bo ona zabiera mi moją podusie :P

powiem wam drodzy,moi kochani ,dostałem kaczuszke od cioci Ani :)

dlatego wklejam wlasnie z nią zdjecie,bo ona ma w sobie magiczne zaklęcie :kiss:
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #219508 przez sylwus136
Dziękujemy Gosiu :)
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #219891 przez mely10
witam :) a to jest moja owieczka,moja opiekunka juz od urodzenia :) byla ze mna na porodowce :) ciocia chrzestna mi ja dala jak mama wlasnie szla na sale mnie rodzic :) takä furore zrobila w szpitali ze nawet lekarze byli niä zachwyceni,i moja owieczka dostala zielony szpitalny czepek na glowe i byla przy cesarce :side: :side: jezdzila ze mna rowniez w lozeczku szpitalnym chociaz zabronione bylo miec zabawki w tych wozkach,ale za to ze pomagala przy porodzie dostala pozwolenie byc 24 godz ze mnä :lol: :lol:
jeszzce 7 miesiecy temu byla wieksza odemnie :) ale teraz coraz bardziej jä przeganiam :)
za kazdym razem jak sie budze jest kolo mnie,i ja niczego sie nie boje! :lol: :lol: :) :)
bedzie ze mnä cale zycie,moj aniol stroz :) moja kochana owczunia :kiss: :kiss:
NELLY :) :kiss:
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #219912 przez aka
Śliczne te wanienki :) Szkoda, moje maluchy już wyrosły z takiej
Powodzenia
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #220066 przez motylek85
Historię swojego ukochanego misia opowie wam mój kochany synek Olo:D
"Mojego misiulka mamusia i tatuś dostali w ich pierwszy wspólny, wyjątkowy dzień czyli w dzień swojego ślubu (kolejnym takim dniem były moje narodziny :lol: ) i od razu wiedzieli, że przekażą mi tego pluszaka, który stał się moim najlepsiejszym przyjacielem (wtedy jeszcze nie wiedzieli, że miś będzie musiał poczekac na mnie troszkę ponad dwa lata ;)) :kiss: Gdy byłem jeszcze w brzuszku, mamusia kładła na niego mojego misia i wtedy robiło mi się tak mmm cieplusio i milusio :kiss: :lol: Kiedy byłem bardzo malutki kładli go przy mnie żeby pilnował aby śniły mi się tylko te dobre i przyjemne sny :woohoo: Działało!!! :lol: :ohmy: Teraz gdy jestem trochę starszy mój miś służy mi nie tylko do zabawy ale bardzo lubię kłaść na niego swoją główkę i zasypiać :side: Wiem, wiem, chłopcy nie bawią się misiami ale dla mnie to nie tylko zabawka, to mój największy i najlepszy przyjaciel jakiego mam a na samochody przyjdzie jeszcze czas :lol: "
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #220069 przez motylek85
powodzenia dziewczynki:*
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #220446 przez Guasia
Gosiu M to w koncu mozna wklejać zdjecia z róznymi pluszakami czy tylko z Misiami ? ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #220447 przez leah
Powodzenia ;)
Ja jestem tu nowa, więc jeszcze nie mogę brać udziału, ale dopinguję! ;)

<a href=" suwaczki.maluchy.pl/li-55391.png ">mój suwaczek</a>
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #220456 przez Gosia M
Witam Kochane :-)
Zadanie konkursowe miało polegać na zamieszczeniu zdjęć maluszków konkretnie z misiem :-)
Dlatego prosiłabym takie właśnie dodawać :-)

Pozdrawiam,
Gosia M
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl