BezpiecznaCiaza112023

Konkurs 41 - Wygraj płytę z muzyką

9 lata 6 miesiąc temu #928147 przez Katarzyna
Zadanie konkursowe:
Napisz w kilku zdaniach co czułaś jak zobaczyłaś swojego maluszka poraz pierwszy.
Bądź jeśli jesteś w ciąży, co chciałabyś jemu powiedzieć gdy go zobaczysz.

Pamiętaj, że autorem zdania musisz być Ty,

Regulamin Konkursu:

1) Wziąć udział może 1 osoba (1 użytkownik, 1 adres mailowy) i tylko raz w danym konkursie.

2) Mile widziane polubienie poniższych stron na Facebook'u:
www.facebook.com/ZapytajPoloznaPL

3) Zadanie konkursowe:
Napisz w kilku zdaniach co czułaś jak zobaczyłaś swojego maluszka poraz pierwszy.
Bądź jeśli jesteś w ciąży, co chciałabyś jemu powiedzieć gdy go zobaczysz.

4) W konkursie biorą udział:

Teksty publikujcie w tym wątku w dniach 25.09-1.10.2014.
Bądź mailowo konkurs[@]zapytajpolozna.pl (Zwycięskie teksty zostaną opublikowane na forum)
Adres mailowy będzie działał po skasowaniu [] i zostawieniu samego @

Tytuł maila: Konkurs 41 - Wygraj płytę z muzyką - Relaks dla mamy i maluszka
Zwycięzców ogłosimy: 2.10.2014 na forum.

Po ogłoszeniu wyników zwycięzców prosimy o kontakt mailowy.
W przypadku braku kontaktu prze 7 dni, nagroda przejdzie na inną osobę biorącą udział w konkursie.

5) Nagrody:

5 płyt "Relaks dla mamy i maluszka"



Zdjęcie wykonano aplikacją: VSCO


Słuchanie muzyki klasycznej wpływa niezwykle korzystnie na rozwój dziecka – stymuluje
rozwój mózgu, poprawia koncentrację, wpływa na nastrój i emocje. Maluchy, które od
najmłodszych lat miały kontakt z tego rodzaju muzyką, z większą łatwością uczą się języków
obcych, lepiej radzą sobie z nauką pisania, liczenia czy logicznego myślenia.
Naukowcy twierdzą, że najlepiej rozwijają się dzieci, które miały kontakt z muzyką klasyczną
już w łonie matki, dlatego z myślą o nich wydawnictwo Soliton przygotowało płytę „Relaks
dla mamy i brzuszka” - niezwykłą kompilację nastrojowych kompozycji, wzbogaconych
odgłosami natury.

„Relaks dla mamy i maluszka” to druga część z serii, adresowana do najmłodszych słuchaczy
a także mam, które w pierwszych chwilach życia nieustannie im towarzyszą. Na płycie
znajdują się zarówno spokojne, nastrojowe utwory, które ukołyszą maleństwo do snu (m.
in. „Kanon D- dur” J. Pachelbela, „Aria na strunie G” J.S. Bacha, „Lonely Shepherd” J.
Lasta) jak i dynamiczne a zarazem figlarne, które zachęcą dzieci do zabaw ruchowych
(np. „Humoreska” A. Dvoraka, „Serenada na smyczki – Walc” P. Czajkowskiego). „Relaks
dla mamy i maluszka” to blisko sześćdziesiąt minut muzyki wykonywanej w rozmaitych
konfiguracjach brzmieniowych. Dzieci będą mogły zatem poznać a z czasem nauczyć się
rozróżniać brzmienie fletni pana, instrumentów smyczkowych, organów, gitary, fletu,
klawesynu czy fortepianu. Rodzice natomiast, kiedy wykończone zabawą maleństwo uda
się na zasłużoną drzemkę, będą mogli zrelaksować się przy muzyce mistrzów, która stanowi
najlepsze lekarstwo na niespokojne myśli.

6) Jedna osoba może wziąć udział tylko raz w konkursie.

7) Uczestnicy, którzy złamią zasady konkursu nie będą brani pod uwagę podczas wyboru zwycięzcy.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #928163 przez MarzenaBZ
Co czułam, gdy zobaczyłam moją Emilkę pierwszy raz?
Szczerze powiedziawszy nie czułam nic. Górę wziął mój strach i instynkt, który czyni z matki walczącą lwicę!
Gdy położyli mi na piersi moje małe, sine, zakrwawione maleństwo, a ogromny ból minął, poczułam strach...
I od razu zaczęłam zadawać pytanie położnej: Dlaczego nie płacze? Dlaczego jest taka sina? Czy jest zdrowa? Czy wszystko OK?
Dopiero po chwili zaczęło do mnie dochodzić, że przyszedł w końcu na świat skarb, na który tyle czekaliśmy.
Gdy emocje już opadły, a położna uspokoiła, zapewniając, że wszystko jest w jak najlepszym porządku, zaczęłam w końcu dostrzegać najmniejsze szczegóły urody mojego dziecka. Jej kręcone czarne włoski, śliczne niebieskie oczka, małe porośnięte meszkiem uszka, śliczne długie pazurki.
Wszystko to z minuty na minutę, a nawet z sekundy na sekundę sprawiało, że nic innego już się nie liczyło.
A po chwili przyszedł czas na pierwsze karmienie. Wtedy, widząc jak to maleństwo przysysa się do mojej piersi, zrozumiałam, że jesteśmy teraz od siebie tak bardzo zależne, że nikt i nic, nie będzie w stanie nas odłączyć.
Może wiele kobiet, w momencie pierwszego kontaktu z dzieckiem, zdało sobie sprawę z ich wielkiej miłości. Ja tej sprawy nie mogę sobie zdać do dziś. Miłość matki do dziecka, moja miłość do Emilki jest tak ogromna, że nie umiem jej ogarnąć ani myślami ani rozumem. Patrząc na nią, rozpiera mnie taka siła, że mogłabym zniszczyć cały świat w jej obronie! To nie do opisania, i nie do zrozumienia. Nie zrozumie tego żaden mężczyzna, ani żadna osoba, która nie spotkała się z cudem narodzin i z cudem macierzyństwa.
:)
A to nasze pierwsze chwile razem.

Załącznik nie został znaleziony

Podziękowania: gabi28

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #928217 przez aneczka25
A więc kiedy zobaczę swoją Magdusię chciałabym jej powiedzieć jak bardzo na nią czekałam, jak bardzo ją kocham i że razem damy radę wszystkiemu!
Moje słoneczko powinno urodzić się za 3 tygodnie, a póki co wszystko jest w porządku i maleńka szaleje w brzuszku.
Tatuś codzień całuje naszą królewnę a razem sporo z nią rozmawiamy :)
A oto MADZIA


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #928224 przez Sophie25
Gdy zobaczyłam pierwszy raz swoją długo wyczekiwaną córcie rozpłakałam sie szczescie było niedoopisania , kiedy w czasie cc usłyszałam jej płacz, sama zaczęłam beczeć z radości i szczęścia. Kiedy ją zobaczyłam, pomyslałam, że jest piekna, nie moglam uwierzyc ze to prawda, ze ja ja urodzilam... bylo to dla mnie cos ogromnego, nie wyobrazalnego Chciałam jej się przyjrzec, ale musiałam przez kilkanaście godzin leżeć nieruchomo. Prosiłam męża, żęby robił zdjęcia jej twarzy- cały czas je ogladałam. Na drugi dzień wreszcie zobaczyłam ją w całej okazałości.
Córkę pokochałam od razu, .pokochałam jej śliczną buzię, jej mądre i wyjątkowe spojrzenie, sposób w jaki po raz pierwszy ssała pierś - kochany ssaczek! i stała się moją najważniejszą miłością.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #928337 przez Barbatka
Witam
Nasz maluszek przyjdzie na świat w marcu jest naszym małym cudem na który czekaliśmy bardzo długo, jest tyle rzeczy które chciałbym jemu powiedzieć jak będę mogła wsiąść go pierwszy raz w ramiona i przytulić. Kiedy to się już stanie myślę, że jedyne co będę mogła powiedzieć to Kocham Cię i będą to słowa najważniejsze w moim życiu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #930624 przez Katarzyna
Dzień dobry Wszystkim :-)

Nagrody wygrywają: MarzenaBZ, aneczka25, Sophie25, Barbatka i Anna Salwin.

Zwycięzcom gratulujemy :-)
Prosimy o kontakt mailowy z podanym imieniem, nazwiskiem, dokładnym adresem.
Podziękowania: Salwina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #930626 przez Magdalen
Nasz MArzenkaBZ lipcoweczka gora!! ;D Gratuluje ;)
Podziękowania: MarzenaBZ

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #935530 przez Salwina
:) A ja chciałam zapytać, czy mój email z adresem do mowym doszedł. Bo jeszcze nic nie przyszło.
Serdecznie pozdrawiam

Najważniejszy mężczyzna mojego życia♥

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #935734 przez MarzenaBZ
W surmie to ja również mam identyczne pytanie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #938984 przez MarzenaBZ
Dzien dobry.
Czy jest jakis problem z mailami?
W dalszym ciagu nie mam nagrody, nie otrzymalam tez odpowiedzi na wysylane do Panstwa maile.
Nie wiem czy pozostale zwyciezczynie tez tak maja.
Prosze o odpowiedz,bo zastanawiam sie czy nadal cierpliwie czekac na plyte czy moze stracilam nagrode z jakis powodow?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939308 przez Salwina
MarzenaBz ja też jeszcze nic nie dostałam :(

Najważniejszy mężczyzna mojego życia♥

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940965 przez MarzenaBZ
My już chyba nie dostaniemy tych nagród:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948669 przez Katarzyna
Aneczko25 wysłałam do Ciebie wiadomość prywatną :-)
Czekamy na adres do wysłania nagrody.

Pozostałych zwycięzców informuję, że nagrody wkrótce dotrą. Przepraszamy za gigantyczne opóźnienie, które nie powinno mieć miejsce.

Zaraz wystartuje nowy konkurs :-)
Podziękowania: MarzenaBZ

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #950328 przez MarzenaBZ
Paczka już dotarła:)
Dziękujemy za nagrodę i świąteczne życzenia:)
Również życzymy Wesołych Świąt w radosnej rodzinnej atmosferze:)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #950451 przez Katarzyna
Dziękujemy za zdjęcie :)
Mamy nadzieję, że muzyka relaksuje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl