BezpiecznaCiaza112023

Konkursy i posty-wszystko co o nich myślicie :-)

12 lata 5 miesiąc temu #228062 przez Gosia M
Kochane Mamusie,
Na tym nowym wątku możecie Kochane pisać wszystko co myślicie na temat
ilości postów potrzebnych do konkursu :)
Chcemy zebrać Wasze wypowiedzi i wybrać tak regulamin aby był dla Was dogodny :)
Dlatego bardzo proszę tutaj wypowiadać się odnośnie postów :)
Mamy nadzieję,że dzięki temu dojdziemy wspólnie do porozumienia.

Pozdrawiam,
Gosia M i zespół zapytajpolozna.pl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228074 przez Dave
Bardzo dobry pomysł :lol: Teraz jest szansa, że w konkursach nie będzie trzeba czytać bezsensowych przepychanek słownych.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228084 przez natmur11
no nie wiem wydaje mi sie ze za duzo nowych osob pojawia sie tylko dla konkursu. moim zdaniem uzytkownik powinien miec chociaz 50 postow w trakcie dodatnia zdjecia czy odpowiedzi konkursowej. osoby aktywne na forum tworza je i mysle ze to sprawiedliwe wsrod takich uzytkowniczek czy uzytkownikow szukac zwyciezcy. niech konkurs bedzie nagroda za starania czy checi a nie wabikiem. jak ktos chce zostanie z nami dla nas nie dla konkursu! ostatnie wypowiedzi mnie conajmniej zbulwersowaly. osoby te niedosyc ze mialy w nosie nas, nasze starania to jeszcze zasmiecaly forum "zlosliwymi" postami czy obrazliwymi uwagami. 50 postow to nie duzo w porownaniu z nagrodami jakie mozna czasem wygrac. a przynajmniej wiadomo ze ktos zalsuzyl na to. w ogole zauwazylam ze wiekszosc stalych uzytkowniczek nie bierze udzielu w naszych konkursach i mysle ze to nie jest spowodowane brakiem checi tylko nie kazdy ma ochote wyklucac sie o to czy powinnam wygrac czy nie. ustalmy jasne zasady bo niestety nasze kochane forumowiczki ktore sa, radza i rozmawiaja traca na tym!

no i nie proponuje bez uprzedzenia kasowac posty ktore sa niezgodne z regulaminem. potem sie robia zamieszania ktos zwroci uwage, ktos sie obrazi a inny zrobi na zlosc:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228089 przez Dave
Natmur dobra uwaga. Mi się odechciewa wchodzić na stronę konkursu, jak tam są takie beznadziejne teksty "nowych", które mają zero szacunku dla innych. Bezmyślnie i perfidnie potrafią wklejać posty typu: "1", "2" ... ... itd. Dla mnie żenada.
A i mam pytanie czy moderator może dojść do tego, jeśli np. ktoś startuje do konkursu z 1 postem, później je bezsensownie gdzie "nabije" i pod koniec konkursu ma te 10 czy 15 postów. Bo uważam, że już na starcie takie osoby powinny być dyskwalifikowane. Bo to po prostu niesprawiedliwe. I forum nie ma z takich użytkowniczek żadnego pożytku. Przyjdą, naśmiecą i jeszcze nagrodę zgarną.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228092 przez Asiersa
Ja też uważam, że nowe dziewczyny pojawiają się dla konkursów a później znikają (oczywiście nie wszystkie). Poza tym, jeśli się którąś upomni, że nie spełnia warunków lub zaśmieca wątek konkursowy bezsensownymi postami to można się spodziewać prywatnej wiadomości na poczcie, że się ich "czepiamy" :dry:
Moim zdaniem w chwili wzięcia udziału w konkursie, powinno się mieć minimum 50 postów.
Mało tego! Kolejny problem to czytanie ze zrozumieniem!
Jeśli warunkiem konkursu było min 10 postów to trzeba go spełnić. To tak jakbym chciała wziąć udział w konkursie, ale nie wkleję zdjęcia bo po co?! Bez przesady!!
Na bieżąco powinny być kasowane posty od dziewczyn, które nie spełniły warunków konkursu. Powinny być tez kasowane posty, które nie mają nic wspólnego z konkursem.
Moim zdaniem moderatorzy powinni mieć "dostęp" do tych wątków i nie robić porządków tylko upomnieniami (bo niektóre dziewczyny nic sobie z tego nie robią), ale też powinni na bieżąco pilnować porządku i kasować to co jest nie potrzebne.




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228109 przez sylka
W pełni się z Wami zgadzam. Po to jest regulamin by go przestrzegać. Jeśli nie spełniam wynmogów, nie biorę udziału w konkursie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #228113 przez Emme
Na taki wątek czekałam :D
Wypowiem się jako użytkownik i moderator.
Zgadzam się z natmur, postów powinno być więcej, 10 postów napisać jest bardzo prosto, a głównie jest to nabijanie postów (co właściwie nie jest zgodne z regulaminem forum), skutkiem jest zamieszanie w wątkach- wypowiadanie się dla postu, a nie dla dyskusji, czyli takie wyrwane z kontekstu odpowiedzi, co jest sporą pracą dla moderatorów, którzy muszą to przeczytać i uporządkować, bo niestety większość nie zważa na to gdzie się wypowiada i w jakiej kategorii tworzą tematy. Dopisałabym (co chyba nie jest jasne dla "nowych" użytkowników), że oprócz regulaminu konkursu (z którym mają problem) jest regulamin forum, który mówi jasno, że nabijać postów nie wolno, wypowiedzi mają być kulturalne etc. i obowiązują oba te regulaminy i niedostosowanie się do OBU jest równoznaczne z dyskwalifikacją. Kolejną rzeczą jest napisanie jasno (choć dla mnie teraz tak jest, ale nie dla większości), ze udział w konkursie może wziąć osoba mająca przed wzięciem udziału odpowiednią ilość postów. I najlepiej gdyby każdy użytkownik w chwili pisania postu napisał ile ich miał w tym momencie (jako obowiązkowe zadanie), bo weryfikacja tych postów to również spora praca, następnie- osoby dyskutujące w wątku konkursowym (niezależnie czy ma to związek z konkursem) są dyskwalifikowane. Utworzyłabym wątek, w którym można by zadawać TECHNICZNE pytania dotyczące konkursów i wklejała link pod regulaminem z dopiskiem, ze TYLKO tam można się wypowiadać.
Zastanowić się można też nad tym jakim celem jest organizacja konkursów- czy jest to gratyfikacja czy marketing. Oczywiście każdy zrozumie, że zależy portalowi na nowych użytkownikach więc można robić dwa rodzaje konkursów- dla osób mających np ponad 100 i dla tych, którzy mają ich 20- wtedy będzie i wilk syty i owca cała

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228118 przez Monix
To ja dodam od siebie tylko, ze powinno być min. 100 postów. Resztę pięknie napisały dziewczyny wyżej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228141 przez Emme
Dave dojść może każdy wchodząc na profil każdego użytkownika- tam jest historia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #228146 przez Asiersa
no to fajnie, że można to jakoś sprawdzić, ale z drugiej strony czy komuś się będzie chciało?
Podejrzewam, że jest z tym trochę roboty :dry:
Dlatego dobrym rozwiązaniem jest to, co napisała Emme. Każdy użytkownik powinien napisać ile ma postów w momencie wzięcia udziału w konkursie :)




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228152 przez Emme
Asiersa napisał:

no to fajnie, że można to jakoś sprawdzić, ale z drugiej strony czy komuś się będzie chciało?
Podejrzewam, że jest z tym trochę roboty :dry:

jest kilka możliwości sprawdzenia 2 to wpisanie w wyszukiwarce zaawansowanej nicku danej osoby i tam w kolejności widać jak i gdzie się ktoś wypowiadał, bo wyświetla się lista postów

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228159 przez Dave
No to trochę sposobów jest żeby sprawdzić delikwenta, ale wymaga to czasu. I ktoś by musiał nad tym czuwać.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228160 przez Asiersa
Mam nadzieję, że będzie to jakoś sprawdzone, bo połowa użytkowniczek nie dostosowała się do warunków konkursu :dry:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228162 przez Asiersa
Dave napisał:

No to trochę sposobów jest żeby sprawdzić delikwenta, ale wymaga to czasu. I ktoś by musiał nad tym czuwać.


Dlatego myślę, że moderatorzy powinni mieć większy dostęp i w razie czego powinni na bieżąco usuwać posty a nie tylko upominać "słownie" :angry:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #228184 przez nikita
Witam :lol:
to co sie dzieje w wątku konkursowym to jakaś paranoja :ohmy:
uważam ze powinna byc zwiększona liczba postów do co najmniej 50 a nawet 100 :ohmy: tak naprawdę 50 postów można nabić w kilka dni bez żadnego problemu ale już nie będzie sytuacji gdzie się odlicz do 10 :ohmy: :ohmy:
a po drugie nie wiem czy tam można ale automatycznie usuwałabym takie osoby z tego wątku bo po co jest regulamin, no po co :unsure: :unsure: :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl